روسیه به طور موقت ممنوعیت اتباع چینی در میان شیوع کروناویروس

مقامات روسیه روز سه شنبه گفت: آنها تحمیل خواهد شد به طور موقت ممنوعیت ورود برای همه اتباع چینی در میان شیوع ویروس جدید در چین است که آلوده بیش از 73,000 مردم در سراسر جهان از ماه دسامبر است.

این ممنوعیت می رود به اثر در روز پنج شنبه در نیمه شب به وقت مسکو با توجه به فرمان امضا شده توسط روسیه و نخست وزیر میخائیل Mishustin. اندازه گیری در نظر گرفته شد با توجه به “بدتر شدن وضعیت اپیدمیولوژیک” در چین است.

تا کنون روسیه تا به حال تنها سه مورد تأیید از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس — دو نفر از شهروندان چینی که درمان شده اند و منتشر شد و تیم ملی که قرارداد این بیماری روی الماس شاهزاده کشتی کروز قرنطینه در ژاپن است.

هنوز مقامات روسی گرفته اند قریب به اتفاق اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش این ویروس از جمله hospitalizing صدها نفر از مردم که در بازگشت از چین به عنوان یک احتیاط.

روسیه نیز متوقف ترین ترافیک هوایی به چین به حالت تعلیق در تمام قطار به چین و کره شمالی و بسته آن مرز مشترک با چین و مغولستان. مسکو نیز به طور موقت متوقف صدور ویزای کار برای شهروندان چینی و گفت: دانش آموزان چینی که مشغول به تحصیل در روسیه و نه برای بازگشت تا 1 مارس.

در اوایل این ماه Mishustin همچنین گفت که روسیه ممکن است شروع به اخراج خارجی ها با این ویروس آلوده.

ووهان مدیر بیمارستان می میرد

به عنوان مرموز ویروس جدید احاطه مرکزی چین در ووهان در اوایل این سال Liu Zhiming بسیج تمام منابع خود را در بیمارستان این شهر هاربین منطقه برای مقابله با هزاران نفر از افراد بیمار ورود روزانه تهدید به پایمال کردن محلی سیستم مراقبت های بهداشتی.

فداکاری که به نظر می رسد به او زندگی خود را هزینه با ووهان سلامت اداره اعلام روز شنبه که او آلوده شد و درگذشت با وجود “all-out” در تلاش برای او را نجات دهد.

لیو حداقل هفتم کارگر بهداشت به مرگ از COVID-19 بیماری در میان بیش از 1700 پزشکان و پرستاران است که باید تبدیل به بیمار. مرگ می آید به عنوان مقامات با احتیاط تشویق یک کاهش در تعداد روزانه موارد و مرگ و میر همراه با نتایج حاصل از یک مطالعه نشان می دهد اکثر افرادی که قرارداد این ویروس تنها با تجربه علائم خفیف.

یک صفحه نمایش ضبط از تلویزیون مرکزی چین نشان می دهد Liu Zhiming که پس از ابتلا به کروناویروس که باعث COVID-19. این ووهان شهرداری کمیسیون بهداشت گفت: او تا به حال گرفته شده در نبرد در برابر ویروس از شروع شیوع. (تلویزیون مرکزی چین/فردا نیوز)

چین روز سه شنبه گزارش داد 1,886 موارد جدید و 98 مرگ و میر بیشتر. که افزایش تعداد مرگ و میر در سرزمین اصلی چین به 1,868 و تعداد موارد تایید شده به 72,436.

“در حال حاضر پیشگیری و کنترل کار در یک زمان بحرانی” رئیس جمهور چین گفت: نخست وزیر بوریس جانسون در یک تماس تلفنی روز شنبه با توجه به دولتی چین پخش دوربین مدار بسته.

دبیر کل سازمان ملل متحد به اسوشیتد پرس گفت که شیوع ویروس “است که از کنترل خارج شده اما این یک وضعیت بسیار خطرناک بود.”

آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: در مصاحبه ای در لاهور پاکستان است که “خطر بسیار زیاد هستند و ما نیاز به آماده می شود در سراسر جهان برای آن.”

تماشا کنید: که مقامات بحث در مورد چگونه چین در پاسخ به COVID-19 شیوع.

سازمان بهداشت جهانی می گوید چین را از دست داده و از شیوع کروناویروس شده است ‘پیشرفته’ 1:43

خارج از چین وجود دارد 804 مورد در 25 کشور که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در جلسه روز سه شنبه در ژنو است.

Tedros در ادامه می گویند وجود داشته است 92 مورد از انسان به انسان گسترش coronavirus در 12 کشور در خارج از چین است اما سازمان بهداشت جهانی می کند داده ها را مقایسه با چین است.

او گفت که تا به حال دیده نشده پایدار محلی انتقال مگر در موارد خاص مانند الماس شاهزاده کشتی کروز قرنطینه در ژاپن است. کانادا اعلام کرد که 43 کانادایی در میان موارد تایید شده از کشتی.

شیوع است موجب اختلال و چین ممکن است به تعویق انداختن آن بزرگترین سیاسی نشست سال برای اجتناب از نیاز مردم سفر به پکن در حالی که این ویروس هنوز هم در حال گسترش است. یکی از صنعت خودرو بزرگترین رویدادهای چین دوسالانه خودرو نیز که به تعویق افتاد و بسیاری از ورزش ها و سرگرمی حوادث شده اند به تاخیر و یا لغو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>