جمهوریخواهان امیدوار سنا را تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح دادگاه به عنوان اوایل به عنوان جمعه

دموکراتیک فشار برای وادار کردن جمهوری خواهان به شرایط شهود در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح مح

توسط PATRIS-FUN در 10 بهمن 1398

دموکراتیک فشار برای وادار کردن جمهوری خواهان به شرایط شهود در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه در آمریکا به نظر می رسد ضعیف در چهارشنبه, بالا بردن امکان او می تواند تبرئه کردند.

به عنوان سناتور سوال هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی و دموکراتیک مدیران محاکمه تهمت وکیل Alan Dershowitz ارائه گسترده دفاع از قدرت ریاست جمهوری است که باعث حیرت در میان دموکرات ها.

"اگر یک رئیس جمهور می کند چیزی که او معتقد است که کمک خواهد کرد که او منتخب در راستای منافع عمومی است که نمی توان این نوع از عوض است که در نتیجه در یک استیضاح," Dershowitz گفت: با اشاره به این اتهام که برنده شدید قدرت خود را با استفاده از congressionally تایید امنیت کمک های اولیه به عنوان یک اهرم برای به دست آوردن یک قدرت خارجی به لام خود را رقیب سیاسی جو بایدن.

دموکراتیک بهداشت ، Mazie Hirono به خبرنگاران گفت: "این یکی از عجیب و غریب ترین چیزهایی که من تا کنون شنیده ام به عنوان یک پاسخ است."

سناتور. جان Barrasso سوم-ارشد جمهوری خواه گفت که ممکن است دادگاه می تواند در نهایت در روز جمعه بدون شاهد بودن به عنوان دموکرات ها می خواهند.

رای احتمالی جمعه

"شتاب است که به وضوح در جهت حرکت به قضاوت نهایی در روز جمعه. که رای خواهد بود جمعه. ما هنوز هم یک زن و شوهر از اعضای که گفت: آنها می خواهند به گوش دادن به پاسخ به پرسش اما این است که در آن حرکت است" Barrasso گفت.

خواسته که رای می گیرد ممکن به حل و فصل بحث بر شهود و حرکت به یا تبرئه و یا محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن Barrasso گفت: احتمالا بعد از ظهر جمعه و یا در اواخر آن روز.

دیگر سناتور جمهوریخواه بودند پیش بینی یک نتیجه مشابه در گفتگو با خبرنگاران در طول استراحت در روز چهارشنبه رسیدگی است.

سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که در سمت چپ خانه سفید در ماه سپتامبر پس از چندین تیز اختلافات با مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از جهت سیاست خارجی است که ممکن است شاهد. (آسوشیتد پرس)

حزب دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان تصویب دو مقاله از استیضاح شنیده بودن در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا در ماه دسامبر. دموکرات ها به دنبال متقاعد کردن حداقل چهار سناتور جمهوریخواه به رای دادن با آنها در حمایت از شهود برای اطمینان از رای اکثریت در 100 صندلی اتاق.

سناتور دموکرات کریس Coons خواسته شد در طول یک استراحت اگر دموکراتها برای مبارزه با شاهد از دست داده بود.

"من نمی دانم که برای مطمئن شوید که یک راه یا دیگری او گفت:" اما به نام تن و پرسش از سناتور "تشویق نیست."

سازمان دیده بان | سنا بحث شهود به خصوص جان بولتون

سوال در مورد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه متمرکز بر اینکه آیا شاهد خواهد بود به نام به خصوص سابق مشاور امنیت ملی John Bolton. 2:02

دموکرات ها نمی شد اذعان شکست اما.

"دل و روده من به من می گوید ما در حال پیشرفت پیشرفت پیشرفت" گفت: رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر.

اواخر روز پنج شنبه کاخ سفید معاون مشاور پاتریک Philbin خواسته بود اگر تهمت توافق کردند که دخالت خارجی در انتخابات آمریکا غیر قانونی است. "صرف اطلاعات چیزی است که نقض مالی مبارزات انتخاباتی قوانین" Philbin پاسخ داد.

