Rayshard بروکس به افتخار در آتلانتا مراسم تشییع جنازه در داخل مارتین لوتر کینگ جونیور سابق کلیسای

(آتلانتا) — دوستان و بستگان Rayshard بروکس شروع به ورود در تاریخی آتلانتا کلیسا بود که هنگامی که کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور منبر برای یک مراسم تشییع جنازه سه شنبه برای مرد سیاه و سفید که قتل توسط یک افسر پلیس در مواد غذایی سریع پارکینگ دامن زده تظاهرات در سراسر آمریکا بیش نژادی و بی عدالتی است.

دختر پادشاه این Rev. برنیس پادشاه, برنامه ریزی برای ارائه سخنرانی در خصوصی خدمات همراه با یک دوست از بروکس و مادر خود را در قانون و کشیش ارشد در Ebenezer کلیسای باپتیست برگرد. Raphael وارناک.

“Rayshard بروکس بود که فقط در حال اجرا از پلیس. او در حال اجرا بود از یک سیستم است که باعث می شود برده از مردم است. یک سیستم که نمی شود به مردم عادی که ساخته ام اشتباهات یک شانس دوم یک شات واقعی در رستگاری” وارناک یک نامزد حزب دموکرات به سنا گفت: در گزیده ای منتشر شد پیش از این سرویس است.

بروکس 27 کشته شد دو بار در ژوئن 12 توسط افسر گرت Rolfe پس از یک مبارزه است که فوران هنگامی که پلیس سعی دستبند او را برای مست بودن در پشت چرخ از اتومبیل خود را در یک وندی drive-thru. ویدیو نشان داد بروکس, ربودن یک پلیس تیزر و شلیک آن در بروکس در حالی که در حال اجرا دور است.

Rolfe, 27 شد به اتهام قتل و زندانی بدون وثیقه. دوم افسر Devin برازنان, 26 متهم شد با تشدید حمله متهم پله در بروکس’ شانه او به عنوان lay dying در پیاده رو. وکلا برای هر دو مردان گفت: مشتریان خود را’ عملیات توجیه شده بودند.

قتل گشوده در میان اعتراضات و پراکنده خشونت خاموش مجموعه در سراسر کشور مورد جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که مرده مارس 25 بعد از یک مینیاپولیس قرار داده و زانو خود را در Floyd گردن برای نزدیک به هشت دقیقه است.

آتلانتا رئیس پلیس پا به پایین کمتر از 24 ساعت پس از بروکس’ مرگ و وندی سوزانده شده توسط داعش است.

در حالی که بروکس بود نه یک عضو از باپتیست گنگ کلیسا که در آن پادشاه موعظه است “پناهگاه برای کسانی که رنج می برند” وارناک در بیانیه ای گفت: اعلام برنامه های مراسم تشییع جنازه. بازیگر و فیلمساز Tyler Perry ارائه کمک مالی برای این سرویس با توجه به این بیانیه.

یک بعد از ظهر به قید وثیقه شنوایی برای Rolfe که در تضاد با مراسم لغو شد توسط یک قاضی. تحت قانون جرم قربانیان و خانواده های آنها تحت عنوان شنیده می شود در چنین اقدامات.

در ضمن یک نظرسنجی جدید که تقریبا همه آمریکایی ها به نفع حداقل برخی از تغییر به این کشور سیستم عدالت کیفری و آنها به شدت می خواهید برای دیدن استانداردهای روشن در زمانی که افسران پلیس ممکن است استفاده از زور و عواقب آن برای کسانی که عبور از خط.

نظرسنجی از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهشی گفت: 29 درصد فکر می کنم سیستم عدالت کیفری باید “کامل تعمیرات اساسی” 40 درصد می گویند به آن نیاز دارد “تغییرات عمده” و 25 درصد می گویند به آن نیاز دارد “تغییرات جزئی.” فقط 5 درصد بر این باورند هیچ تغییرات لازم است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>