شما می توانید ظاهرا تعداد مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R) در میان جامد اکثر آمریکایی ها که در حال unimpressed با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن COVID-19 پاسخ. در اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی منتشر شد شنبه برای مثال 62 درصد از رای دهندگان ثبت شده گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است صدمه زدن به تلاش برای مبارزه با COVID-19 در حالی که 67 درصد گفت: آنها اعتماد ندارند اطلاعات سهام او در مورد این بیماری است. بر خلاف اکثر آمریکایی ها هر چند هوگان یک صندلی ردیف جلو به مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ هر دو به عنوان فرماندار و رئیس انجمن فرمانداران ملی.

هوگان منتشر شده دقیق و پژمرده نقد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ در یک op-ed پنج شنبه در مغلوب ساختن پیشی جستن حداقل های مورد علاقه روزنامه واشنگتن پست. او آغاز شده و با تلاش فوق العاده ای او و کره ای متولد, همسر, Yumi Hogan, ساخته شده به پرواز 500,000 COVID-19 آزمون از کره جنوبی در مارس ارسال آنها را به امن پنهان شده در زیر گارد مسلح به دلیل “دولت فدرال به تازگی کشف و ضبط 3 میلیون N95 ماسک های خریداری شده توسط ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر.”

این هوایی از سئول “نباید شده اند لازم است” هوگان می نویسد اما “من می خواهم به تماشای به عنوان رئیس جمهور عنوان شیوع این بیماری را به شدت و به عنوان کاخ سفید موفق به موضوع عمومی هشدارها در قرعه کشی 50-دولت استراتژی و یا اعزام پزشکی دنده و یا فن های نجات غریق از ملی ذخایر به بیمارستانهای آمریکایی. در نهایت روشن شد که انتظار در اطراف برای رئیس جمهور برای اجرا ملت پاسخ نا امید کننده بود.”

Dr. Anthony Fauci و دیگر فدرال کارشناسان بهداشت و درمان به وخیم “فیلتر” و prescient جلسه به آمریکایی ها فرمانداران در اوایل فوریه هوگان می نویسد و “آن را نامطلوب بزرگ کنتراست بین کارشناسان هشدار رئیس جمهور را اخراج” او دقیق همه چیز مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: و مهم تر از همه چیز او نیست.

“فرمانداران همیشه انجام کار سخت را به تصمیم گیری های دشوار و سیاسی گرما” هوگان می نویسد. “اما تعهد به عنوان بزرگ به عنوان یک ملی تست برنامه مورد نیاز واشنگتن به کمک. ما انتظار چیزی بیش از ثابت heckling از مردی که قرار بود رهبر ما. مغلوب ساختن پیشی جستن به زودی disabused ما که از انتظار است.” خواندن این مقاله را در واشنگتن پست. پیتر وبر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de