تشکر. رشیدا Tlaib معذرت خواهی پس از Booing هیلاری کلینتون در برنی ساندرز رویداد کمپین

در کنگره ایالات متحده رشیدا Tlaib عذرخواهی شنبه برای booing هیلاری کلینتون روز جمعه شب در یک مراسم انتخاباتی در حمایت از بهداشت ، برنی ساندرز’ ریاست جمهوری پیشنهاد داد. Tlaib شده است یک کلید جانشین برای سناتور ورمونت به عنوان او باقی می ماند در واشنگتن برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح و محاکمه در این مراسم پس از اظهارات اخیر کلینتون ساخته شده رد ساندرز و مبارزات انتخاباتی خود را.

در طی یک میزگرد در این مراسم در آیووا که شامل Tlaib و همکار آمریکا مظنونان حمله به دانشگاه Ilhan عمر و Pramila Jayapal از مدیر شروع اشاره به کلینتون نظرات در مورد چگونه “هیچ کس را دوست دارد” ساندرز. مدیر گفت: “هفته گذشته وقتی کسی با نام هیلاری کلینتون گفت که هیچ کس—” قبل از پاسخ به کسی که در میان جمعیت گفت: “ما نه تو اشتباه ما نیست میخوام boo, ما درجه یک اینجا.”

“نه من بو.” Tlaib گفت: باعث برخی به سلامتی از جمعیت است. “همه شما می دانید من نمی تواند آرام باشد. هیچ. ما میخوایم بو. که خوبه متنفر بسته خواهد شد تا روز دوشنبه هنگامی که ما پیروزی است.”

در شنبه Tlaib عذرخواهی برای این امر در توییتر گفته است که او “نا امید تلاش برای اخراج قدرت و تنوع” جنبش حمایت از ساندرز و او اجازه داد تا او را “ناامیدی” با کلینتون نظرات در مورد ساندرز “دریافت بهترین من.”

“همه شما خواهران-در-خدمات عمومی و جنبش ما سزاوار [sic] بهتر است” Tlaib گفت. “من ادامه خواهد داد به تلاش برای آمدن از محل عشق و نه واکنش نشان می دهند در راه همان کسانی هستند که در برابر آنچه که ما در حال ایجاد در این کشور است.”

Tlaib نظرات پس از اظهارات کلینتون در یک مصاحبه برای آینده Hulu مجموعه مستند شد ،

“هیچ کس دوست دارد او را هیچ کس می خواهد به کار با او کردم هیچ چیز انجام می شود,” او گفت:. در مصاحبه با خبرنگار هالیوود در اوایل این ماه کلینتون گفت او گیر با کلمات است. او حاضر به گفتن نیست که آیا او را به حمایت از او 2016 حریف اگر او برنده نامزدی حزب دموکرات اشاره کرد که “من قصد ندارم برای رفتن وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است.” او اقدام به انتقاد از او و رهبری او تیم. “ما هنوز در بسیار شدید اولیه فصل است. من می گویند که آن را نه تنها او را از این فرهنگ در اطراف او. آن را رهبری او تیم. آن را برجسته کرد. آن را آنلاین برنی Bros و خود را بی امان حملات در بسیاری از رقبای خود به خصوص زنان است.”

پس از انتقاد Sanders بعدها کلینتون گفت که او توانست به هر کسی که منتخب دموکراتیک نامزد برای ریاست جمهوری به دلیل “شماره یک اولویت برای کشور ما و جهان بازنشسته است و مغلوب ساختن پیشی جستن.”

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر