راسل کرو داشتند حرف زدند تا Jared کوشنر در یک مهمانی به دلیل 'هیچ کس دیگری صحبت شد و به او'

"همانطور که ما جشن امریکا تولد این هفته بیایید نگاهی به برخی از حقوق اساسی است که در کشور ما ارزش جشن گرفتن"

توسط PATRIS-FUN در 12 تیر 1399

"همانطور که ما جشن امریکا تولد این هفته بیایید نگاهی به برخی از حقوق اساسی است که در کشور ما ارزش جشن گرفتن" Samantha Bee گفت: در روز چهارشنبه را کامل پیشانی. "متمم اول قانون اساسی به تنهایی کهنه با ضروری آزادی: شما می توانید صحبت می کنند ذهن خود را, شما می توانید عمل خود دین و به عنوان طولانی به عنوان آن را بر روی یک نان شیرینی حلقوی, شما می توانید پیتزا را در هر زمان. اما به تازگی دولت به نظر می رسد داشتن افکار دوم در مورد یکی از متمم اول قانون اساسی حقوق."

زمانی که تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس شکوفا بعد از کشتن جورج فلوید "پلیس بودند مشغول ضرب و شتم معترضان اما آنها هنوز هم در بر داشت زمان برای رفتن پس از روزنامه نگاران بودند که به وضوح به عنوان مطبوعات با هدف قرار دادن آنها را با دستگیری گلوله های لاستیکی, اسپری فلفل و خوب قدیمی مطابق مد روز: ضرب و شتم" با رئیس جمهور تهمت egging آنها را در زنبور عسل گفت. "من می دانم که آن را دقیقا همان وحی است که رئیس جمهور همواره در تلاش برای تضعیف رسانه ها اما مشکل اینه که: همه ما تا به آن استفاده می شود که ما در آن عادی است. و بیشتر است که ما چشم پوشی ضد فشار احساسات در امریکا بیشتر از آن گسترش خواهد یافت."

"هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد او خرد شده بود برای پیدا کردن که این کار همراه با نقد و درخشان PR کردم او را از کسب و کار رسانه ای نیست, معمولی, سیاسی, مطبوعات" زنبور عسل گفت. "از آنجا که رسانه ها حاضر به عشق او تهمت انتخاب کرده است به انجام بالغ چیز و استفاده از قدرت ریاست جمهوری به آنها را از بین ببرد."

تهمت نیست تحت پیگرد سازمان های خبری گفت: معنی همه چیز در مورد او به دلیل انتظار برای برنده شدن "آن را برای ترساندن شرکت های رسانه ای خارج از گفتن هر چیزی را می تواند به تحریک و حتی یک احمق پرونده ای که هنوز هم می تواند پر هزینه برای مبارزه با — این است که به نام دلسرد کننده آزادی بیان" زنبور عسل گفت. و "ترسناکترین قسمت در مورد صدای شیپور جنگ در مطبوعات است که او را برنده. هیچ کس قادر به متوقف کردن حملات خود را بنابراین ما فقط در مورد ما زندگی می کند در حالی که آنها را اجرا به طور مداوم در پس زمینه مانند سفید سر و صدا — که البته تهمت ترجیح رنگ از سر و صدا. ... وقتی که تهمت تضعیف مطبوعات آزاد او نه فقط حمله به روزنامه نگاران و حقوق خود را به انجام شغل او حمله خود را حق می دانم چه خبر است در جهان."

زنبور عسل نیز هنوز هم می خواهد به صرفه جویی در ایالات متحده خدمات پستی از مغلوب ساختن پیشی جستن و او را خرید تمبر اگر شما صدای جیر جیر با استفاده از هشتگ #MailedIt. پیتر وبرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب