خواهان شکایت کالیفرنیا در آخرین نبرد بر گسترش پست الکترونیکی رای گیری

کمیته ملی حزب جمهوری خواه (RNC) و دو دیگر گروه های جمهوری خواه در یکشنبه واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom خود دستور اجرایی به استفاده از پست الکترونیکی-در رای گیری برای انتخابات ماه نوامبر.

کالیفرنیا اولین ایالت در این کشور متعهد به ارسال پست الکترونیکی-در برگه های رای به همه ثبت نام رای دهندگان برای انتخابات ماه نوامبر یک حرکت در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

“دموکرات ها همچنان به استفاده از این اپیدمی به عنوان یک شگرد برای پیاده سازی خود را حزبی انتخابات را در دستور کار خود و فرماندار Newsom اجرایی جهت است که آخرین حمله مستقیم بر یکپارچگی ما در انتخابات” RNC رئیس Ronna McDaniel در بیانیه ای گفت.

این RNC گفت که رای گیری از طریق پست و ایجاد فرصت برای تقلب.

“هیچ دولتی است که انجام تمام الکترونیکی انتخابات به طور خودکار ایمیل های برگه های رای به غیر فعال رای دهندگان به دلیل آن دعوت تقلب اجبار سرقت و در غیر این صورت نامشروع رای گیری” به آن اضافه شده است.

احساسات انعکاس نظرات توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که هیچ راز از تحقیر خود را برای پست الکترونیکی-در رای گیری اعلام اغلب بدون شواهد — که از جمله انتخابات است سرند با تقلب.

طرح دعوی در دادگاه می پرسد برای Newsom را به منظور منع می شود به عنوان غیر قانونی و ثبت شده توسط RNC ملی جمهوری خواه کنگره و حزب جمهوری خواه کالیفرنیا.

مطالعات متعدد در بر داشت شواهد کمی از رای دهندگان تقلب متصل به رای گیری از طریق پست.

پست اختصاص 25 درصد از دورۀ رای کل

پست الکترونیکی-در انتخابات پدید آمده است به عنوان یکی دیگر از شدت متهم موضوع در امریکا قطبی سیاست است. جمهوری خواهان در کشورهای در سراسر کشور درگیر در جنگ حقوقی برای جلوگیری دموکراتیک تلاش برای گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری برای پاسخ به آمریکا بزرگترین بحران بهداشتی در یک قرن.

در تگزاس از حزب دموکرات و یک ائتلاف از رای دهندگان و حقوق مدنی گروه ها باید ثبت پرونده های حقوقی متعددی برای گسترش پست الکترونیکی انتخابات در نور از coronavirus. خواه به رهبری دولت مخالف آن تلاش استدلال ایمیل آراء مستعد ابتلا به تقلب و وقت کافی وجود ندارد و یا پول برای پیاده سازی چنین گسترده تغییر دهید.

در نوادا چندین محافظه کار گروه باید شکایت کرد به بلوک دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak را برنامه ریزی برای برگزاری کنگره و محلی مقدماتی در ماه ژوئن به طور کامل توسط ایمیل با این استدلال که در میان چیزهای دیگر آن را نقض قانون اساسی ایالات متحده.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرد قصد دارد به گسترش رای گیری از طریق پست در میشیگان و نوادا. او به طور خلاصه تهدید به خودداری از بودجه فدرال برای دو کشور می باشد. معلوم بود اگر او را با اقتدار به انجام این کار, اما در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته و این هشدار پس از یک بهمن از انتقاد از دموکرات ها.

یک گزارش توسط آمریکا کمک کمیسیون می گوید که این فرایند مورد استفاده قرار گرفت در حدود یک چهارم از همه رای دهندگان در سال 2018 انتخابات میان دوره ای به نمایندگی از حدود 30 میلیون رای. مجموع بيشتر در فرد رای گیری اولیه که به نمایندگی یک پنجم از مجموع با بیش از نیمی از رای گیری در فرد در روز انتخابات.

همراه با پنج کشور که رای به طور کامل توسط ایمیل 28 متحده اجازه خواهد داد که رای دهندگان به درخواست یک ایمیل به رای گیری بدون هیچ گونه بهانه ای در ماه نوامبر با توجه به Brennan Center for Justice.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>