روسیه ارائه هوایی Pantsir-سیستم های دفاع صربستان به

این قرارداد توافق شد در سال 2019 با وجود صربستان تمایل به پیوستن به اتحادیه اروپا. سریع آتش سیستم در نظر گرفته شده است برای دفاع در برابر موشک های کروز, هواپیماهای بدون سرنشین و هواپیما است.

روسیه تحویل داده Pantsir S1 هوا-سیستم های دفاع به بلگراد صربستان وزارت دفاع تایید شنبه.

“صربستان خود را تقویت دفاعی و بازدارنده قابلیت” وزارت گفت: از طریق یک بیانیه است.

“در این راه توانایی ما برای باقی می ماند نظامی خنثی است بیشتر تقویت شده است که اساسی امنیت تعهد Commander-in-Chief از صربی نیروهای مسلح Aleksandar Vucic ما دولت و مجلس” وزارت دفاع اضافه شده است.

رئیس جمهور Vucic خود را شناخته شده است ویژگی های قدرتمند و اینکه او دارای یک موقعیت تشریفاتی در دولت صربستان او است که هنوز هم این کشور در بالکان قدرتمند ترین سیاستمدار.

خرید سیستم های دفاع ساخته شده از رادار های زمین به هوا و موشک 30-mm cannon موافقت شد سال گذشته است. سریع آتش سیستم در نظر گرفته شده است برای دفاع در برابر موشک های کروز, هواپیماهای بدون سرنشین و هواپیما در ارتفاع تا 15000 متر و همچنین به عنوان یک طیف وسیعی از تا 20 کیلومتر است.

روابط نزدیک

این خبر تنها چند روز پس از دفاع روسیه وزیر سرگئی Shoigu بازدید بلگراد که در آن او اعلام کرد که این دو کشور رسیده بود “اساسا” سطح جدید.

صربستان همچنان از متحدان اصلی روسیه حتی اگر از آن است که اتحادیه اروپا نامزد کشور است. صربستان متعهد به ماندن در خارج از ناتو و حاضر به پیوستن به تحریم های غرب علیه کرملین بیش از مناقشه در شرق اوکراین است.

jsi/aw (اینترفاکس, dpa, بتا)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>