‘انتشار پتو!’ هر کس می خواهد برای قرار دادن خود را در این زن هشت پا را درنده-منحرف رنگین کمان پتو

خیره کننده هشت پا است swum به زندگی ما برای تبدیل شدن به یک celephod-مشهور فقط در یک شب.

در اقیانوس.k.یک. اعماق فضا تهدید فراوانند اما نگران نباشید. یک مرز-تنظیم بقا آیکون اختاپوس جذاب اینترنت با تشکر از این تصویری از او انتشار خود را بسیار خود پتو به محافظت از خود در برابر شکارچیان.

موجودی است گسترده رسانه های اجتماعی با یک پتو رنگین کمانی سایه های عمیق نئون بنفش و نارنجی روشن و بنفش و آبی. آن را پوشاند بسیاری از مردم است.

فیلم برداری توسط NAD Lembeh رفت و آمد مکرر در Lembeh تنگه اندونزی و به اشتراک گذاشته شده توسط باز, اقیانوس, اکتشاف, این ویدئو کاملا مسحور مسائل و از آن بازدید شده است نزدیک به 800,000 بار.

و آنها به طور مشترک آن را با این عنوان آرامش

“جهان می شود ، سیاست ها و ویروس ها و بلایای طبیعی است. بنابراین در اینجا این است که یک زن پتو اختاپوس به شما یادآوری می کنند که این سیاره هنوز هم یک مکان شگفت انگیز.

تو این”

“پتو اختاپوس دریافت نام خود را از ورق بافته شده است که کشش بین برخی از سلاح های خود را. هنگامی که تهدید آنها کشش سلاح های خود را از ایجاد یک پتو مانند شبح به معنای ترساندن می شود حمله دور” با توجه به National Geographic.

رنگین کمان اختاپوس نادر هستند اما شیفتگی ما با آنها چیزی جدید است.

یک غواص غواصی با یک جفت رنگارنگ اختاپوس در سواحل فیلیپین در ماه ژوئن سال گذشته با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز.

در این سال اینترنت کاهش یافت و عمیقا در عشق با بیلی پورتر رویارویی دفع آبی کلاه در سال 2020 جایزه گرمی به عنوان مثال نهایی عالی حفاظت از خود.

ما نمی گوییم که این تازگی ویروسی روشن و با شکوه بودن صعودی از طریق دریا به مقامش را از دست بدهد بیلی پورتر کلاه. که خواهد بود ، اما با روشن رنگارنگ نورانی پتو به عنوان عملی آن را به عنوان با شکوه او قطعا در همان منطقه.

“نام من حیوانات دیگر با این درام بسیار. این خیلی مد. این مقدار razzle dazzle. شما نمی توانید” یک کاربر توییتر نوشت.

نوشتن به اشلی هافمن در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nethec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>