راجر سنگ مورد: چهار دادستان ترک پس از دخالت

تنها چند ساعت پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شکایت در مورد راجر سنگ توصیه می شود حکم وزارت دادگستری منتقل شد. این حادثه ابرو مطرح شده در مورد تداخل بالقوه.

چهار وکلا که تحت پیگرد قانونی قرار راجر سنگ استعفا داد و روز سه شنبه پس از وزارت دادگستری گفت: این امر کاهش زمان تهمت مشاور توصیه می شود حکم زندان – تصمیم گیری که ابرو مطرح شده در مورد غارنوردی برای تحت فشار رئیس جمهور ایالات متحده.

بخش تصمیم تنها چند ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دوبله سنگ محکومیت توصیه از هفت تا نه سال به عنوان “وحشتناک و غیر منصفانه” و “سقط جنین از عدالت است.”

گروه گفت: حکم مشاوره صادر شد در شب دوشنبه و وکلا صحبت نکرده بود به کاخ سفید در مورد آن.

سنگ خود اعلام کرد “کثیف شیاد” به اعدام محکوم شده در ماه نوامبر در هفت فقره از دروغ گفتن به کنگره انسداد و شاهد دستکاری.

در بسیار غیر معمول نادیده گرفتن یک وزارت دادگستری توصیه یک مقام رسمی که قبلا در مورد نام توصیه “بیش از حد و بی جا” و گفت که این گروه را یک پیشنهاد رسمی.

بیشتر بخوانید: راجر سنگ به جرم دروغ گفتن به کنگره در مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه مورد

دادستان حرکت به پست های قدیمی

پس از این اقدام اعلام شد, چهار دادستان که برنده سنگ محکومیت – هارون Zelinsky آدم Jed مایکل Marando و جاناتان Kravis – انصراف از این مورد است. Kravis گفت: دادگاه در پرونده او نه تنها ترک مورد اما ترک پست خود به عنوان یک دادستان فدرال.

Kravis شده بود یک جانباز دادستان در واشنگتن و در موارد متعدد آورده شده توسط مشاور ویژه رابرت مولر تیم. او همچنین کمک در مورد برابر سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی رئیس پل Manafort.

Zelinsky در نظر دارد به بازگشت به شغل خود به عنوان یک دادستان در بالتیمور نیز شغل خود را ترک در واشنگتن علاوه بر این مورد است. او درگیر شد در تعیین آنچه دانش مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تا به حال در مورد دموکراتیک ایمیل های که هک شد توسط روسیه و چه تلاش تهمت دستیاران ساخته شده برای به دست آوردن اطلاعات در مورد آنها.

Jed را پس از استعفای وضعیت روشن نیست اما. قبل از اینکه در آورده به مولر تیم او در پرونده های مدنی در وزارت دادگستری.

“حاکمیت قانون و این, grand, grand سنت از این فوق العاده وزارت دادگستری است که کاملا انحرافی به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی خود و خواسته ها و نیازهای گفت:” رهبر اقلیت سنا چاک شومر. “این یک رسوایی است.”

ادامه مطلب: رییس جمهور اجرایی امتیاز: آنچه شما باید بدانید

دموکرات ها خواستار یک تحقیق رسمی در میان نگرانی های بیش از تداخل. “به DOJ بازرس کل باید بررسی فورا” او گفت:. جری Nadler رئیس کمیته قضایی مجلس گفت که “خطر” تایید کرد که کمیته راه اندازی خواهد شد, تحقیق و تفحص است.

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

lc/aw (dpa, Reuters, AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>