میله Rosenstein می گوید: او هرگز پیشنهاد ضبط مغلوب ساختن پیشی جستن و یا از بین بردن او را از دفتر

سابق آمریکا معاون دادستان کل راد Rosenstein قانونگذاران گفت شنبه که او نمی خواهد که تایید FBI نرم افزار نظارت برای یک سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور در روسیه بررسی کرده بودند او در آن زمان شناخته شده در مورد مشکلاتی که پس از آشکار شده است.

Rosenstein نظرات به مبلغ قابل توجه امتیازی که مقامات مجری قانون اشتباهات آنها به عنوان طلبه روابط بین روسیه و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخابات ریاست جمهوری است. اما حتی به عنوان او اذعان مشروعیت خشم از مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان او در دفاع از خود انتصاب مشاور ویژه رابرت مولر منجر به پروب و تأیید حمایت خود را از نتیجه رسیدند که روسیه دخالت اما نه با عنوان جرم جنایی توطئه با همکاران از مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.

“من در نظر نمی این تحقیقات به فاسد بود اما من درک می کنم رئیس جمهور سرخوردگی با توجه به نتیجه که هیچ شواهدی وجود دارد” از یک توطئه بین کمپین و روسیه Rosenstein گفت.

ظاهر خود را قبل از سنا قضائیه کمیته برای اولین بار در یک سری از جلسات نظارت به مورد مداقه قرار دادن FBI در روسیه بررسی و اجرای قانون مقامات درگیر است. قوه قضائیه کمیته در روز پنج شنبه طرح برای رای گیری در مورد اینکه آیا اجازه احضاریه برای بیش از 50 فعلی و سابق مقامات درگیر در تحقیق در مورد دخالت روسیه در آمریکا از جمله سابق FBI مدیر James Comey و سابق جمهوریخواه.

رئیس جمهور متحدان گرفته اند تازه هدف در روسیه تحقیقات در سال گذشته با اشاره به تازگی اطلاعات محرمانه به ادعا می کنند که تهمت و همکارانش بودند ناعادلانه دنبال. آنها همچنین مدعی دفاع از وزارت دادگستری تصمیم به اخراج این پرونده سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین و در زمان پیشرفته پشتیبانی نشده نظریه در برابر دولت اوباما مقامات.

“ما در حال رفتن به نگاه به عقب به طوری که ما می تواند حرکت رو به جلو” رئیس کمیته حزب جمهوری خواه و سناتور لیندزی گراهام از ایالت کارولینای جنوبی گفت: در توضیح هدف برای جلسات. “اگر شما را دوست ندارم تهمت خوب اما این است که در مورد تهمت یا نه میل مغلوب ساختن پیشی جستن. این است که در مورد حرکت رو به جلو به عنوان یک ملت است.”

سناتور لیندزی گراهام صحبت می کند در طول قضائیه جلسه کمیته پنج شنبه. گراهام وعده داده است یک تحقیق کامل از ریشه های روسیه در انتخابات دخالت کرده ، (گرگ نش/استخر از طریق AP)

اما در پایان بسیار از شنیدن کانکتیکات دموکرات ریچارد بلومنتال آشکارا مورد سوال گراهام در مورد اینکه آیا در این جلسه در حال تولید اطلاعات قابل توجهی که تا به حال شده است در حال حاضر نشان داد در یک سری از کنگره جلسات کمیته, گزارش های خبری, یک بررسی توسط وزارت دادگستری بازرس کل و مولر را گزارش نهایی.

اهداف حزبی دموکرات ادعا

دموکرات تاسف از شنیدن خبر سیاسی متهم شده و گذشته نگر طبیعت و گفت جمهوری خواهان در تلاش بودند به تمرکز توجه و دور از بیشتر مشکلات فوری از جمله ناآرامی در شهرهای با مرگ جورج فلوید و coronavirus بیماری همه گیر.

“این جلسه زباله های این کمیته را در آشکار تلاش برای حمایت از رئیس جمهور تئوری های توطئه و برای کمک به رئیس جمهور در انتخابات گفت:” سناتور دموکرات Mazie Hirono هاوایی است.

Hirono خواسته Rosenstein در مورد ابرو-بالا بردن تیتر نیویورک تایمز در سال 2018 یک گزارش که نشان داد او پیشنهاد مخفیانه ضبط مغلوب ساختن پیشی جستن در پی Comey شلیک در بهار سال 2017 و همچنین بحث و گفتگو با دیگر مقامات 25 متمم که به تشریح فرآیند برای از بین بردن یک رئیس جمهور اگر او نالایق است ،

“من نشان می دهد و یا اشاره ای مخفیانه ضبط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن” Rosenstein شهادت در روز چهارشنبه.

