رستوران تقبیح کارمند که رد لاس وگاس افسران پلیس خدمات

(لاس وگاس) — دو بر-وظیفه پلیس لاس وگاس افسران حاضر در یک رستوران در طول ناهار خود را, اما این عمل توسط یک کارمند بوده است انکار توسط, کسب و کار, اداره پلیس گفت:.

این شرکت است که صاحب تسلیم پلیس می گوید که این اقدام روز شنبه توسط یکی از کارکنان “اقدام صرفا در خود” بود “غیر قابل قبول” و “را نمایندگی نمی کند دیدگاه از استقرار” لاس وگاس شهری اداره پلیس در بیانیه ای گفت: توزیع شب جمعه.

لاس وگاس’ پلیس محافظ انجمن در بیانیه ای گفت که این شرکت است که صاحب رستوران “به ما اطلاع داد که متصدی بار در سوال این است که نامحدود تعلیق مواجه بالقوه فسخ است.”

تلاش آسوشیتد پرس از طریق تلفن و ایمیل و رسانه های اجتماعی برای دریافت نظر از رستوران در این حادثه و اطلاعات مربوط به وضعیت کارمند نمی شد و بلافاصله موفق شنبه.

منو صفحه از وب سایت شرکت شناسایی رستوران در آن قرار دارد کاکتوس خیابان در جنوب مترو لاس وگاس به عنوان تسلیم در کاکتوس در حالی که این محل را در Facebook صفحه شناسایی آن را به عنوان تسلیم کاکتوس.

پلیس اتحادیه بیانیه اضافه شده است که این شرکت به آنها گفت تسلیم “کمترین احترام را برای زنان و مردان از LVMPD و عشق چیزی بیش از آنها را در خود موسسات آیا در وظیفه یا خاموش.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>