حقوق گروه تماس برای توقف در اینترنت خاموش شدن ناگهانی میان شیوع کروناویروس

منnternet خاموش شدن ناگهانی می تواند به خطر انداختن زندگی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس wrecks ویران در سراسر جهان دیده بان حقوق بشر هشدار می دهد.

دولت در حال حاضر اعمال خاموشی در میان بحران باید فورا لغو محدودیت به طوری که مردم می توانند دسترسی به مهم اطلاعات سلامت نیویورک-بر اساس حقوق گروه در بیانیه ای گفت شنبه.

دیده بان حقوق بشر ذکر شده و هند و میانمار و بنگلادش و اتیوپی به عنوان کشورهایی که دولت تحمیل اینترنت خاموشی در محدود کردن جریان اطلاعات در بهداشت و درمان اقدامات جنبش محدودیت و بحرانی دیگر هدایت.

“در طول این جهانی بهداشت بحران خاموش شدن به طور مستقیم آسیب سلامت مردم و زندگی و تضعیف تلاش ها برای آوردن همه گیر تحت کنترل می گوید:” دبورا قهوه ای ارشد حقوق دیجیتال محقق و مدافع حقوق بشر دیده بان.

“دولت ها باید اطمینان حاصل شود دسترسی فوری به سریع ترین و گسترده ترین خدمات ممکن است برای همه قهوه ای می گوید و اضافه کرد که آن را “زمان برای تحمیل یک مهلت قانونی برای اینترنت خاموش شدن ناگهانی.”

با توجه به دیجیتال حمایت از حقوق, گروه دسترسی در حال حاضر 33 کشور تجربه دولت تحمیل خاموش شدن ناگهانی اینترنت در سال 2019. رسمی توجیهی برای اعمال محدودیت در محدوده امنیت ملی به نیاز به مبارزه با آنلاین اطلاعات غلط.

هند ثبت 121 حوادث از اینترنت خاموشی در سال گذشته در صدر فهرست کشورهای سفارش خاموش شدن ناگهانی. در حالی که اینترنت در منطقه کشمیر تا حد زیادی بازسازی شده با سرعت بالا اینترنت همچنان مسدود شده, با توجه به الجزیره. پزشکان در آنجا گزارش داده اند که آهسته سرعت اینترنت است و معلول آنها را وقتی که می آید به دانلود COVID-19 تحقیقات پزشکی.

در بنگلادش از محدودیت های اینترنت در حال مانع بشردوستانه گروه از تجویز مقدار مورد نیاز کمک به صدها نفر از هزاران نفر از Rohingya پناهندگان در کخس بازار دیده بان حقوق بشر می گوید.

بیش از 786,000 نفر در سراسر جهان آلوده شده اند coronavirus و 37,800 مردم فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ویروس ردیاب.

نوشتن به هیلاری لئونگ در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>