“من هرگز به هیچ وجه پیشنهاد رئیس جمهور باید از دفتر زیر 25 متمم,” او اضافه شده است.

سناتور ریچارد بلومنتال کانکتیکات بود در میان تعدادی از دموکرات ها که سوال پایه ای برای برگزاری بیشتر جلسات در تحقیقات 2016 انتخابات با توجه به مسائل مربوط به ایالات متحده است که در حال حاضر مواجه است. (تام ویلیامز/CQ رول تماس/استخر از طریق AP)

جلسه شیرجه زده جزئیات در دو حوزه که تهمت متحدان به تازگی در ایران به چالش کشیدن رفتار اجرای قانون است. Rosenstein فشرده شد بارها و بارها در مورد تصمیم خود برای ثبت نام در چهارمین و آخرین نرم افزار برای حکم به استراق سمع در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور کارتر صفحه ظن است که او یک عامل. صفحه تخلف را رد کرده است و هرگز با جرم و عدالت اداره بازرس کل گزارش شناسایی شده و قابل خطاها و حذفیات در هر یک از برنامه های کاربردی ارائه شده به دادگاه نظارت بر اطلاعات خارجی.

این دیده بان گفت: اف بی آی با اتکا در بخشی از برنامه های خود را در یک پرونده از اطلاعات وارد شده توسط سابق بریتانیا جاسوسی کریستوفر استیل که پژوهش بودجه توسط یک وکیل نزدیک به هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی.

پرسیده شده توسط گراهام اگر او را امضا کرده اند این حکم درخواست دانستن آنچه که او می داند در حال حاضر Rosenstein پاسخ داد: “نه, من نمی خواهد.”

همه خواهان خوشحال Rosenstein

بازرس کل ارشد گفت: وزارت دادگستری و مقامات داده شد اطلاعات ناقص توسط اف بی آی است. Rosenstein گفت که او غافل از این مشکلات زمانی که او امضا کردن حکم نهایی نرم افزار و این که “هر برنامه ای که من تایید شده به نظر می رسد به توجیه و بر اساس حقایق آن ادعا” پاسخ این است که آیا راضی نیست میسوری جمهوری خواه سناتور جاش هاولی که لعنتی سابق رسمی برای حرکت به جلو در این حکم.

هر چند Rosenstein یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب او اغلب در نظر گرفته شده است با سوء ظن توسط بسیاری از حامیان رئیس جمهور و تهمت خود را برای نقش خود را در روسیه بررسی است. Rosenstein فرض نظارت از روسیه تحقیقات پس از آن دادستان کل جف جلسات خارج از پرس و جو.

Rosenstein که به نام جلسه “یکی از مهمترین و اصولی مردم در واشنگتن” در این جلسه مقرر مولر و صرف بیشتر از دو سال آینده نظارت خود را کار می کنند.

مولر را بررسی منجر به کیفرخواست بیش از 30 نفر بیشتر روسیه بلکه شش نفر با قابلیت اتصال به مغلوب ساختن پیشی جستن. مولر نهایی گزارش منتشر شده در سال گذشته مفصل قابل توجه مخاطبین بین روسیه و تهمت و مبارزه است. آن را محرمانه یک توطئه جنایی, اما مشخص شده موارد مختلفی که در این کمپین استقبال از تلاش های روسیه و دیگر در خارج از بازیگران از جمله ویکی لیکس به تولید آسیب رساندن اطلاعات در مغلوب ساختن پیشی جستن حریف هیلاری کلینتون ،

این بررسی حدود ده قسمت به صورت بالقوه انسداد عدالت با مغلوب ساختن پیشی جستن. این گزارش نه رسیدن به یک نتیجه گیری که آیا تهمت را شکست اما در تبادل با کنگره جمهوری خواه را تنها به ظاهر در کاپیتول هیل به شهادت خود را در مورد گزارش مولر گفت: او معتقد بود وجود شواهد کافی به اتهام تهمت با جرم و جنایت به طور خاص انسداد عدالت او بوده است نه رئیس جمهور.

تاریخی ارشاد از وزارت دادگستری تصریح کرده است که یک رئیس جمهور نشسته نمی توان تحت تعقیب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر