شورش در لبنان با اقتصاد در بحران

صدها نفر از معترضان که به درگیری با نیروهای نظامی در طرابلس برای روز دوم. ضد دولت تمایلات سوخت مداوم مالی, سقوط, سوار, مردم به خیابان ها با وجود coronavirus مستند.

لبنان دیدم شدید شورش روز سه شنبه صدها تن از معترضان با سربازان در طرابلس برای روز دوم.

این درگیری به طول انجامید که در اواخر شب را ترک کرده اند و چندین نفر مجروح در هر دو طرف.

ناآرامی بیش از یک نصب بحران اقتصادی میان هفته-طولانی coronavirus مستند تمدید ضد دولتی احساسات است که دم در این کشور برای ماه می باشد.

این کشور شاهد یک فروپاشی مالی با سابقه تورم و ياوه لبنان.

بیشتر بخوانید: لبنان چهره های کروناویروس و فقر و گرسنگی

روز سه شنبه جهش در خشونت باعث شد مرگ Fawaz al-Samman, یک مرد در اواسط 20s بود که به ضرب گلوله توسط سربازان زمانی که درگیری آغاز شد و سه شنبه شب ، درگذشت او چند ساعت بعد در بیمارستان است.

وجود دارد آرام در اطراف غروب آفتاب هنگامی که مسلمانان خود را شکست سریع در حال انجام ماه رمضان. اما درگیری ها به زودی از سر گرفته پس از al-Samman را زمان تشییع جنازه. معترضان دیده می شد آتش زدن و خرابکاری در بانک ها و وسایل نقلیه ارتش.

معترضان همچنین اقدام به سنگ مرکزی بانک مرکزی در پایتخت بیروت در اواخر سهشنبه شب قبل از پراکنده بودن توسط نیروهای نظامی است.

تظاهرکنندگان همچنین قطع چندین جاده های اصلی کشور از جمله بزرگراه که لینک های پایتخت به سمت جنوب.

dvv/dr (خبرگزاری AP)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>