رومانیایی قانونگذاران یافتم یمن در میان coronavirus نگرانی

رومانیایی قانونگذاران خواسته اند قرنطینه نخست وزیر لودویک اوربن برای تشکیل یک دولت به عنوان coronavirus سراسر کشور گسترش می یابد. این ساعت از دست داده بود رای اعتماد در ماه گذشته.

رومانی میانه نخست وزیر لودویک اوربن برنده یک مجلس رای اعتماد با نزدیکی به اتفاق آراء حمایت در شنبه پایان هفته از بن بست سیاسی به عنوان قانونگذاران تقلا به آدرس رو به رشد COVID-19 بحران است.

“آن بوده است 286 رای برای دولت از 309 بازیگران آراء و 23 نمایندگان مجلس رای دادند و در برابر آن” یک مقام ارشد حزب حاکم معاون خبرنگاران.

رای بازیابی اوربن کامل قدرت به حکومت به عنوان کشنده عفونت گسترش در سراسر کشور اتحادیه اروپا. تعداد coronavirus موارد در رومانی افزایش یافت و به 102 در روز شنبه هر چند هیچ مرگ و میر گزارش شده وجود دارد.

رأی عدم اعتماد به نفس معکوس

ماه گذشته دولت اقلیت لیبرال governmentlost یک رای اعتماد رهبری اپوزیسیون. از آن پس او به عنوان موقت برتر حاکم در ظرفیت محدود به عنوان رقیب احزاب jockeyed برای به دست آوردن پشتیبانی در شهرداری و انتخابات پارلمانی برنامه ریزی شده برای اواخر این سال است.

ادامه مطلب: Coronavirus: کمتر توسعه یافته کشورهای اتحادیه اروپا بیشتر مستعد ابتلا?

از رای اعتماد تا به حال به دنبال ماه بحث بر سر اینکه آیا به حرکت می کند تا انتخابات به تقویت دولت را آسیب پذیر دولت است.

اما با ورود به کروناویروس در رومانی برنامه ای برای تغییر رژیم رها شده اند. رئیس جمهور ریيس روز جمعه خواسته اوربن برای تشکیل یک دولت جدید است.

“حزب ما گرفته است مسئولیت کامل در این زمان دشوار است و در حال حاضر با قدرت کامل دولت, من با اعتماد به نفس ما را مدیریت خواهد کرد برای مهار coronavirus بیشتر مصمم” اوربان گفت: در یک بیانیه آنلاین.

وضعیت اضطراری اعلام کرد

به عنوان جمعه اوربن و وزرای کابینه هستند و حاکم از قرنطینه به مدت دو هفته پس از آمدن در تماس با یک نماینده مجلس که آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

ادامه مطلب: نظر: پس از پیروزی رومانی ریيس باید تحویل

رئیس جمهور انتخاب کرد روز شنبه اعلام کرد یک دولت ملی اضطراری با شروع از شنبه آزاد کردن بودجه دولت برای مبارزه با عفونت و ساده سازی مراحل اداری.

“این وضعیت اضطراری را فعال اختصاص جدید منابع مهم برای مبارزه با بحران” انتخاب کرد گفت:. “دولت خواهد شد و تخصیص دادن بودجه بیشتر برای …, بهداشت و درمان, پزشکی, تجهیزات,” او گفت:.

رومانی ممنوع تجمعات عمومی با بیش از 50 نفر در تلاش برای کند کردن روند گسترش این بیماری است.

kp/jlw (dpa رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>