محققان در حال یادگیری به پیش بینی شانس خود را از بازمانده COVID-19

در حالی که تگزاس رهبران ایران از جمله رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت آشکارا برافراشته در برابر مقامات محلی برای fining و یا حتی زندانی (که در حال حاضر ممنوع) ساکنان برای نقض این ایالت اقامت در خانه سفارش در میان coronavirus همه گیر اخبار صبح دالاس گزارش می دهد که انتقاد خود را به نظر می رسد به طور نامتناسبی کارگردانی در دولت بزرگترین شهرستان, در حالی که نظم تر بود به شدت اجرا در شهرهای مرزی.

از صبح اخبار و تحليل داده ها از هشت شهرستان و نه شهرستانها در سراسر کشور پیدا کردن که پرجمعیت ترین مناطق عمدتا متکی داوطلبانه با رعایت نظم در حالی که مقامات محلی در مرز شهرستانهای صادر حداقل 2,600 استناد و ساخته شده 200 دستگیری برای نقض مانند پوشیدن یک ماسک صورت داشتن بیش از حد بسیاری از مردم در همان ماشین و یا شکستن حکومت نظامی.

شهر لاریدو واقع در مرز صادر شده و تقریبا شش بار به عنوان بسیاری از استناد به تگزاس’ پنج پرجمعیت ترین شهرهای هوستون سن آنتونیو و دالاس, آستین و فورت ورث — ترکیب شده است.

اما صبح اخبار یادداشت به نظر می رسد کسانی که در حوادث عمدتا پرواز تحت رادار. “فیل در اتاق است که آن را تا زمانی که یک خانم بلوند, موهای قفقازی زن درگیر شدم که منافع رهبران سیاسی ما piqued است,” هوستون رئیس پلیس هنر اکودو گفت: با اشاره به انتقاد از اسامی از شلی لوتر که باز او دالاس سالن در سرپیچی از دستور.

دو لاردو زنان, آنا ایزابل کاسترو-گارسیا و برندا استفانی ماتا دستگیر شدند قبل از لوتر برای ارائه خدمات زیبایی بود اما لوتر بازداشت که موجب تغییر دهید.

جمهوری خواهان تحت فشار قرار دادند در برابر این ایده که انتقاد و یا فقدان آن بود که با انگیزه نژادی ؛ دولت Dan Patrick گفت: دولت نفس بیش از حد بود “فاحش” در هر کجا از آن رخ داده است در حالی که مت Mackowiak یک جمهوری خواه مشاور گفت: جغرافیا مبتنی بر واکنش طبیعی بود, پس از دالاس می شود “خیلی بیشتر از توجه به لاریدو.” ادامه مطلب در اخبار صبح دالاس. تیم O’donnell

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>