گزارش: Intel مشترک میان آمریکا و متحدان در تضاد با ادعای coronavirus گسترش زیرا از آزمایشگاه حادثه

اطلاعاتی مشترک بین ایالات متحده آمریکا, انگلستان, کانادا, استرالیا و نیوزیلند نشان می دهد که آن را “بسیار بعید” به COVID-19 coronavirus سرچشمه در ووهان, چین, آزمایشگاه, دو مقام گفته سی ان ان روز دوشنبهبا استناد به هوش است.

کشور را تا پنج چشم داد و دو, به گفته مقامات سازمان ملل متحد در اطراف است. یک دیپلمات غربی با سی ان ان گفت که هوش اشاره به شیوع کروناویروس که از یک بازار در ووهان و آن را “بسیار احتمال دارد آن را به طور طبیعی اتفاق می افتد و این که انسان پس از انسان و حیوان تعامل است.”

یک مقام دیگر گفت: “به وضوح در بازار است که در آن منفجر شد از” اما مشخص نیست که چگونه به این ویروس وجود دارد. این مقام به ذکر است که هر پنج چشم کشور حفظ برخی از اطلاعات را برای خود و ایالات متحده ممکن است به اشتراک گذاری همه چیز را می داند در مورد کوروناویروس.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo است ادعا وجود “شواهد زیادی” coronavirus گسترش به عنوان یک نتیجه از یک آزمایشگاه حادثه پشتیبان گیری زودتر نظرات ساخته شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. مقامات که باید مورد بررسی قرار طبقه بندی شده اطلاعاتی ایالات متحده گزارش گفته نیویورک تایمز که چندین نظریه ها مورد بررسی قرار گرفته و هیچ شواهدی وجود ندارد که ویروس بود انسان ساخته شده یا اصلاح شده ژنتیکی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>