Re-Animator مدیر استوارت گوردون می میرد در 72

استوارت گوردون مدیر شناخته شده فرقه فیلم های ترسناک مثل Re-Animatorدرگذشت در 72.

گوردون مرگ تایید شد توسط نماینده خود دومینیک مانچینی در چهارشنبه هر خبرنگار هالیوود. علت مرگ منتشر شد.

“او یک مرد دوست داشتنی, دوست عزیز, یک مشتری برای نزدیک به یک دهه و خواهد بود تا حد زیادی از دست رفته” مانچینی گفت: خبرنگار. “او یک آیکون در ژانر وحشت, یک عاشق مربی و نور روشن است که الهام بخش و تشویق مشتاق نوع فیلمسازان به اکسل در هنر و صنعت خود را. او در سمت چپ انگشت خود چاپ در صنعت فیلم برای نسل های آینده برای لذت بردن است.”

پس از ساخت از ویژگی های او کارگردان اولین با Re-Animatorوحشی 1985 ترسناک-کمدی هنوز هم به عنوان یک نوع کلاسیک گوردون در ادامه به راس فرقه فیلم که همچنین در ادامه به جشن وحشت در میان علاقه مندان به مثل از فراتر و قلعه دمدمی مزاجی. خارج از وحشت او همچنین همکاری ایجاد Honey, I Shrunk the Kids سری و انواع یادداشت های او فعال در L. A. تئاتر در سال های اخیر است.

Barbara Crampton که ستاره دار در چند Gordon فیلم از جمله Re-Animator, در روز چهارشنبه به یاد او به عنوان یک “عظیم استعداد” که “ایجاد بی شمار لحظه های فیلم که در یک بار, خنده دار, ترسناک شجاعانه و هوشمند است.” مدیر جو لینچ اشاره کرد Gordon “عظیم نفوذ در بسیاری از ما از جمله خود من” در حالی که شما در حال بعدی نویسنده Simon Barrett ستایش او را به عنوان “نه تنها درخشان فیلمساز اما فوق العاده مهربان انسان است.”

وحشت جریان خدمات دچار روز چهارشنبه اعلام کرد یک ماراتن سه Gordon فیلم ها برای بعد از آن در عصر نوشتن است که او “یکی از بزرگترین تا کنون در نوع و جهان بهتر است برای آن.” برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>