دموکرات ها گفت: آنها مبهوت که یک وکیل برای مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد آن را خوب است برای درخواست دخالت خارجی.

"من بسیار حیرت زده گفت:" از سوی دیگر ، علامت هشداردهنده بالا دموکرات در کمیته اطلاعات مجلس سنا.

سناتور. جان Barrasso سوم-ارشد جمهوری خواه گفت که ممکن است دادگاه می تواند در نهایت در روز جمعه بدون شاهد بودن به عنوان دموکرات ها می خواهند. (Mary L. Calvert/فردا نیوز)

در حالی که مجلس سنا می رود که به تبرئه تهمت و ترک او را در اتاق بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد اجازه می دهد شاهدان می تواند به تحمیل آسیب های سیاسی از رئیس جمهور به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد در نوامبر. 3.

یک شاهد چنین است که سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که در سمت چپ خانه سفید در ماه سپتامبر پس از چندین تیز اختلافات با مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از جهت سیاست خارجی است.

نیویورک تایمز گزارش کرده است که بولتون نوشت: در این کتاب منتشر نشده است که رئیس جمهور به او گفت که او می خواست برای توقف $391 میلیون در امنیت کمک — تصویب توسط کنگره آمریکا برای کمک به اوکراین در نبرد روسیه و حمایت از جدایی طلبان — تا زمانی که کیف به دنبال تحقیقات به دموکرات ها از جمله بایدن و معاون سابق رئیس جمهور را شکارچی.

کاخ سفید ادعا می کند کتاب شامل اطلاعات طبقه بندی شده

روز چهارشنبه کاخ سفید در اعتراض به این کتاب انتشار. یک نامه از کاخ سفید و شورای امنیت ملی به بولتون وکیل گفت که بر اساس یک بررسی مقدماتی در این مقاله به نظر می رسد حاوی "مقادیر قابل توجهی از اطلاعات طبقه بندی شده."

برخی از مواد تلقی شد راز بالا و می تواند "علت فوق العاده قبر آسیب به امنیت ملی" با توجه به نامه ای که به تاریخ Jan. 23. آن گفت: این مقاله نمی تواند منتشر شود بدون حذف اطلاعات طبقه بندی شده.

مقاله ارسال شده بود به کاخ سفید برای قبل از انتشار بررسی یک فرایند است که مدنی و آزادی خواهان را می دهد گفت: دولت بیش از حد قدرت به سانسور سخنرانی.

دموکرات ها بر این باورند بولتون یک جمهوری خواه سیاست خارجی شاهین می تواند کمک به آنها را تحکیم پرونده خود را در برابر رئیس جمهور و می خواهید به او و تعداد دیگری از مقامات به شهادت. مغلوب ساختن پیشی جستن همکار جمهوری خواهان در سنا را در برابر ایده.

بولتون وکیل چارلز کوپر گفت: نه او و نه مشتری خود را بر این باورند که هر گونه اطلاعات در یک فصل در اوکراین "منطقی می تواند در نظر گرفته شود طبقه بندی شده." او پرسید: برای تعیین سریع در مورد بولتون بود به نام شهادت.

شواهد شایعات: trump's وکلا

در پاسخ به سوال بالا سنا دموکرات چاک شومر, سرب, خانه دادستان آدام شیف گفت: وجود خواهد داشت هیچ راهی برای یک محاکمه عادلانه و بدون شاهد است.

"و هنگامی که شما یک شاهد به سادگی مربوطه به عنوان جان بولتون که می رود به قلب از جدی ترین و فاحش ترین رئیس جمهور سوء که داوطلب می آیند و شهادت - به نوبه خود او را دور به دنبال راه های دیگر من فکر می کنم عمیقا در تضاد با بودن یک داور بی طرف," شیف گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی معتقد است که شواهد حمایت از اتهامات عنوان شده علیه او بر اساس شایعات. همچنین ادعا میکند مغلوب ساختن پیشی جستن مرتکب نشده یک impeachable جرم حتی اگر این اتهام درست است.

از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن از اتاق را به دو سوم اکثریت. هیچ یک از 53 سناتور جمهوریخواه علنا حمایت خود حذف.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن