رومانی: لیگ برتر-تعیین Florin Citu می ایستد پایین

رومانیایی قانونگذاران در حال حاضر تلاش برای تشکیل یک دولت است که می تواند پاسخ به شیوع کروناویروس. با وجود متع

توسط PATRIS-FUN در 23 اسفند 1398

رومانیایی قانونگذاران در حال حاضر تلاش برای تشکیل یک دولت است که می تواند پاسخ به شیوع کروناویروس. با وجود متعدد سیاسی خرابی یک معامله به نظر می رسد در دسترس است.

رومانیایی نخست وزیر Florin Citu کاهش یافته است پیشنهاد خود را برای روز پنج شنبه فقط چند دقیقه قبل از برنامه ریزی شده رای اعتماد در مجلس است.

بالکان حالت اجرا باقی مانده کابینه به رهبری لودویک اوربن که محدود قدرت پس از سقوط دولت در رای اعتماد در ماه گذشته.

با نگرانی رو به رشد بیش از شیوع کروناویروس و تاثیر اقتصادی آن می تواند رومانیایی نمایندگان مجلس تغییر ذهن خود را در مورد Citu پیشنهاد باعث او را به مرحله پایین. کارشناسان حدس و گمان است که Citu کشور وزیر دارایی پایین پا چرا که خود رئیس دولت تحت فشار او را به انجام این کار با توجه به رومانیایی سایت خبری G4media.ro.

"رئیس جمهور تصمیم به تعیین من یک افتخار" Citu در بیانیه ای گفت. "اما از آن ساخته شده بود در زمانی که انتخابات زودهنگام شد یک راه حل مورد توافق اکثر احزاب است. که راه حل دیگر امروز وجود دارد."

"من قویا بر این باورند که برای موفقیت در انتخابات آینده حزب رئیس جمهور نیز باید نخست وزیر."

این حرکت به این معنی است که دولت می تواند مطرح شده توسط رئیس جمهور میانه رو ریيس به عنوان یک جایگزین نامزد شده است.

ادامه مطلب: نظر: پس از پیروزی رومانی ریيس باید تحویل

'هیچ وقت به زباله'

رییس جمهور رومانی ریيس اعلام کرد که او آغاز خواهد شد مشاوره در تعیین نخست وزیر آینده در 11 am UTC (1 بعدازظهر به وقت محلی) با توجه به G4media. گام خواسته است مجلس به کار "بی درنگ" به دولت جدید نصب شده با شروع از هفته آینده.

"ما هیچ وقت به هدر," او گفت:. "من از مجلس به کار به سرعت به طوری که در هفته آینده ما یک دولت با ثبات است که من می توانم به خودم اختصاص به مبارزه با کروناویروس. بالا priortiy است برای محافظت از شهروندان است."

بیشتر بخوانید: Coronavirus: کمتر توسعه یافته کشورهای اتحادیه اروپا بیشتر مستعد ابتلا?

لیبرالها در حال حاضر نگاه مجموعه ای به پیشنهاد نخست وزیر جدید که باید اکثریت ایمن به طوری که دولت جدید تشکیل می شود به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است با توجه به زبان سایت رومانی مجله.

ماه گذشته دادگاه قانون اساسی سوال اوربان را reappointment گفت که هر نامزدی بود که با هدف تشکیل یک اکثریت پارلمانی.

اپوزیسیون سوسیال دموکرات ادعا کرد که حکم دادگاه نشان داد که گام به حال شده است در تلاش برای آغاز یک ضربه محکم و ناگهانی انتخابات به جای در واقع تشکیل یک دولت است.

Coronavirus به ارمغان می آورد وحدت سیاسی

در حالی که Citu نامزدی را مشاهده می شد تا حد زیادی به عنوان یک حرکت سیاسی شانس رسیدن به یک معامله بیش از یک دولت جدید در حال حاضر به نظر می رسد افزایش یافته است به دلیل نیاز به رهبری موثر در طول coronavirus اپیدمی و پس از آن عواقب اقتصادی.

"یک کاپیتان را ترک نمی کند battlefront در وسط یک نبرد گفت:" سناتور لیبرال Florin روم.

"ما در حال رفتن را از طریق یک بسیار پیچیده و بی سابقه ای دوره گفت:" انتخاب کرد.

ماه گذشته رومانیایی قانونگذاران سرنگون اوربان را میانه رو دولت اقلیت از طریق رأی عدم اعتماد به نفس پس از فقط سه ماه در دفتر موقت لیگ برتر. این رای به دنبال تلاش برای تغییر قانون برای انتخابات محلی و معرفی مجدد دو دور رای گیری سیستم. اوربان را دیده است محبوبیت خود را رتبه بندی دو به حدود 47 درصد پس از یک سال 2016 انتخابات پارلمانی.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

lc/rg (یمن)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب