رقیب افغان هر یک خود را اعلام کرد, رئیس جمهور, تهدید مذاکرات صلح

افغانستان رقیب شد هر یک از ادای سوگند به عنوان رئیس جمهور در مراسم جداگانه در دوشنبه پرتاب برنامه برای مذاکرات با طالبان را به هرج و مرج و ایجاد یک معضل برای ایالات متحده آن را به عنوان ارقام را چگونه به حرکت خود قرارداد صلح با طالبان به جلو است.

ایالات متحده آمریکا-طالبان معامله امضا بیش از یک هفته پیش بود که تبلیغ به واشنگتن را به تلاش برای پایان دادن به 18 سال از جنگ در افغانستان و دیده شده بسیاری از افغان ها به عنوان بهترین فرصت هنوز برای آوردن پایان دادن به جنگ بی امان.

اما رییس جمهور اشرف غنی برنده اعلام شد و از سپتامبر گذشته در انتخابات و رقیب خود عبدالله عبدالله — که همراه با انتخابات و کمیسیون شکایت کرده و اتهام تقلب در رای حاضر به حل و فصل اختلافات خود را.

دو مراسم برگزار شد در همان زمان رئیس جمهور غنی در کاخ ریاست جمهوری و عبدالله عبدالله در کنار درب در Sapedar قصر هر دو بسته بندی شده با هر رقیب حامیان.

حتی به عنوان غنی بود و پیچ در پیچ خود را با تشکر از شما سخنرانی موشک آتش می تواند شنیده شود. این راکت در نزدیکی کاخ ریاست جمهوری تند برخی از کسانی که حضور حتی به عنوان غنی خواست آنها را به ماندن. عاملان آتش نمی شد بلافاصله شناخته شده اما صحنه پیاده نگرانی که تشدید شکاف در افغانستان را رهبری ممکن است منجر به خشونت یا داخلی و یا طالبان.

در نشانه ای از حمایت بین المللی برای غنی خود مراسم — پخش شده در تلویزیون دولتی — با حضور واشنگتن صلح فرستاده زلمای خلیل زاد; ژنرال آستین S. Miller, سر نیروهای آمریکایی در افغانستان و همچنین تعدادی از مقامات خارجی از جمله سفارت آمریکا کاردار و Tadamichi Yamamoto سازمان ملل متحد شخصی نماینده به افغانستان است.

در دسته انتخاباتی عبدالله عبدالله در مراسم تحلیف, پخش در تلویزیون طلوع در میان کسانی که حاضر بودند به اصطلاح جهادی فرماندهان بودند که در میان کسانی که متفقین با آمریکا رهبری ائتلاف برای سرنگونی طالبان در سال 2001 است. کسانی که فرماندهان همچنین شرکت در جنگ از 1990s بالا بردن ترس که اختلافات میان رهبران افغان می تواند منجر به خشونت است.

زمانی که واشنگتن و طالبان را امضا توافق در فوریه. 29 بعدی گام بسیار مهم بود که افغان ها خواهد نشستن و مذاکره یک نقشه راه برای آینده کشور خود. آنها به دنبال چکش چنین خاردار مسائل مربوط به حقوق زنان و آزادی بیان و سرنوشت دهها هزار نفر از مردان مسلح در هر دو طرف از 18 سال جنگ. این مذاکرات بودند برگزار شد روز سه شنبه در اسلو.

اما اختلاف بین دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری در سال گذشته انتخابات ریاست جمهوری بیش از که در واقع برنده این معنی است که دولت افغانستان طرف به نظر می رسد قادر به ارائه یک جبهه متحد.

ایالات متحده گفته است, آن خروج نیروهای نظامی از افغانستان خواهد بود وابسته به طالبان نگه داشتن خود را در مبارزه با تروریسم وعده داده اما نه به موفقیت مذاکرات میان طالبان و دولت افغانستان.

افغانستان عبدالله عبدالله, حق زن و مرد از او انتخاب می شود معاون رئیس جمهور, بابر فرهمند, لرزش دست ها پس از برگزاری مراسم تحلیف در کابل. افغانستان کمیسیون انتخابات اعلام کرد غنی برنده سپتامبر رأی ماه بعد. (Omar سبحانی/فردا نیوز)

افغانستان و کمیسیون انتخابات اعلام کرده است وقت غنی به عنوان برنده ماه سپتامبر رای دادن. خود را شریک سابق در دولت وحدت ملی رئیس اجرائیه نیز به عنوان کمیسیون شکایات انتخاباتی می گویند نتایج مملو از بی نظمی. به عنوان یک نتیجه هر دو غنی و عبدالله عبدالله اعلام برندگان خود را.

دو نامزد نیز حمایت توسط جنگ سالاران که یک سهم در چه کسی رئیس جمهور می شود, پیچیده مذاکرات برای شکستن بن بست در حال انجام توسط خلیل زاد.

این دوئل inaugurations صورت گرفت با وجود آخرین لحظه شاتل دیپلماسی توسط خلیل زاد که بنا به گزارش ها رفت و به عقب و جلو بین دو افغان رقبا را به ساعات اولیه روز شنبه.

یک عضو ارشد انتخاباتی بصیر آقای سالنگی گفت: محلی افغان کانال تلویزیون طلوع که ایالات متحده امریکا خواسته بود هر دو طرف برای به تاخیر انداختن خود inaugurations به مدت سه روز به مرتب کردن بست. عبدالله گزارش گفت که او آماده بود اما جلو بروید با مراسم روز شنبه اگر غنی حاضر به تعویق انداختن.

سخنگوی طالبان Zabihullah Mujahed, در پاسخ به پرسش از آسوشیتد پرس گفت: اواخر یکشنبه که طالبان هنوز متعهد به مقابله اما گفت: دوئل ریاست جمهوری inaugurations “خوب نیست برای ملت افغانستان است.”

آزادی زندانیان یک موضوع در مذاکرات صلح

و همچنین رقابت نامزدها خلیل زاد هنوز به برخی از توافق بر سر یک زندانی آزادی که قرار بود حل و فصل قبل از داخل افغانستان مذاکرات می تواند آغاز خواهد شد. مذاکرات صلح امضا شده توسط آمریکا و طالبان گفت: 5,000 طالبان زندانیان و تا 1000 اسیران از طرف دولت می تواند به عنوان یک ژست حسن نیت پیش از مذاکرات.

غنی قبلا گفت که او نمی خواهد آزادی زندانیان طالبان حتی به عنوان وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo به نام از همه طرف برای جلوگیری از موضع گیری و رایگان خود زندانیان که برخی از آنها در حال حاضر خود را در خدمت جملات. Pompeo به نام از همه طرف با مذاکرات در مورد آینده این کشور است.

این سخنگوی طالبان به اسوشیتد پرس گفت که این گروه می خواهد آن زندانیان منتشر شد و آماده شد برای آزاد کردن اسیران آنها در حال برگزاری است. Mujahed گفت: آنها نمی خواهید برای دیدن یک تاخیر اما تصریح کرد که اگر آن رخ داده است “ما همچنان متعهد به توافق است.”

در یک صدای جیر جیر افغانستان معاون سابق وزیر خارجه جاوید Luddin تشکر واشنگتن به تلاش برای مرتب کردن افغانستان به بحران سیاسی در حالی که تماس squabbling “ظروف سرباز یا مسافر.”

“با تشکر از شما و ایالات متحده آمریکا برای تلاش برای مرتب کردن بحران سیاسی ما هنوز دوباره. ما می دانیم که شما باید بیمار از آن — به عنوان ما افغان ها” Luddin گفت.

“ما و شما هر دو دست در آوردن در مورد ظروف سرباز یا مسافر است که امروز سیاست افغانستان. اما من آرزو می کنم ما افغانها احساس نیمی به عنوان مسئول ظروف سرباز یا مسافر به عنوان شما انجام,” او گفت:.

این قرارداد امضا شده توسط ایالات متحده اجازه خواهد داد که واشنگتن برای پایان دادن به دخالت خود در افغانستان و به خانه نیروهای ایالات متحده در طی یک دوره 18 ماه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>