پانزده سابق Washington Redskins کارکنان تمام زنان گفت: واشنگتن پست که در طول زمان خود را برای کار در این تیم را تجربه آزار جنسی و سوء استفاده کلامی.

اتهامات span از سال 2006 تا سال 2019. یکی سابق هماهنگ کننده بازاریابی امیلی Applegate گفت: ارسال خواهد گریه چند بار در هفته پس از berated او; او را به او بگویید او “f–king احمق” و سپس بلافاصله تعریف خود را بر روی بدن او. “آن بدبخت ترین تجربه زندگی من” Applegate گفت: پست. “و همه ما تحمل آن, از آنجا که ما می دانستم که اگر از ما شکایت کرده و آنها به ما یادآوری از این وجود دارد 1000 نفر وجود دارد که می تواند ما را در یک ضربان قلب.”

14 زنان دیگر صحبت می کرد با پست به صورت ناشناس و چند امضا کرده بود عدم اطلاع توافق نامه. برخی از زنان گفت: آنها propositioned در حالی که در اردوگاه های آموزشی در حالی که دیگران دریافت ناخواسته شانه پاک و نیشگون و گفته شد برای پوشیدن لباس های تنگ در هنگام ملاقات با مشتریان ثروتمند. “این اولین کار من, بنابراین من از نوع نرمال آن” یک زن گفت: پست. “و آن را اتفاق می افتد به هر یک از زن co-کارگران زیر سن 40.”

ردسکینز تا به حال فقط یک کارمند تمام وقت مشغول به کار در منابع انسانی زنان گفت: پستو کارمندان زن را کنار کارگران جدید به آنها بگویید که برای جلوگیری از برخی افراد و مکان ها از جمله راه پله که در آن کسی که ایستاده در پایین می توانید نگاه کردن به دامن یک زن ایستاده در بالای صفحه.

دو نفر از کارکنان پرچم توسط پست طی تحقیقات از کار اخراج شدند: Alex سانتوس, مدیر pro پرسنل و Richard Mann II, دستیار مدیر pro پرسنل.

ردسکینز گفت: این استخدام یک شرکت برای بررسی این موضوع و “کمک به تیم مجموعه کارمند جدید استاندارد برای آینده است.” زنان متهم نیست صاحب دانیل اسنایدر از آزار و اذیت جنسی, اما می گویند او پرورش محیط زیست سمی که تشویق کم عمق رفتار و قلدری تاکتیک. آنها بر این باورند که او می دانست که در مورد رفتار نامناسب به عنوان سابق تیم رئیس جمهور بروس آلن. “من فرض بروس می دانست چرا که او شنبه 30 فوت دور از من … و من دیدم گریه در میز من چندین بار در هر هفته” Applegate گفت: پست. اسنایدر کاهش درخواست برای مصاحبه. ادامه مطلب در واشنگتن پست. کاترین گارسیا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de