تجدید حیات از coronavirus را تهدید می کند, کره جنوبی, داستان موفقیت

فقط هفته پیش کره جنوبی شد جشن خود را سخت به دست آورد دستاوردهای برابر coronavirus, کاهش, فیزیکی, فاصله بازگشایی مدارس و ترویج فناوری-محور ضد ویروس مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور مون جائه در دهکدهای به نام “K-قرنطینه.”

اما ظهور مجدد عفونت در سئول در منطقه که در آن نیمی از کره جنوبی با 51 میلیون نفر زنده است و تهدید این کشور به موفقیت داستان و باعث سلامت به مقامات هشدار می دهند که عمل باید گرفته شود در حال حاضر برای متوقف کردن موج دوم.

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز پنج شنبه گزارش داد 45 نفر روزانه افزایش است که نسبتا ثابت از اواخر ماه مه. بیشتر شده اند در سئول شهری که در آن مقامات بهداشتی باید تلاش برای ردیابی انتقال.

“با توجه به انتقال سریع COVID-19 وجود دارد محدودیتی برای آنچه که ما می توانید با تماس با ردیابی به تنهایی و به سرعت گسترش” Yoon Taeho ارشد وزارت بهداشت گفت: در طول یک ویروس در جلسه روز پنجشنبه که در آن او تکرار یک درخواست برای ساکنان پایتخت منطقه به ماندن در خانه.

با وجود نگرانی های بیش از سنبله در عفونت های مقامات دولتی تا کنون در برابر تماس به reimpose قوی تر فیزیکی فاصله دستورالعمل پس از آنها آرام در مارس با استناد به نگرانی های بیش از صدمه زدن به اقتصاد شکننده.

موضع خود را به نظر می رسد در تضاد با ضرورت منتقل شده توسط کارشناسان بهداشت و درمان از جمله KCDC مدیر Jung Eun-kyeong که هشدار داده است که این کشور می تواند راه رفتن در خواب به یکی دیگر از بزرگ COVID-19 بحران, اما این بار در پرجمعیت ترین منطقه است.

او گفت: سلامت کارگران در حال مبارزه بیشتر و بیشتر به مسیر انتقال است که در حال گسترش سریع و غیر قابل پیش بینی به عنوان مردم افزایش فعالیت ها و تمرین فیزیکی کمتر از فاصله.

یونگ با نگرانی تکرار شد Kwon Jun-wook مدیر موسسه ملی سلامت که در یک جلسه جداگانه در روز پنج شنبه اذعان کرد که مقامات بهداشتی تنها مدیریت به “تعقیب انتقال پس از دیر کشف آنها است.”

خوشه ظاهر در اطراف پایتخت

در حالی که کره جنوبی را دیدم بسیار بزرگتر افزایش عفونت در فوریه و مارس زمانی که صدها مورد جدید گزارش شده در هر روز آن شده است آسان تر برای پیگیری. اکثریت پس از آن متمرکز بودند در یک کلیسای جماعت در دائگو کره جنوبی چهارمین شهرستان با 2.5 میلیون نفر است.

اخیر خوشه ظهور کرده اند فقط در مورد همه جا در اطراف پایتخت است.

  • حداقل 146 موارد مرتبط شده اند به کارگران در یک انبار بزرگ اداره محلی e-commerce غول Coupang است که متهم به عدم اجرای اقدامات پیشگیرانه و داشتن کارکنان کار حتی زمانی که بیمار است.
     
  • حدود 200 نفر مربوط به کاباره ها و دیگر مکانهای تفریحی در حالی که بیش از 90 عفونت اند ترسیم شده است به اجتماعات کلیسا در نزدیکی سئول.
     
  • حداقل 116 موارد مرتبط شده اند به درب-به-درب فروشندگان استخدام Richway یک محصول بهداشتی ارائه دهنده. این موارد به خصوص نگران کننده چرا که بسیاری از فروشندگان در 60s و 70s به.

کره جنوبی را در مجموع مورد در حال حاضر 11,947 از جمله 276 مرگ و میر. بسیاری از افراد بهبود یافته اند اما تعداد فعال موارد رز برگشت بالاتر از 1000 این هفته پس از انداختن زیر علامت در اواسط ماه مه.

