گزارش شده انباشته در ووهان خانه های مراسم تشییع جنازه پرسش در مورد واقعی Coronavirus مرگ و میر در چین

(العالم) — صف های طولانی و پشته از خاکستر شده پستال اعضای خانواده مرده در خانه های مراسم تشییع جنازه در ووهان در حال ترغیب سوال در مورد مقیاس واقعی از coronavirus تلفات در کانون شیوع تجدید فشار بر دولت چین در تلاش برای کنترل و مهار آن روایت است.

خانواده های کسانی که در برابر این ویروس در مرکز شهر چینی که این بیماری برای اولین بار پدید آمده در ماه دسامبر بودند مجاز به انتخاب کنید تا خود را سوزانده و خاکستر در هشت محلی خانه های مراسم تشییع جنازه شروع این هفته است. به عنوان آنها, عکس های منتشر شده در رسانه های اجتماعی چینی از هزاران تزئینی بودن تقبل قایق از آب عبور در.

خارج از funeral home, کامیون حمل در حدود 2500 شده در هر دو شنبه و پنج شنبه با توجه به خروجی رسانه ها Caixin. تصویر دیگری منتشر شده توسط Caixin نشان داد 3,500 انباشته شده بر روی زمین در داخل. این معلوم نیست که چگونه بسیاری از تزئینی پر شده بود.

افرادی که پاسخ تلفن در شش هشت خانه های مراسم تشییع جنازه در ووهان گفت: آنها هم نیست که داده ها در بسیاری از تزئینی در انتظار بودند جمع آوری می شود و یا نمی شد مجاز به فاش کردن اعداد. مکالمات پاسخ داده نشده در دو نفر دیگر.

برخی از خانواده ها آنان را مجبور به صبر کردن برای چند ساعت به انتخاب کنید تا خاکستر. عکس های منتشر شده به عنوان جرم و میر ناشی از این ویروس مشخصی در شهرستانها در سراسر غرب از جمله میلان, مادرید و نیویورک که در آن بیمارستان شد نصب چادر برای رسیدگی به سرریز جهانی به عفونت افزایش می یابد گذشته 500,000 با 24,000 مرده است.

با توجه به دولت چین آمار و ارقام 2,535 مردم در ووهان درگذشت ویروس. اعلام این خبر که یک مستند در محل پس از ژانویه خواهد بود برداشته پس از چین گفت: آن چوب خط حساب کردن موارد جدید به حال آمار صفر و فشارهای دیپلماتیک کمک رسانی به کشورهای دیگر ضربه توسط ویروس ارسال برخی از آنها تجهیزات پزشکی.

اما برخی در چین شده اند شک و تردید از صحت رسمی شمارش به خصوص با توجه ووهان را غرق پزشکی سیستم مقامات تلاش برای سرپوش گذاشتن بر شیوع بیماری در مراحل اولیه آن و متعدد تجدید نظر به راه و رسمی موارد محسوب می شود. ساکنان در رسانه های اجتماعی را خواستار اقدام انضباطی علیه بالا ووهان مقامات.

بسیاری از افرادی که فوت کرده بود Covid-19 علائم اما نیست تست شده و حذف شده از رسمی مورد چوب خط Caixin گفت. وجود دارد همچنین بیمارانی که در اثر بیماری های دیگر با توجه به عدم درمان مناسب در زمانی که بیمارستان بودند غرق در برخورد با کسانی که تا به حال coronavirus.

وجود دارد 56,007 cremations در ووهان در سه ماهه چهارم سال 2019 با توجه به داده ها از سیتی در امور مدنی ، تعداد cremations شد 1,583 بالاتر از کسانی که در سه ماهه چهارم سال 2018 و 2,231 بالاتر از سه ماهه چهارم سال 2017.

عزاداری محدودیت

خانواده متوفی ممکن است قادر به گفتن مناسب خداحافظی با عزیزان خود را فقط رتبهدهی نشده است. ووهان دولت با صدور بیانیه ای در روز شنبه منع افراد در شهرستان از آرامگاه-جارو فعالیت تا آوریل 30, معنی آنها را نمی خواهد بود قادر به مشاهده سنتی آوریل 4 چینگ مینگ جشنواره یا آرامگاه جارو تعطیلات. استانهای دیگر از جمله گوانگشی و ژجیانگ نیز اعلام کرد محدودیت های مشابه.

دو مردم محلی در ووهان که از دست داده اند اعضای خانواده به این ویروس گفت: حاضر است که آنها مطلع شدند آنها تا به حال به همراه کارفرمایان و یا مقامات از محله کمیته هنگام چیدن تزئینی به احتمال زیاد به عنوان یک اندازه گیری در برابر مجامع عمومی.

“به من گفته شد توسط دولت منطقه به صبر تا اطلاع ثانوی در زمانی که من می توانید انتخاب کنید تا پدرم خاکستر” یکی ووهان ساکن با استفاده از نام “ژو Zai ب زونگ” به معنی “برف در دست” ارسال شده در Weibo. “وجود دارد یک مبهوت تنظیم برای گلدان جمع آوری.”

یکی دیگر از Weibo کاربر با استفاده از دسته Adagier گفت که او شوهرش را از دست داده به coronavirus بود و پس از تماس با پلیس هشدار او نمی شود بیش از حد احساسی — و برای جلوگیری از ارسال آنلاین.

“من فقط یک تقاضا,” او نوشت. “من می خواهم به شوهرم مناسب دفن به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

تماس با ما در edito[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>