راجر سنگ قاضی نادیده مغلوب ساختن پیشی جستن طعنه برگ صدور حکم برای برنامه ریزی پنج شنبه

انتظار می رود رئیس جمهور سابق باراک اوباما, رادیو, سکوت در 2020 دموکراتیک اولیه برای ادامه در ماه های آینده. پس از همه, او گزارش کردم و خیلی خاص, دلیل برای اقامت در خارج از آن.

اوباما عمدا باقی مانده در حاشیه سراسر اولیه تا کنون نه پرتاب حمایت خود را در پشت هر نامزد از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن. این, New York Magazine , گزارش بخشی از یک “طراحی استراتژی” در بخشی از اوباما است که “به طور فزاینده ای به مطمئن شوید که او نیاز به بازی در یک نقش برجسته در آوردن حزب را به عقب با هم و آرام بخش آن تنش بعد از این تابستان.”

بین در حال حاضر و پس از آن اوباما “متعهد به اجازه می دهد نه خود افکار شخصی به دریبل کردن” به این گزارش می گوید: از آنجایی که این ممکن است آن را بیشتر به چالش کشیدن برای او به عنوان یک “صادق کارگزار.” ظاهرا این تلاش ها می تواند در رفتن بهتر است با توجه به این گزارش همان ویژگی های چند اوباما افکار شخصی از جمله این که او ظاهرا “unimpressed” با بایدن انتخاباتی.

یک روباه گزارش کسب و کار به تازگی پیشنهاد اوباما بود با توجه به صحبت در مورد بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.) به عنوان او می شود عصبی است که او را امن نامزدی حزب دموکرات. اما بنا به گزارش نه چندان حقیقت و یک منبع گفت: New York Magazine, “هیچ راهی وجود دارد باراک اوباما مداخله مگر اینکه چیزی بسیار عجیب و غریب اتفاق می افتد.”

در واقع اوباما گزارش پرداخت نمی شود یک کل بسیاری از توجه به “روز به روز پویایی” از نژاد و پس از آن از طریق روزنامه گزارش اما حتی تماشای تمام دموکراتیک بحث. اما اوباما گزارش شده است که “مطمئن است که او باید به عقب” در این پویایی او گم شده در بعد معنی برخی از شراب خواری-مشاهده دموکراتیک اولیه ممکن است به زودی در کارت. خواندن گزارش کامل در مجله نیویورک. برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>