مقامات بهداشت و مقامات بیمارستان هفته گذشته با شرکت در یک تمرین برای به اشتراک گذاری بیمارستان ظرفیت های بین سئول و شهرهای نزدیک و حصول اطمینان از سریع حمل و نقل بیماران به طوری که افزایش موارد در یک منطقه پایمال کند آن سیستم بیمارستان.

“حداقل ما ممکن است مجبور به سرمایه گذاری تلاش به عنوان آنجا که ما تا به حال و یا حتی بیشتر” حاوی ویروس جدید افزایش تکواندو گفت.

سوال در مورد اینکه آیا محدودیت برداشته شد بیش از حد به زودی

سنبله از عفونت در پایتخت منطقه الهام بخش دوم حدس زدن در مورد اینکه آیا مقامات بیش از حد سریع برای سهولت در فاصله فیزیکی.

دولت در اواسط ماه آوریل تصمیم گرفت به بلند اداری سفارشات که توصیه سرگرمی و سالن های ورزشی به اجازه می دهد ورزش حرفه ای به بازگشت به اکشن بدون تماشاگر و سبز-نور مرحله به مرحله بازگشایی مدارس.

اما سئول و شهرهای مجاور ترمیم برخی از کنترل ها در هفته های اخیر با بستن هزاران نفر از کاباره ها میزبان میله و کارائوکه ،

مقاومت در برابر انتقاد از طرفداران حفظ حریم خصوصی و مقامات نیز آغاز شده که نیاز به مکانهای تفریحی ورزشگاه و سالن های کنسرت به ثبت نام مشتریان خود را با گوشی های هوشمند کدهای QR به طوری که آنها می تواند به راحتی واقع زمانی که مورد نیاز است.

مقامات بهداشتی باید به شدت بسیج فن آوری ابزار برای ردیابی تماس ها و اجرای قرنطينه با یک بیماری عفونی قانون تقویت شود پس از 2015 شیوع متفاوت coronavirus MERS اجازه دادن به آنها دسترسی سریع به تلفن همراه اطلاعات کارت اعتباری ثبت و نظارت دوربین های فیلم.

دانش آموزان با پوشیدن ماسک صورت برای کمک به محافظت در برابر گسترش این رمان coronavirus در یک خط ایستاده به درجه حرارت بدن خود را بررسی می شود قبل از ورود به کلاس های درس خود را در دبیرستان در Chungju کره جنوبی در روز دوشنبه. (در جین-هیون/آسوشیتد پرس)

اما از آنجا که کاهش فاصله دارد و روشن فرسایش در شهروند هوشیاری که همراه با بسیار موثر تماس ردیابی اعتبار شده است برای اجازه دادن به این کشور برای آب و هوا اپیدمی بدون مستندات.

در حالی که وزارت بهداشت و KCDC بارها و بارها خواست ساکنان پایتخت منطقه به خودداری از غیر ضروری تجمعات و دیگر فعالیت داده های ارائه شده توسط حامل تلفن همراه کارت اعتباری شرکت ها و انبوه اپراتور حمل و نقل بیش از آخر هفته گذشته نشان داد که مردم فقط به عنوان فعال به عنوان قبل از.

مقامات دولتی گفته اند که اجرای سختگیرانه تر فاصله قوانین می تواند یک تصمیم دشوار است با توجه به ضربه بزرگ آن می تواند برای مقابله با این کشور را ضعیف اقتصاد است که بانک مرکزی کره جنوبی می گوید می تواند کوچک برای اولین بار در 22 سال است.

آن را نیز می تواند به تعطیلی مدارس دوباره در یک کشور که در آن بیش از حد رقابتی مدارس و نخبگان دانشگاه درجه دیده می شود به عنوان مهم به چشم انداز حرفه ای.

نخست وزیر چانگ Sye-kyun به تازگی اشاره کرد مدارس باز ماند حتی در طول 1950-53 جنگ کره و که این امر می تواند اشتباه به “شکست رویاها و آینده فرزندان ما به دلیل مشکلات جاری است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>