رود آیلند فرماندار اعلام کرد گارد ملی خواهد شد ‘درب-به-درب’ به شناسایی نیویورکی به سرعت COVID-19 گسترش

Rhode جزیره رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه که دولت را در مراحل شدید به “pin-point” افرادی که به تازگی از سفر به نیویورک در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

“در حال حاضر ما باید یک پین اشاره معرض خطر است که ما نیاز به آدرس و ما باید بسیار جدی است. و این خطر است که به نام, New York City,” او گفت:. طی هفته گذشته نیویورک تبدیل به مرکز coronavirus بحران در ایالات متحده است. از شنبه بعد از ظهر به وقت شرق نیویورک تا به حال حداقل 52,318 تایید موارد COVID-19 با توجه به ردیاب توسط دانشگاه جانز Hopkin دانشگاه; که نزدیک به نیمی از حداقل 115,547 موارد در کل ایالات متحده است. در مقایسه رود آیلند در حال حاضر حداقل 203 مورد تأیید هر ردیاب.

Raimondo قبلا صادر شده به منظور اجرا توسط قانون است که هر کسی از آمدن به رود آیلند “به هیچ وجه” از نیویورک باید قرنطینه به مدت دو هفته. “است که می تواند در یک هتل است که می تواند در یک ملک اجاره است که می تواند خود را از خانه در تابستان,” او گفت:.

او اعلام کرد که با شروع در روز جمعه بعد از ظهر دولت و پلیس نظارت بر بزرگراه ها و کشش بیش از هر کسی با نیویورک صفحات از آنها بخواهید برای اطلاعات تماس خود را. مقامات منظور خواهد شد “شما را به قرنطینه اگر شما قصد اقامت در رود آیلند” او گفت:.

Raimondo همچنین اعلام کرد که با شروع روز شنبه, گارد ملی کار خواهد کرد با اجرای قانون محلی به “درب به درب” در جوامع در دولت, مرز, درخواست اگر کسی از نیویورک و درخواست اطلاعات تماس خود را. او گفت: مقامات سفارش هر یک از افرادی که آمده اند از نیویورک به قرنطینه برای 14 روز.

“بدیهی است که ما انجام خواهد داد را به بهترین هدف این خانه که در آن ما می دانیم که مردم به احتمال زیاد به می آیند از New York,” او گفت:.

تگزاس, مریلند, کارولینای جنوبی و فلوریدا که همه نیز دستور داد هر کسی که از نیویورک به خود قرنطینه به مدت دو هفته. در مارس 24, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین درخواست هر کسی که اخیرا در نیویورک خود قرنطینه به مدت 14 روز هر چند که هدایت است و نه قابل اجرا توسط قانون است.

Raimondo همچنین اعلام کرد که تمام هتل ها اجاره و اجاره شرکت اطلاع داده خواهد شد از این قرنطینه نظم در نوشتن و خواسته خواهد شد که به ارائه راهنمایی به مستاجرها.

“من می دانم که این غیر معمول است. من می دانم آن را ، و من می دانم که برخی از مردم نمی موافق با آن است. و آن را کاملا یک تصمیم گیری است که من را به آرامی,” او گفت:.

“ما در حال بستن مرزهای ما فی نفسه” او ادامه داد. “اما آنچه ما می گوییم این است که اگر شما می خواهید به دنبال پناه در رود آیلند شما باید قرنطینه شود.”

نوشتن به مدلین کارلایل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>