ریچارد برانسون, باکره مدار نتواند در اولین پرتاب موشک تلاش

(لس آنجلس) — ریچارد برانسون, باکره مدار شکست خورده دوشنبه در اولین تلاش برای راه اندازی یک تست ماهواره به فضا روی یک موشک انجام شده در بالاترین نقطهء کشتی توسط یک بوئینگ 747 و منتشر شد بیش از اقیانوس آرام در سواحل جنوب کالیفرنیا.

افتتاحیه راه اندازی تا به حال به نظر می رسد به خوبی رفتن تا لحظات پس از این موشک را کاهش داده و از زیر بال چپ از جت ادم تنومند و بدقواره دوبله کیهانی ،

“ما تایید تمیز آزادی از هواپیما. اما ماموریت خاتمه مدت کوتاهی به پرواز. کیهانی و ما خدمه پرواز بی خطر هستند و بازگشت به پایگاه” باکره مدار گفت: در توییتر رسمی تفسیر در راه اندازی.

هیچ فوری کلمه در چه رفت.

بسیار اصلاح جت ادم تنومند و بدقواره در زمان خاموش از موهاوی هوا و فضا بندر در صحرا در شمال لس آنجلس پرواز کرد و فقط فراتر از جزایر کانال که در آن کاهش رخ داده است.

این موشک قرار بود به سقوط برای چند ثانیه قبل از آن دو مرحله مشتعل و بطرف آن پایین ساحل به سمت قطب جنوب برای درج آن تظاهرات حمل بار به مدار زمین کم.

هدف از این پرواز بود برای جمع آوری داده ها در هر مرحله از فرآیند راه اندازی به جای به مفید ماهواره در مدار; تظاهرات حمل بار توضیح داده شد به عنوان یک اثر جرم و مدار در نظر گرفته شده بود بسیار کم برای جلوگیری از کمک به مشکل فضا های ناخواسته.

راه اندازی تلاش پس از پنج سال از توسعه از 70 پا بلند (21.3 متر) LauncherOne موشک.

باکره مدار مستقر در لانگ بیچ کالیفرنیا است یک خواهر شرکت Virgin Galactic شرکت برانسون تاسیس برای حمل مسافر در پروازهای زیر مداری به پایین می رسد از فضا. Virgin Galactic در حال آماده سازی برای شروع عملیات در جنوب نیومکزیکو.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>