روسیه در تلاش برای دخالت در سال 2020 آمریکا در انتخابات به نفع تهمت

کرملین روز جمعه را تکذیب کرد آن را دخالت در سال 2020 آمریکا انتخابات ریاست جمهوری به تقویت جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات شانس گزارش زیر که مقامات اطلاعاتی آمریکا هشدار داد کنگره در مورد انتخابات تهدید هفته گذشته است.

مقامات اطلاعاتی ایالات متحده گفت: اعضای مجلس نمایندگان کمیته اطلاعات در طبقه بندی جلسه هفته گذشته که روسیه دوباره دخالت در سیاست آمریکا پیش از ریاست جمهوری یک فرد آشنا با بحث و گفتگو کرد.

مقامات ایالات متحده به مدت طولانی هشدار داد که روسیه و کشورهای دیگر به دنبال دخالت در Nov. 3 انتخابات ریاست جمهوری پس از روسیه را به دخالت در مبارزات انتخاباتی 2016 به پایان رسید که با مغلوب ساختن پیشی جستن تعجب پیروزی بر رقیب دموکرات هیلاری کلینتون ،

آمریکا و جامعه اطلاعاتی به این نتیجه رسیدند که کرملین با استفاده از جعلی اخبار و گزارش حملات سایبری و روش های دیگر در آن 2016 عملیات در تلاش برای افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن اتهام که روسیه را انکار می کند. تهمت نیز بارها و بارها مورد سوال پیدا کردن.

روز جمعه کرملین گفت: آخرین اتهامات نادرست است.

“این بیشتر پارانوئید اطلاعیه که برای ما پشیمانی را چند برابر به ما نزدیک شدن به انتخابات” سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov به خبرنگاران گفت:. “آنها هیچ ربطی به حقیقت است.”

روسیه را به اتهام دخالت موجب دو سال در ایالات متحده تحقیقات به ریاست مشاور ویژه رابرت مولر.

مولر هیچ شواهد قطعی از هماهنگی بین روسیه و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین هر چند گزارش خود همچنین جزئیات در یک تعمیم پذیرش entreaties به کمپین از جمله 2016 برج ترامپ ملاقات با افراد است. مولر همچنین اشاره کرد: در 10 نمونه که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است تلاش کرده اند تا مانع تحقیقات خود را به عنوان دموکرات ادعا اما در سمت چپ هر پیدا کردن انسداد به کنگره است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال دارد متهم دموکرات ها در کنگره “راه اندازی یک اطلاعات غلط مبارزه است.”

در ماه ژوئیه گذشته او به نام رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky به بررسی یکی از پتانسیل دموکراتیک رقبای سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن جرقه استیضاح خود در حزب دموکرات کنترل می شود ،

سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov دیده می شود در ماه دسامبر محکوم کرد و اتهامات شرح داده شده در رسانه های ایالات متحده گزارش به عنوان ” پارانوئید اطلاعیه ها.’ (الکسی Nikolsky/Sputnik/فردا نیوز)

مغلوب ساختن پیشی جستن که بعدها تبرئه توسط جمهوری خواه به رهبری آمریکا نیز علنا به نام چین را به پروب بایدن.

یک ماه قبل از سرنوشت تماس با Zelensky تهمت نشان داد در یک ABC اخبار مصاحبه که اگر یک کشور خارجی بود خاک در او احتمالی دموکرات را در انتخابات آینده “من فکر می کنم من می خواهم می خواهم به آن را بشنوند.”

هوش پست تغییر اعلام کرد

هفته گذشته طبقه بندی کنگره جلسه را برانگیخت تیز پاسخ تهمت که سرزنش اقدام مدیر اطلاعات ملی جوزف مگوایر برای اجازه می دهد کارکنان خود را به مختصری از نمایندگان مجلس از جمله دموکراتیک پنل صندلی Adam Schiff که منجر به استیضاح تحقیق, به گزارش نیویورک تایمز به نقل از پنج نفر آشنا با این موضوع.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس اخراج مگوایر ناگهان اعلام این هفته که ریچارد Grenell یک مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار خواهد بود این اقدام آمریکا حتی به عنوان او در ادامه خدمت به عنوان سفیر ایالات متحده در آلمان است. انتصاب خود جلب تیز سوئیس از حزب دموکرات و دیگر منتقدان که گفت Grenell فاقد هوش و تجربه است.

“آمریکا رای دهندگان باید تصمیم آمریکا انتخابات ولادیمیر پوتین” متحده مجلس دیدبان نوشت: در یک پست در توییتر اواخر روز پنج شنبه با اشاره به رئيس جمهور روسیه است. او به نام قانونگذاران را محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن “گزارش داد تلاش برای اخراج تهدید به یکپارچگی ما دموکراسی و به سیاسی ما اینتل جامعه است.”

“اگر گزارش ها درست هستند و رئیس جمهور این است که تداخل با که او دوباره به خطر انداختن تلاش های ما برای جلوگیری از دخالت خارجی. دقیقا به ما هشدار داد که او انجام خواهد داد” شیف گفت: پنج شنبه شب.

مغلوب ساختن پیشی جستن گذشته تمام وقت مدیر اطلاعات ملی سابق جمهوری خواه سناتور دن کت, استعفا داد و در سال گذشته پس از اختلاف با رئیس جمهور بیش از نقش روسیه در سال 2016 انتخابات عمومی شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن معروف ذکر کت در زمانی که او در جواب یک سوال در مورد کرملین انتخابات استنتاج در حالی که ایستاده در کنار پوتین در ماه جولای 2018 اجلاس با رهبر روسیه در هلسینکی.

“مردم به من آمد دن کت آمد به من و برخی از دیگران و گفت: آنها فکر می کنم آن را روسیه گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن. “من باید رئیس جمهور پوتین. او فقط گفت: این روسیه است.

“من به این می گویند: من نمی بینم هر دلیل و چرا از آن خواهد بود [روسیه].”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها به نام آمریکا و روسیه پروب و استیضاح پرسش یک “شکار ساحره.”

در ضمن Grenell گفت: روز شنبه در توییتر او را تنها در نقش در یک اقدام ظرفیت با مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت قرار داده است كه افراد مختلف برای در نظر گرفتن به عنوان یک دائم DNI نیاز به تایید از طریق جلسات در مجلس سنا است. در گذشته دموکرات ها را متهم به تهمت از اخلال در روند استاندارد با پر کردن دولت او با خدمت به مردم در یک اقدام ظرفیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر وجود دارد چهار نامزد مورد نظر با نامزد اعلام می شود “ظرف چند هفته آینده.”

همکار خود را جمهوری خواهان در هفته گذشته جلسه سوال, اطلاعات, به گفته این منبع که نمی خواست نامش فاش نشود به دلیل این موضوع حساسیت.

اعضای جمهوری خواه پنل نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>