گزارش: ثروتمند جزیره فلوریدا جامعه واجد شرایط برای میلیون ها نفر در COVID-19 محرک, بودجه, اما ساکنان تبدیل شده پول پایین

Residents میامی جزیره فیشر بود که نام ثروتمندترین کد پستی در امریکا توسط بلومبرگ در سال 2018 را گزارش تصمیم به قبول $2 میلیون وام های فدرال اعطا شده به مالکان انجمن.

این جزیره فیشر, انجمن جامعه (FICA)— جزیره استاد مالکان’ association بود که اعطا وام — شد بنا به گزارش های تایید شده برای هفت رقم وام های فدرال ایالات متحده چک برنامه حفاظت از آن را کنار بگذارند $349 میلیارد دلار برای کمک به کسب و کارهای کوچک و غیر سود خود را حفظ نیروی کار در میان coronavirus بیماری همه گیر.

متوسط درآمد فیشر جزیره ساکنان شد 2.5 میلیون دلار در سال 2015 با توجه به بلومبرگ. حدود 700 خانواده زندگی می کنند در این جزیره است که تنها می توان با قایق.

انجمن مواجه انتقاد شدید پس از اخبار از وام اعطا می شود را شکست. با توجه به وب سایت خود را به جزیره فیشر جامعه انجمن “مسئولیت اولیه” است که به “مدیریت حفظ و بهبود زمینه های مشترک از جزیره فیشر.” که شامل جزیره های عمومی ایمنی بخش است که کارکنان “متعدد استراتژیک پست در 24 ساعت شبانه روز 7 روز هفته” را به عنوان به خوبی به عنوان یک محوطه گروه که شامل “7 روز در هفته چشم انداز کارکنان.”

چک Protection Program مواجه شده است و جنجال در روزهای اخیر به عنوان روشن شده است که برخی از بزرگ داد و ستد عمومی شرکت — برخی به ارزش بیش از 100 میلیون دلار با توجه به آسوشیتد پرس — سرعت دریافت وام در حالی که برنامه های کاربردی کسب و کارهای کوچک محروم بودند زیرا بودجه زد.

بودجه در نظر گرفته شده بودند برای رفتن به کسب و کار با 500 کارمند یا کمتر اما بزرگ رستوران های زنجیره ای Shake Shack و Potbelly شد هر اعطا $10 میلیون وام; هر دو پس گفت: آنها بازگشت پول. این رستوران استیک روت کریس زنجیره ای اعطا شد 20 میلیون دلار است که آن را نیز بازگشت. و Sloanetoyotaglenside این کشور بزرگترین فروشنده ماشین های زنجیره ای — و به ارزش 3 میلیارد دلار با توجه به وال استریت ژورنال — همچنین بازگشت $77 میلیون وام را دریافت کرده است.

آنا Tinsly سخنگوی اتحادیه SEIU فلوریدا گفت میامی هرالد که در آن 130 نفر که کار در جزیره فیشر تجربه کرده اند اخراج شده اند و داده های اضافی پرداخت می شود روز به منظور تسهیل اجتماعی فاصله. (SEIU فلوریدا بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر.)

این هرالد گزارش داد که FICA گفت: ساکنان جزیره در روز چهارشنبه است که آن را تا به حال اعمال شده برای وام در مارس 4 و تصویب شد برای آن در روز دوشنبه است.

هنگامی که وام مورد تایید قرار گرفت FICA گزارش خواسته جزیره ساکنان به وزن در اینکه آیا یا نه آنها باید قبول وام. “این بسیار مهم است به هیئت مدیره به در نظر گرفتن دیدگاه های ما اعضای” انجمن گفت: در یک ایمیل به ساکنان آن دیده می شود هرالد. “این نیز مهم است به هیئت مدیره که حق تصمیم گیری ساخته شده است برای این جزیره است.”

فلوریدا اخبار کانال های محلی از 10 گزارش می دهد که بسیاری از کسانی که ساکنان پیوست یک تماس مجازی در شب جمعه با اعضای هیئت مدیره است که تصمیم به قبول وام. (یک نماینده برای فیشر جزیره نمی تواند بلافاصله رسیده برای اظهار نظر در مورد وام و یا ساکنان متعاقب آن رد.)

“چه هستند که ما برای گرفتن 2 میلیون و چرا ما تقاضا برای $2 میلیون ؟” یکی فیشر جزیره ساکن گفته محلی 10یک وابسته به ABC گفت که او فکر نمی کنم این جزیره نیاز به پول.

از بعد از ظهر شنبه ET فلوریدا تا به حال حداقل 30,839 تایید موارد coronavirus و حداقل 1,055 مرگ و میر با توجه به یک ردیاب توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا لایحه استرداد چک حفاظت از برنامه با یکی دیگر از $310 میلیارد; برنامه های کاربردی برای دور دوم وام باید باز به زودی. در گذشته پنج هفته بیش از 26 میلیون نفر را برای ثبت نرخ بیکاری در ایالات متحده — در مورد یکی از شش آمریکایی است.

نوشتن به مدلین کارلایل در [email protected]time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>