ثروتمند آمریکایی ها شروع به سفر دوباره—در جت خصوصی

Wealthy آمریکایی ها شروع به نگاهی به آسمان دوباره با این کشور پهناور کسب و کار-جت ناوگان نشان روشن افزایش پروازها در طول چند هفته اول این ماه است.

فعالیت پرواز سقوط کرد که 77 درصد در ماه آوریل از سال قبل پایین بود تنها دو سوم در اولین روز 13 مه با توجه به امضای حمل و نقل هوایی Plc, بزرگترین ارائه دهنده جهان از زمین حمل و نقل و سوخت گیری امکانات برای کسب و کار و به طور کلی حمل و نقل هوایی هواپیما.

“Encouragingly ما دیده می شود برخی از نشانه های اولیه از بهبود” امضای مدیر ارشد اجرایی علامت جانستون در بیانیه ای گفت: جمعه اضافه کرد که تندتر مارس کاهش بازتابی از مشتریان بیشتر رعایت اقامت موقت در صفحه اصلی سفارشات.

برخی از ایالات آمریکا شروع به سهولت coronavirus مستندات به تعداد موارد جدید در سراسر کشور را کند می کند و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرس برای بازگشایی کسب و کار. خصوصی پروازها ممکن است واکنش با سرعت بیشتری نسبت به بخش تجاری با توجه به درجه بالاتر از ذاتی اجتماعی فاصله هر چند آنها نیز می تواند بیشتر آسیب دیده توسط ویروس اقتصادی تاثیر است.

مستقر در لندن امضا — که آن تغییر نام از BBA حمل و نقل هوایی در سال گذشته — دارای بخش عمده ای از پایگاه های آن در ایالات متحده آمریکا

تماس با ما در [email protected]

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>