محقق می گوید اگر ایالات متحده بازگشایی آوریل 1 وجود دارد که بسیار به وضوح' بود coronavirus ارتجاعی

کاخ سفید این است که با توجه به چندین مدل که با استفاده از داده ها برای پروژه تعداد coronavirus بستری شدن در ب

توسط PATRIS-FUN در 25 فروردین 1399

کاخ سفید این است که با توجه به چندین مدل که با استفاده از داده ها برای پروژه تعداد coronavirus بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر است که ممکن است در ایالات متحده از جمله یکی از دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی است. در روز یکشنبه, موسسه, مدیر, دکتر کریستوفر موری به نظر می رسد در صورت ملت به بحث در مورد نورد بازگشایی اقتصاد و چه ناقص و تعطیلی در برخی از کشورها را تحت تاثیر قرار خواهد دیگران با سختگیرانه تر اجتماعی فاصله دستورالعمل.

موری گفت: میزبان مارگارت برنان که "مسئله این است که اگر شما برای باز کردن بیش از حد به زودی و با وجود یک بار بزرگ از موارد هنوز در جامعه است که باید از این پتانسیل برای بازگشت به جامعه انتقال ما به سرعت می توانید ببینید resurgences در برخی از کشورها. بنابراین برخی از ایالت ها ممکن است در ماه مه اما در کشورهای دیگر آن را به شما می دانم که بسیار بعید است که نمی خواهد منجر به یک اقدام فوری و تجدید حیات."

متحده در سواحل غرب به نظر می رسد "دورتر در امتداد این بیماری همه گیر به اوج رسید و پس از آن ما نیاز به چند هفته از تعطیلی پس از آن اوج به بار موارد را به نقطه که در آن تست و قرارداد ردیابی یک فرصت کار" موری گفت.

پس وجود ندارد یکنواخت اجرای اجتماعی فاصله تعطیلی در تمام متحده یک سوال عمده این است که چگونه برای کنترل واردات از خارج از مناطق. "ما شواهد سنگ که تعطیلی کامل کار" موری گفت. "ما دیده ایم که در ایتالیا و اسپانیا. ما شاهد این هستیم که در اینجا از غرب. اما آنچه ما نمی دانیم که آیا این نوع ناقص تعطیلی همان تاثیر است."

در آن آزمایش اولیه موری موسسه متوجه شد که "اگر شما باز کل کشور, آوریل 1 سپس ما را بسیار به وضوح ارتجاعی," او گفت:. "ما فکر نمی کنم این قابلیت در ایالات متحده وجود دارد و در عین حال برای مقابله با این حجم از موارد. و تا ماه ژوئیه یا اوت ما می تواند در همان وضعیت ما در حال حاضر." کاترین گارسیاtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب