روسیه گسترش می یابد آمار در coronavirus مربوط به مرگ و میر پس از انتقاد

دولت روسیه روز جمعه ارائه شده دقیق تر مرگ و میر آمار ماه گذشته که بیشتر شامل مرگ و میر مرتبط با کروناویروس در یک پیشنهاد برای برطرف کردن سوء ظن از روسیه و برخی از کارشناسان غربی که مقامات در تلاش برای کاهش تلفات به دلایل سیاسی.

اما مقامات نیز در دفاع از این راه آنها ثبت مرگ و میر است که فقط شامل افراد تایید به درگذشت COVID-19 و نه کسانی که تسلیم به علل دیگر — حتی اگر آنها نیز آزمایش مثبت برای ویروس.

معاون نخست وزیر تاتیانا Golikova گفت که 1,675 نفر از COVID-19 آوریل است. از این تعداد 1,136 مرگ و میر به طور مستقیم ناشی از تایید COVID-19 در حالی که باقی مانده 539 آزمایش منفی اما به احتمال زیاد در اثر ویروس. علاوه بر آن, او گفت: 1,038 دیگران آزمایش مثبت برای این ویروس اما از علل دیگر فوت.

اگر همه سه دسته هستند شمارش به عنوان COVID-19 مرگ و میر کشور مجموع تلفات در آوریل خواهد ایستاده در 2,713 یا نزدیک به 60 درصد بیشتر از قبلا اعلام شماره.

این کشور در مجموع جاری است 4,374 مرگ و میر حدود یک درصد از ثبت نام عفونت. کسانی که مرگ و میر به طور مستقیم ناشی از ویروس و برخی از کارشناسان دولت آمار و ارقام اشاره در یک افزایش قابل توجهی در مارس و مير در مسکو و سن پترزبورگ در مقایسه با سال پیش از آن. مسکو مقامات بهداشت نیز منتشر شد گسترده تر coronavirus آمار در روز پنج شنبه نشان داد که مرگ و میر بیشتر از کسانی که تست مثبت اما درگذشت از دیگر دلایل است.

یک تظاهرکننده معترض مستند محدودیت بازداشت توسط پلیس در مسکو در روز جمعه. (پاول Golovkin/آسوشیتد پرس)

حتی با کسانی که اضافه مرگ و میر روسیه coronavirus مرگ و مير هنوز هم به نظر می رسد به طور قابل توجهی پایین تر از در بسیاری از کشورهای اروپایی و ایالات متحده است. کارشناسان نقطه به ترکیبی از دلایل از جمله کشور وسیع و کم جمعیت به خاک کمتر سفر و کاهش تحرک اجتماعی.

الکسی Raksha مستقل متخصص است که تجزیه و تحلیل آمار دولت گفت: روس ها بسیار پایین تر از متوسط امید به زندگی در مقایسه با مردم در غرب پس از نسل های قدیمی تر که این ویروس سخت ترین ضربه در اروپا به سادگی وجود ندارد. روس ها همچنین دارای درآمد پایین و اصلا یک عادت اجتماعی در اماکن عمومی — مانند co-کار در فضاهای گسترده در نیویورک و رستوران ها.

دولت در دفاع رویکرد

روسیه به جهان سوم بزرگترین coronavirus caseload بیش از 387,000 موارد زیر است آمریکا و برزیل و کاملا کم مرگ و مير شده و سوء ظن است که مقامات می تواند دستکاری اعداد به رنگ یک تصویر مثبت سیاسی به پایان می رسد.

مقامات روسی با عصبانیت رد کرده و نسبت به کم مرگ و میر به جارو اقدامات پیشگیرانه گسترده تست و کارآمد در بیمارستان دارد.

Golikova دفاع روسیه رویکرد به شمارش coronavirus مرگ و میر و گفت که آن را دقیق تر از در دیگر کشورها و مستقیما بر اساس سازمان بهداشت جهانی راهنمایی.

یک فرد واکنش نشان می دهد آنها به عنوان راه رفتن و گذشته پرتره از سن پترزبورگ پزشکی کارگران که درگذشت از COVID-19 در unofficial یادبود در مقابل بخش بهداشت محلی در روز چهارشنبه. (Dmitri Lovetsky/آسوشیتد پرس)

او تاکید کرد که کالبد شکافی انجام شده برای عملا همه کسانی که پس از آزمایش مثبت برای این ویروس و یا مشکوک به عفونت برای تعیین علت اصلی مرگ است. در مواردی که COVID-19 محسوب نمی شود علت اصلی آن را همیشه ذکر شده به عنوان بیماری زمینه ای.

Golikova اشاره کرد که در سراسر کشور مستند آهسته است که کار می کنند و در برخی از مارس موارد کالبد شکافی هنوز انجام می شود و برای تعیین علت اصلی مرگ با اطمینان کامل.

در اوایل این ماه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه دستور داد بلند کردن اجسام از سراسر کشور اقتصادی shutdown که در محل قرار داده شد در اواخر ماه مارس و تشویق های منطقه ای فرمانداران به تدریج لغو محدودیت. او این هفته اعلام کرد که به تعویق افتاد رژه روز پیروزی در میدان سرخ که شد برای 9 مه به مناسبت سالگرد 75 از آلمان تسلیم در جنگ جهانی دوم برگزار خواهد شد در ژوئن 24.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>