روسیه به بررسی یک نوع به فرستاده آمریکا پس از آتش سوزی کشتن 6

مسکو آغاز شده است بررسی ایمنی از روسیه ساخته شده پزشکی ونتیلاتور که برخی از آنها فرستاده شده است به ایالات متحده هر چند استفاده نمی شود و پس از شش نفر در بیمارستان درگذشت آتش سوزی گزارش شده شامل دو دستگاه است.

پنج نفر در سنت گئورگس بیمارستان در St Petersburg در روز سه شنبه از جمله چهار در یک coronavirus مراقبت ويژه با توجه به یک وکیل محلی. یک منبع گفت: TASS اخبار آژانس که فروغ فوران پس از ونتیلاتور استفاده می شود برای کمک به شدت بیمار COVID-19 بيمار نفس پشت سر هم به شعله های آتش در این بخش است.

مشابه آتش ناشی از همان مدل از دستگاه تنفس مصنوعی با توجه به اجرای قانون منبع زبان برای TASS — کشته شدن یک نفر در یک بیمارستان در مسکو در روز شنبه.

Roszdravnadzor روسیه بهداشت و درمان دیده بان گفت: این امر بررسی کیفیت و ایمنی از هواکش در دو بیمارستان و سنت پترزبورگ بیمارستان گفت: این امر با استفاده از مدل سوال در حال حاضر. حداقل دو مناطق روسیه گفت: روسیه, اخبار سازمان های آنها را نیز به حالت تعلیق در استفاده از هواکش.

تولید کننده خواست مردم را به اجتناب از عجله برای نتیجه گیری.

مدل در سوال Aventa-M بود که در میان کسانی که فرستاده شده به ایالات متحده آمریکا از روسیه در آغاز مارس برای کمک به مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس. آن است که ساخته شده توسط یک شرکت که تحت تحریم های ایالات متحده.

یک محقق است که دیده می شود از طریق یک پنجره شکسته در صحنه آتش سوزی در بیمارستان سنت جورج در سن پترزبورگ, روسیه در روز سه شنبه. آتش کشته شدن پنج coronavirus بیماران. (دیمیتری Lovetsky/آسوشیتد پرس)

این فن های که هرگز از اعزام به بیمارستان در ایالات متحده گفت: جانت Montesi سخنگوی ایالات متحده در سازمان مدیریت اضطراری فدرال. ماشین آلات تحویل داده شد به نیویورک و نیوجرسی, ایالات آمریکا سخت ترین ضربه توسط ویروس “مسطح منحنی به معنای این هواکش مورد نیاز نیست,” او گفت:.

کشورهای در حال بازگشت از هواکش به FEMA و بررسی توسط مقامات روسی کمک خواهد کرد که آژانس را از تصمیم گیری در هر آینده استفاده Montesi گفت.

ونتیلاتور جدید: news agency

اورال ابزار مهندسی گیاه (UPZ) در Chelyabinsk 1,500 kilometes شرق مسکو تایید کرد که Aventa-M یکی از محصولات خود و تا به حال عرضه شده به سنت جورج بیمارستان.

“ما هیچ اطلاعات رسمی که در مورد دستگاه های نصب شده در منطقه (سنت پترزبورگ) آتش” یک سخنگوی اضافه شده است.

روسیه نسبتا خوبی مواجه نگردند با هواکش و افزایش تولید داخلی از شیوع کروناویروس.

اطلاعات کارشناسان و برخی از پزشکان می گویند بسیاری از ماشین آلات استفاده در خارج از روسیه شهرهای بزرگ هستند اما TASS گفت: ونتیلاتور در St Petersburg جدید بود و تا به حال نصب شده در این ماه.

رادیو-فن آوری های الکترونیکی نگرانی (KRET) که کنترل UPZ گفت: آن فن بود به تصویب تمام آزمون های ضروری و مورد استفاده قرار گرفته بود امکانات پزشکی در روسیه از سال 2012 بدون هر گونه نگرانی های ایمنی.

“ما به دنبال در حالات مختلف: دولت از [برق] شبکه موسسات پزشکی’ زیرساخت های مهندسی پزشکی تجهیزات و مطابق با قوانین ایمنی و آتش” این در بیانیه ای گفت. “ما از رسانه ها و سایر اشخاص علاقه مند به عجله به نتیجه و منتظر نتایج رسمی را بررسی میکند.”

شرکت های ایالات متحده و اتباع منع شده اند از انجام کسب و کار با KRET از جولای 2014.

روسیه گزارش کرده است 232,243 موارد از رمان coronavirus و 2,116 مرگ و میر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>