گزارش از سفید Supremacist تبلیغات بیش از دو برابر سال گذشته دوباره ضد افترا لیگ می گوید

(نیویورک) — حوادث سفید supremacist تبلیغات توزیع در سراسر کشور شروع به پریدن کرد بیش از 120% بین 2018 و در سال گذشته با توجه به ضد افترا لیگ, ساخت 2019 دومین سال متوالی است که گردش تبلیغات مواد بیش از دو برابر شده.

ضد افترا لیگ را مرکز مقابله با افراط گرایی در گزارش 2,713 موارد منتشر تبلیغات با supremacist گروه از جمله آگهی و پوستر و بنر در مقایسه با 1,214 موارد در سال 2018 است. چاپ تبلیغات توزیع سفید supremacist سازمان شامل مواد است که به طور مستقیم گسترش پیام از تبعیض علیه یهودیان LGBTQ مردم و سایر جوامع اقلیت — اما همچنین موارد با تعصب پنهان با تمرکز بر gauzier pro-امریکا تصاویر.

افزایش شدید موارد سفید supremacist تبلیغات توزیع در سال گذشته به دنبال یک پرش بیش از 180 درصد بین سال 2017, اولین سال است که ضد افترا لیگ ردیابی مواد توزیع و 2018. در حالی که 2019 دیدم موارد تبلیغاتی گردش در محیط های دانشگاهی نزدیک به دو شامل 433 دانشگاه جداگانه در تمام اما هفت متحده محققان که وارد داده ها نشان داد که 90 درصد از دانشگاه ها تنها چیزی که دیدم یک یا دو دور از توزیع.

اورن سگال مدیر لیگ که مرکز افراط گرایی با اشاره به برجستگی بیشتر ماهرانه مغرضانه و بلاغت در برخی از سفید supremacist مواد با تاکید بر “میهن پرستی” به عنوان یک نشانه آن است که این گروه در حال تلاش “را به نفرت خود را خوش طعم تر برای یک سال 2020 مخاطبان است.”

با تاکید بر زبان “در مورد توانمندسازی بدون برخی از آشکار نژادپرستی و نفرت” سگال گفت: سفید supremacists در حال به کارگیری “یک تاکتیک سعی کنید به چشم بر روی ایده های خود را در یک راه است که ارزان و به ارمغان می آورد که آن را به یک نسل جدید از افرادی که در حال یادگیری چگونه به حتی حس را از این پیام است.”‘

تبلیغات حوادث ردیابی برای ضد افترا در لیگ, گزارش, مجموعه برای انتشار در پنج شنبه, شامل 49 متحده رخ داده است و اغلب در 10 ایالت: کالیفرنیا تگزاس, New York, Massachusetts, New Jersey, اوهایو و ویرجینیا و کنتاکی واشنگتن و فلوریدا.

سال گذشته افزایش موارد از توزیع تبلیغات نیز به عنوان ضد افترا لیگ یافت سفید supremacist گروه برگزاری 20 درصد کمتر از حوادث در سال 2018, “ترجیح می دهند را در معرض خطر قرار گرفتن در معرض قبل از علنی حوادث” با توجه به گزارش آن است. که نشانه یک تغییر از مهمترین آنها قابل مشاهده حضور عمومی که supremacist سازمان های نصب شده در سال 2017 به اوج خود رسید که در تابستان Charlottesville, Va., تجمع که خود توصیف سفید supremacist سوار به یک جمعیت از counterprotesters.

حدود دو سوم از کل تبليغات حوادث در گزارش جدید ترسیم شد به یک سفید supremacist گروه وطن پرست که ضد افترا لیگ توصیف به عنوان “تشکیل شده توسط اعضای ناراضی” سفید supremacist سازمان پیشتاز امریکا پس از Charlottesville رالی.

ضد افترا لیگ تاسیس در سال 1913 برای مبارزه با یهودی ستیزی به عنوان به خوبی به عنوان دیگر تعصبات به دنبال Patriot مقابل تبلیغات با استفاده از پیام های چنین به عنوان “یک ملت در برابر تهاجم” و “امریکا برای اولین بار.” این گزارش منتشر شود یکشنبه یافت که Patriot مقابل نقش عمده ای در سال گذشته در تقویت گردش سفید supremacist تبلیغ در دانشگاه ها از طریق فشار که هدفمند کالج ها در پاییز.

سگال گفت که گروه تحقیقاتی می تواند به تجهیز رهبران جامعه با آموزش و پرورش است که کمک می کند تا آنها را با فشار به عقب در برابر سفید supremacist گروه’ پیام تلاش از جمله توزیع با هدف دانش آموزان است.

دانشگاه مدیران سگال گفت: باید از صحبت کردن در برابر سفید supremacist پیام درایوهای گرفتن فرصت “برای نشان دادن ارزش های خود را و رد پیام های نفرت که ممکن است ظاهر می شود در محوطه دانشگاه خود است.”

چند موسسات آموزشی که در آن گزارش از سفید supremacist تبلیغات گزارش شد در ماه های اخیر نه تنها که. پس از سفید supremacist مواد گزارش شده در پردیس در دانشگاه بریگهام یانگ در ماه نوامبر مدرسه توییتی که آن را “می ایستد بصورتی پایدار و محکم در برابر نژاد پرستی در هر شکل و متعهد به ترویج فرهنگ ایمنی و محبت و احترام و عشق است.”

به مدرسه رفت و به صدای جیر جیر خاص رد سفید supremacist احساسات به عنوان “گناه” توسط مالک آن کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران و بدون نام بردن از هویت این گروه در پشت تبلیغات.

در حالی که برخی از تبلیغات فهرست در ضد افترا در لیگ گزارش با استفاده از غیر مستقیم پیام در خدمت یک متعصب دستور کار گروه های دیگر فعالیت بیشتر آشکارا تهدید نسبت به یهودیان و گروه های اقلیت. نیوجرسی میراث اروپایی ارتباط کوچکتر سفید supremacist گروه تاسیس در سال 2018 “شامل متعدد ضد سامی استعارههای و اشاره به یهودیان به عنوان “ناوشکن'” در آن تازه ترین توزیع در حال پرواز بر اساس این گزارش.

ضد افترا در لیگ مانیتورینگ آنلاین از تبلیغات توزیع مجزا از ردیابی خود را از سفید supremacist حوادث و حملات و ردیابی را شامل نمی شود undistributed مواد مانند نقاشی های دیواری, سگال توضیح داد.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر