رونالدینیو بازداشت در پاراگوئه در پاسپورت جعلی مورد

برزیلی ستاره فوتبال رونالدینیو و برادرش گرفتار شده بودند با استفاده از مدارک جعلی در حالی که سفر از سائو پائولو, به, Asuncion است. آنها دریافتند با استفاده از پاراگوئه گذرنامه که از آنها گفت: آنها فکر شده بود در حال حاضر.

سابق برزیل بازیکن فوتبال رونالدینیو دستگیر شده بود روز جمعه پس از او و برادرش وارد پاراگوئه با اسناد جعلی.

مقامات گفتند که نمی شود با فشار دادن اتهامات حتی اگر سابق بارسلونا بازیکن در حال حاضر بستری گناه.

Ronaldinho Gaucho و برادر و مدیر کسب و کار Roberto عسیس وارد پاراگوئه با اسناد جعلی. آنها وارد سائو پائولو را Guarulhos فرودگاه با اسناد و مدارک اما داده شد پاراگوئه گذرنامه به عنوان به زودی به عنوان آنها خاموش کردم هواپیما در, Asuncion است.

هر دو ادعا کردند که این سند یک هدیه است که آنها مرتکب جرم و جنایت ناخواسته.

خود را وکیل فدریکو Delfino گفت: برزیل دارندگان گذرنامه به اجازه داده شد وارد پاراگوئه بدون ویزا. او با ارائه یک توضیح که چرا آنها را استفاده نمی کند اصلی خود گذرنامه.

رونالدینیو که بازنشسته از فوتبال حرفه ای در سال 2018 و برادر خود را فرستاده شده به طور داوطلبانه به بررسی است.

ادامه مطلب: فوتبالیست رونالدینیو و Giggs اسیر پاکستانی طرفداران

جفت شد این گزارش با توجه به اسناد و مدارک توسط برزیل تاجر Wilmondes سوسا Liria که در حال حاضر دستگیر شده است.

آنها دعوت شده به این کشور توسط یک محلی صاحب کازینو بودند و برای شرکت در فوتبال درمانگاه برای کودکان و راه اندازی یک کتاب است.

رونالدینیو گذرنامه شده بود ضبط توسط مقامات برزیلی زمانی که او درگیر در ساخت و ساز غیر قانونی طرح بود اما پس از بازگردانده شده است به او. او در سفر خود به آمریکا و اروپا و چین با استفاده از گذرنامه خود را پس از آن.

رونالدینیو بود به نام جام جهانی بازیکن در سال 2004 و 2005 و بخشی از برزیل, تیم ملی که موفق به کسب جام جهانی در سال 2002.

tg/rc (AFP, AP, Reuters)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>