باقی مانده از 2 کانادا هلیکوپتر نظامی ارتش سقوط قربانی شناسایی

مقامات شناسایی جزئی باقی مانده از سروان. Brenden ایان مک دونالد, دومین قربانی یافت می شود پس از ماه گذشته سقوط هلیکوپتر نظامی ارتش به دریای مدیترانه است.

وزارت دفاع ملی می گوید: رئیس پزشکی قانونی انتاریو با استفاده از DNA برای شناسایی جزئی باقی مانده که کشف شد به عنوان بخشی از جستجو است که به دنبال مارس 29 طوفان سقوط ادعا کرد که شش زندگی می کند.

“CAF جامعه ابراز عمیق ترین تسلیت به خانواده و دوستان و همکاران ما شش عضو” انتشار می خواند. “ما امیدواریم که که آنها می توانید پیدا کردن برخی از راحتی در دانستن است که ما همه عزادار با آنها.”

باقی مانده از Sub-سرهنگ Sey Cowbrough, 23, قبلا در بر داشت شناسایی و عودت.

خانواده و دوستان در آغوش طی یک مراسم بازگشت برای شش کانادا پرسنل نیروهای کشته در سقوط یک هلیکوپتر نظامی ارتش در دریای مدیترانه نیروهای کانادا در پایگاه ترنتون, Ont., در مه 6. (فرانک Gunn/کانادا مطبوعات)

چهار دیگر نیروهای مسلح کانادا اعضای سروان. کوین هاگن سروان. Maxime Miron-Morin زیر ستوان متی Pyke و استاد سرجوخه اد گالو) متی عموزاده از دست رفته و مرده فرض.

مک دونالد یک خلبان در اصل از, New Glasgow, N. S.

“کاپیتان مک دونالد و خانواده ها از دیگر اعضای خدمه از دست داد در این تصادف شده است و اطلاع از این شناسایی” این بیانیه می خواند.

جستجو برای بقیه باقی مانده در حال انجام است.

بزرگترین از دست دادن زندگی پس از سال 2007 بمب گذاری در افغانستان

این تصادف که علت آن همچنان تحت تحقیقات نشان دهنده بزرگترین از دست دادن زندگی در یک روز برای نیروهای مسلح کانادا پس از شش سربازان کانادایی کشته شدند در یک بمب گذاری کنار جاده ای در افغانستان در عید پاک یکشنبه 2007.

هلیکوپتر مستقر شد روی HMCS فردریکتون ناتو ماموریت گشت زنی در دریای مدیترانه و سیاه دریاها. نظامی می گوید آن را بازگشت به کشتی پس از تمرین می کرد.

نظامی اظهارات و رئیس ستاد دفاع ژنرال جاناتان ونس خود گفت: یک کشتی بود “تماس از دست رفته” با هلیکوپتر هر چند نیروهای بعدها اذعان کرد که خدمه کشتی فردریکتون دیدم آن را به پایین در آب های عمیق است.

پرواز این هلیکوپتر-داده ها و دستگاه های ضبط صدای کابین خلبان بدست آمد و پشت در کانادا برای تجزیه و تحلیل. دفاع وزارت می گوید یک تیم که شامل مددکاران اجتماعی و کشیش نظامی شده است اعزام به ایتالیا برای ارائه پشتیبانی سلامت روانی به فردریکتون خدمه که مجاز به برقراری ارتباط با عزیزان در بازگشت به خانه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>