گزارش: آفریقای جنوبی بیمارستان های دولتی ‘زور’ سترون زنان مبتلا به HIV

(العالم) — بیمارستان های دولتی در آفریقای جنوبی استریل برخی از باردار HIV مثبت زنان بدون رضایت خود را با توجه به تحقیقات توسط دولت در کمیسیون برای برابری جنسیتی.

این تحقیقات باعث شده 2015 شکایت توسط غیر انتفاعی زنان حقوقی مرکز که مستند 48 مورد که در آن زنان گفته می شود یا مجبور یا وادار به موافقت با این روش در حالی که تولد.

آفریقای جنوبی بزرگترین اپیدمی اچ آی وی در جهان با ميزان 13 درصد و در حدود 7.7 میلیون نفر مبتلا به ویروس عامل ایدز است. تاثیر بیماری همه گیر در ساختار خانواده و امید به زندگی منجر به گسترده انگ زدن از کسانی که آسیب دیده توسط ویروس.

کادر پزشکی نقض وظیفه خود را مراقبت و قرار به غیرانسانی کمیسیون برای برابری جنسیتی گفت: در 57 صفحه گزارش روز سه شنبه. پزشکان و پرستاران گفت: برخی از زنان HIV مثبت است که آنها نباید از داشتن فرزند و که آنها می میرند اگر آنها را دریافت نمی کند سترون پس از زايمان. بسیاری از توافق به این روش با امضای فرم آنها را درک نمی کنند.

هنگامی که یکی از زنان پرسید: چه اشکال شد برای او نگرانی رد شد توسط یک پرستار با توجه به استشهاد.

“شما HIV مردم نیست سوال بپرسید هنگامی که شما را به نوزادان. چرا شما پرسیدن سوال در حال حاضر ؟ ” در این گزارش به نقل از یک پرستار عنوان کرد و گفت. “شما باید بسته شود چرا که شما HIV مردم مانند نوزادان و آن را فقط آزار ما. فقط ثبت نام فرم, بنابراین شما می توانید رفتن به تئاتر است.”

ادامه مطلب: 3 چیز است که مردم به اشتباه در مورد تاریخچه اچ آی وی و ایدز

کمیسیون خواست وزارت بهداشت به عمل برای پایان دادن به این عمل و ارائه جبران به خصوص در زنان است. وزیر بهداشت Zweli Mkhize گفت: برای دیدار با کمیسر به بحث در مورد مطالب این گزارش است. این جلسه برگزار خواهد شد بعد از آن در روز سه شنبه.

در حالی که این گزارش نیست دولت چگونه بسیاری از زنان آسیب دیده اند و این امر می تواند به اشتباه فرض کنیم که این عمل ممکن است هنوز هم اتفاق می افتد گفت: Nasreen Solomons یک وکیل در زنان حقوقی مرکز بهداشت جنسی و باروری و حقوق برنامه.

زنان نیاز به دانستن است که آنها نمی باید بود مجبور به دادن رضایت خود را برای این روش “زمانی که آنها در درد و یا قرار داده شده تحت فشار و یا شرایط است که اجازه نمی دهد آنها را به ارائه رضایت خود را رایگان از اجبار انگ و تبعیض آسیب و داوری” او گفت:.

طیف وسیعی از جبران خسارت می تواند شامل برگزاری کادر پزشکی پاسخگو به ارائه تحت تاثیر قرار زنان با جبران خسارت و حمایت روانی و Solomons گفت.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>