رقیب راست میانه جوهر ایرلندی ائتلاف دولت مقابله با سبزی

ایرلند دو غالب پارلمان احزاب توافق کرده اند که برای تشکیل یک ائتلاف برای اولین بار در یک معامله است که خواهد شد و همچنین قرار دادن حزب سبز در مرکز سیاستگذاری و پایان دادن به بن بست سیاسی باعث مجمل مارس انتخابات.

این معامله که باید تصویب اعضای سه حزب را Fianna شکست رهبر مایکل مارتین نخست وزیر در نیمه اول این دولت در دوره پنج ساله قبل از خوب Gael رهبر لئو Varadkar بازده در دسامبر 2022.

ایرلند شده است در بن بست سیاسی پس از Feb. 8 رای دادند و تاریخی رقبا خوب Gael و Fianna با هم شکست. این دو را جابجا قدرت پس از آنها پدید آمده از طرف مخالف از ایرلند 1920 جنگ داخلی.

این جفت ارز باید سبزی ها را برای رسیدن به اکثریت در تشکیل پارلمان به تصویب قوانین جدید از جمله 6.5 میلیارد یورو (10 میلیارد دلار کانادا) بسته به کمک به کسب و کار آمار coronavirus بحران است.

“این یک لحظه تاریخی. ما در حال رفتن به یادگیری کار با هر یک از دیگر, ما در حال رفتن به یاد بگیرند به اعتماد به یکدیگر است. من می دانم که ممکن است” گفت: Varadkar تبدیل خواهد شد که معاون نخست وزیر تحت مارتین.

‘زمان به چالش کشیدن’

این توافق نامه باید به تصویب رساند و در 10 روز آینده و یا توسط پایه از اعضای هر حزب. کوچکتر سبزی نیاز به امن دو سوم, پشتیبانی, بالاتر, بار, از احزاب بزرگتر و یکی که هنوز می تواند در کمین کرد.

“این یک چالش پیش رو از لحاظ اقتصادی به عنوان یک نتیجه از COVID-19 اما این برنامه برای دولت می کند نشان دهنده یک حرکت جدید” مارتین به خبرنگاران گفت.

مارتین گفت: دولت در تعامل با “قابل استقراض” برای اولین بار دو سال اما گفت که این برنامه وعده داده شده یک حرکت به سوی آنچه که ائتلاف مقابله تماس “به طور گسترده بودجه متوازن” به عنوان نرخ اشتغال را بهبود بخشد.

روز دوشنبه روزنامه اعلام سبزی — رهبری ایامون Ryan — برندگان با ایرلندی مستقل را در صفحه اول تیتر خواستار توافق “سبز معامله به remold شکل ما سیاست است.”

ایامون رایان رهبر ایرلندی سبز دیده می شود در دوبلین در فوریه. 5. (Phil شریف/فردا نیوز)

این معامله شامل 7 درصد به طور متوسط سالانه کاهش انتشار گازهای گلخانه ای با ثابت سالانه کربن بودجه برای بخش های مختلف در حالی که زیرساخت ها هزینه خواهد تمرکز بر حمل و نقل عمومی به جای جاده ها.

اگر تصویب این معامله را Sinn Fein که می خواهد انگلیسی-حکومت ایرلند شمالی به اتحاد با ایرلند حزب مخالف اصلی برای اولین بار.

Sinn Fein سابق سیاسی ارتش جمهوریخواه ایرلند (IRA), رسید به 37 کرسی در 160 صندلی مجلس همان Fianna شکست و دو بیش از خوب Gael.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>