ریحانا بازده با موسیقی های جدید در 3 سال

زمانی که ایتالیا COVID-19 بحران آغاز شده در صورت جدی پزشکان توصیف دشوار زندگی یا مرگ تصمیمات آنها مجبور شدند به که در مورد بیماران مبتلا به تلاش و صرفه جویی با منابع کمیاب در شرایط زمان جنگ تریاژ. در حال حاضر که آمریکا چهره واقعی خطر مشابه سونامی coronavirus بیماران سیل بیمارستان متحده و محلی سیستم مراقبت های بهداشتی در حال آماده سازی معیار در مورد تعداد به طور جدی بیمار COVID-19 بیماران بیش از تعداد تخت ICU یا پنکه.

داخلی پیش نویس “بدترین سناریو” نامه ای از سیستم بهداشت هنری فورد در میشیگان به بیرون درز پنج شنبه شب به عنوان مثال گفت: در مورد ونتیلاتور یا ICU کمبود “بیمارانی که بهترین شانس گرفتن بهتر ما اولویت اول است.”

“پزشکی تریاژ همیشه نیروهای سخت گیری در مورد که زندگی می کند و می میرد” امی سیلورمن گزارش در آریزونا دیلی استار و ProPublica. معمولا “افراد مسن با کوتاه امید به زندگی و یا کسانی که مبتلا به زوال عقل اغلب تلقی کمتر مستحق کمیاب منابع پزشکی” اما فاجعه برنامه آمادگی در ایالت آلاباما و دیگر کشورهای “روشن است که سرنوشت کسانی که با معلولیت ذهنی است که بخشی از دردناک بحث است.”

طرفداران برای افراد مبتلا به سندرم اوتیسم و فلج مغزی و دیگر ناتوانی های فکری ثبت شکایت در این هفته با سلامت و خدمات انسانی وزارت حقوق مدنی تقسیم به دنبال وضوح در مورد آلاباما و واشنگتن در نظر دارد. آلاباما طرح اضطراری برای مثال می گوید: “افراد مبتلا به عقب ماندگی ذهنی پیشرفته زوال عقل یا ضربه شديد مغزي ممکن است فقیر نامزدها برای یک پشتیبانی می کند.” کشورهای دیگر مانند آریزونا استفاده بیشتر لبخند و زبان مورد تخصیص منابع کمیاب به “بیمارانی که نیاز بیشتر است یا که پيش تر است به احتمال زیاد منجر به یک نتیجه مثبت.”

“آنچه ما در اینجا شاهد یک درگیری میان ناتوانی قانون حقوق و ظالم فایده منطق” ناتوانی سیاست متخصص Ari Ne’eman در دانشگاه برندایس گفت سیلورمن. “آنچه این مورد در پایان روز این است که آیا ما حقوق مدنی قوانین هنوز هم اعمال می شود در یک بیماری همه گیر. من فکر می کنم که خیلی سوال هسته به عنوان به که ما به عنوان یک کشور است.” پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>