گزارش: در سه رویداد جداگانه, روسی, پزشکان سقوط از بیمارستان ویندوز پس از Coronavirus PPE شکایت

(مسکو) — دو پزشکان فوت کرده اند و یکی باقی مانده در واحد مراقبت های ویژه در بیماری جدی پس از سقوط از پنجره در بیمارستان تحت شرایط مرموز.

غم انگیز حوادث هفته گذشته ساخته شده سرفصل های ملی با گزارش های رسانه ها گفت: هر سه آمده بود تحت فشار از مافوق خود را بیش از شرایط کار در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در هفته های اخیر, پزشکی, کارگران بیش از همه روسیه را تقبیح کرده اند کمبود تجهیزات حفاظتی و مشکوک به عفونت روش های کنترل تبدیل شده است که ده ها تن از بیمارستان به ویروس باغ با صدها نفر از پزشکان و پرستاران پیمانکاری ویروس. گفت: بسیاری از آنها شده اند و با تهدید به اخراج و یا حتی پیگرد قانونی برای رفتن با نارضایتی خود.

ادامه مطلب: از کجا پوتین ؟ رئیس جمهور روسیه باقی می ماند از چشم به عنوان Coronavirus اقتصاد بازدید

دکتر الکساندر Shulepov یک دکتر آمبولانس از منطقه ورونژ, 500 کیلومتر (310 مایل) در جنوب مسکو سقوط کرد یک پنجره در یک بیمارستان در اوایل روز شنبه که در آن او بود که برای درمان COVID-19 شکستن چند دنده و حفظ یک جمجمه شکستگی.

Shulepov, 37 بود به بیمارستان بیش از یک هفته قبل از حادثه پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس. آن روز یکی از همکاران الکساندر Kosyakin ارسال شده یک ویدیو را در رسانه های اجتماعی از خود و Shulepov شکایت در مورد تجهیزات حفاظتی کمبود. در این ویدئو Shulepov گفت که او مجبور به پایان خود آمبولانس shift با وجود اینکه تشخیص داده COVID-19.

محلی مقامات بهداشت بعد مشترک دیگری تصویری از Shulepov در رسانه های اجتماعی که در آن او کردهاند قبلی خود شکایت کرد و گفت او فقط احساسی است.

پنج روز بعد Shulepov کاهش یافت و از یک بیمارستان دو طبقه ساختمان. علت حادثه هنوز نامعلوم است. برخی از رسانه های محلی پیشنهاد او صرفا تلاش برای دود در یک پنجره طوفان یا گرداب شدید, در حالی که دیگران گزارش شده است که Shulepov تحت فشار زیادی برای عموم شکایت.

دکتر دیگری را از پنجره سقوط رخ داده است در سیبری در آوریل 25. دکتر یلنا Nepomnyashchaya اقدام رئیس یک بیمارستان در Krasnoyarsk یک شهر در غرب سیبری سقوط از پنجره دفتر او در طبقه پنجم. رسانه های محلی گزارش با استناد به منابع ناشناس که این فاجعه در محل مناسب پس از او تا به حال یک کنفرانس منطقه ای با مقامات بهداشتی.

گزارش های رسانه ها ادعا شده که Nepomnyashchaya بود در برابر استدلال purposing دوباره یک بخش در بیمارستان او را برای coronavirus بیماران به دلیل کمبود شدید تجهیزات حفاظتی و آموزش پرسنل پزشکی, اما او موفق به متقاعد کردند. کراسنویارسک مقامات بهداشت را تکذیب کرد که در این کنفرانس صورت گرفت. روز جمعه Nepomnyashchaya درگذشت در بخش مراقبت های ویژه.

بیشتر بخوانید: “من ذهنی و جسمی خسته است.’ بهداشت و درمان کارگران مبارزه با کروناویروس در حال اجرا هستند از دنده محافظ

فقط روز قبل از Nepomnyashchaya سقوط در آوریل 24, دیگر, دکتر, پایدار, آسیب های مرگبار پس از سقوط از یک پنجره در بیمارستانی در مسکو. دکتر ناتالیا Lebedeva زد آمبولانس ایستگاه در ستاره شهر روسیه spaceflight مرکز آموزش فقط در خارج مسکو است که گزارش چند ده coronavirus موارد در اواخر ماه آوریل است. پذیرفته شد و به یک بیمارستان در جنوب شرقی مسکو با مشکوک COVID-19.

Levedeva درگذشت بلافاصله پس از سقوط با مقامات بهداشت اصرار دارد آن را فقط یک حادثه غم انگیز. برخی از رسانه های روسی این ادعا Levedeva متهم شده بود نه حفاظت از کارکنان خود را از آلوده شدن و خودکشی به دلیل آن است.

روسیه گزارش کرده است 166,000 عفونت و 1,537 ویروس, مرگ و میر, اما مقامات بهداشتی در غرب توصیف کرده اند که تعداد کسانی که به عنوان laughably کم است.

هیچ اطلاعات رسمی در روسیه چگونه بسیاری از کارگران بهداشت و درمان درگذشت کار در خط مقدم از همه گیر و روسیه وزارت بهداشت و درمان پاسخ نمی دهند به درخواست های متعدد برای نظر توسط آسوشیتد پرس.

هفته گذشته یک گروه از پزشکان روسیه وارد یک حافظه آنلاین لیست از پزشکان پرستاران و دیگر پرسنل پزشکی که در طول درگذشت شیوع. این لیست در حال حاضر 111 نام.

اگر شما یا کسی که شما می دانید ممکن است به فکر خودکشی تماس ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-8255 یا متن اصلی به 741741 برای رسیدن به بحران خط متن. در شرایط اضطراری 911 تماس بگیرید و یا به دنبال مراقبت از یک بیمارستان محلی و یا ارائه دهنده سلامت روان.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>