گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار می رود به انتخاب ریچارد Grenell به عنوان سرپرست و مدیر اطلاعات ملی

میلیاردر سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار خواهد بود که بچه های جدید در بلوک در چهار شنبه دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در لاس وگاس اما انتظار نداریم که همکار خود را نامزد برای درمان او را به آرامی.

در این منجر به بحث های دیگر پنج داوطلبانی که واجد شرایط — معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن, سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و سنسور. ctq (D-Minn.), برنی ساندرز (I-Vt.), و الیزابت وارن (D-جرم.) — باید تقبیح بلومبرگ از حضور در مرحله ارائه یک نگاه اجمالی از آنچه که آنها به احتمال زیاد خواهید تمرکز در طول بحث خود را.

وارن در روز سه شنبه به نام بلومبرگ یک “egomaniac میلیاردر” و گفت که او را به عنوان یک پایه برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که Klobuchar قبلا گفته آن را به او یک شانس را به نشان می دهد که در حالی که او نمی تواند outspend بلومبرگ او می تواند خارج از بحث او.

ارشد بایدن کمپین گفت: معاون رئیس جمهور در حال برنامه ریزی به صفر در اخیر مجادلات که جوانه زده اند تا در اطراف بلومبرگ از جمله اتهامات تبعیض و نژاد پرستی. “شهردار بلومبرگ است عمیقا unvetted خواند و گفت: در هر تپه. “داستان پس از داستان بیرون آمده و حجم گسترده از این داستان ها نگران کننده است.”

Buttigieg نیز به یک پیش نمایش در مورد آنچه که او ممکن است سعی کنید به آمار بلومبرگ ، “چه می گویند در مورد ما سیاست امروز است که کسی می تواند جست و خیز یک سال از مبارزه قرار داده و صدها میلیون دلار به مبارزات انتخاباتی و خرید یک مکان در انتخابات ریاست جمهوری گفت:” MSNBC در روز چهارشنبه. تیم O’donnell

تیم O’donnell

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>