ماه رمضان در coronavirus بار — با یک جامعه مجازی

ماه رمضان آغاز می شود هفته آینده حتی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس upends زندگی در سراسر جهان. بحران مجبور است مسلمانان به تجدید نظر سنت و پیدا کردن روش های جدید برای یکی از اسلام مهم ترین مراسم مذهبی.

به عنوان coronavirus همه گیر باعث می شود جشن های مذهبی به طور محدود در سراسر جهان, مقامات جهان اسلام باید دست و پنجه نرم چگونه برای مقابله با این سال در ماه رمضان, ماه روزه و تمدید جمعی نماز.

در اوایل این هفته, عربستان سعودی وزیر ارشاد اسلامی گفت: پادشاهی مسلمانان آنها ممکن است فقط دعا کنید در خانه در طول ماه آغاز می شود که در آوریل 23, بسته رویت ماه است. سخت ممنوعیت تجمعات عمومی در حال حاضر شده است در محل پس از 19 مارس در یک کشور که تاکنون بیش از 5000 موارد مثبت این ویروس که حافظه 2012 MERS شیوع است که هنوز هم تازه است.

ادامه مطلب: کوروناویروس در خاورمیانه: خلاقیت به کمک می داند که هیچ حد و مرزی

پس از مقامات عربستان لغو کوچکتر در طول سال عمره مفرده در ماه مارس آنها گفت: مسلمانان در سراسر جهان به حالت تعلیق برنامه های این سال را به حج که به تساوی دو تا سه میلیون زائر به این کشور است.

مصر به دنبال کت و شلوار در اوایل ماه آوریل ممنوعیت عمومی مذهبی, تجمع در ماه رمضان بلکه در سایر اخیر محدودیت نیست و همه رفته اند و بیش هست.

ماه گذشته, برای مثال, عبادت در قاهره سیده زینب در مسجد با برخورد با سایر شهروندان که متهم آنها را از گسترش این ویروس با حفظ فاصله به اندازه کافی در طول جمعی نماز وادار کردن مقامات به این مهم محل عبادت.

مباحثات کلامی

این سوال که آیا برای سریع باز کرده بحث کلامی. به طور سنتی, معافیت از تعهد به اجتناب از مواد غذایی و نوشیدنی از طلوع آفتاب تا غروب تنها اعمال شده به گروه هایی مانند کسانی که بیمار هستند و یا باردار مسافران و یا افراد مسن و یا بیماران.

پزشکان در کشورهای مختلف در برابر استدلال روزه به دلیل آن خشک گلو, افزایش خطر ابتلا به عفونت. آنها می گویند چرا باید افزایش کمکهای مالی خود را به فقرا توصیه مسلمانان سفارش غذا بسته آنلاین فرستاده می شود و به کسانی که نیاز دارند.

اما محققان در قاهره Al-Azhar University, که دارای تخصص در مذهبی, قانون باید حفظ شود که روزه الزامی است تا هر گونه اثرات مضر در ارتباط با ویروس ها از نظر پزشکی ثابت شده است.

‘تشخیص بسیار مهم’

درهم اسلامی محقق Abdelwahab al-Rafiqi گفت: DW که تشخیص شرایط بهداشتی اساسی باید معاف مسلمانان از تعهد.

“از آنجا که افراد بیمار به اندازه کافی نمی تواند خود را تحقق وظایف دینی آنها معاف از تعهد به سریع, درست مثل هر کس دیگری که ترس بیماری” al-Rifiqi گفت. “اگر به فرض افزایش خطر ابتلا به بیماری از طریق روزه بر اساس یک معاینه پزشکی از آن نیز مجاز به تعلیق آن است.”

ماندن تغذیه و هیدراته حتی می تواند دیده می شود به عنوان یک وظیفه به دلیل مبارزه با این بیماری همه گیر است که مهم ترین چیز برای مسلمانان و جهان — تمرکز او گفت:. “این اولویت بیش از هر چیز دیگری.”

اتاق نشیمن تبدیل به مساجد

در حالی که ماه رمضان را با آداب نماز و شکستن سریع با هم هستند و معمولا فرصت برای جامعه عدهای محدود شرایطی به عنوان یک راه برای افزایش آگاهی از بعد معنوی ماه رمضان.

“روزه باید نقطه راه به گنج معنوی رمضان, ماه رمضان که در آن قرآن نازل شد ماه رحمت و آمرزش در این ماه از دعا و خواندن قرآن از گفتگوی صمیمی با خدا” نوشت: Aiman Mazyek رئیس شورای مرکزی مسلمانان در آلمان در بدن سایت.

البته مسلمانان ترجیح می دهند به دعا هم در مسجد نوشت Mazyek. “اما در coronavirus بار ما را تبدیل اتاق نشیمن به مساجد در درون خانواده های ما پس از ما شکسته اند سریع با آنها,” او نوشت.

Muslims break the fast in Baghdad during Ramadan in 2019

توده iftars مانند این یکی در بغداد بعید است که اتفاق می افتد در این سال

افطار آنلاین

به عنوان بحث رعایت صحیح حرکت حاضر خواهد شد تا افطار روزانه شکستن سریع از طریق ویدئو و سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

در انگلستان به عنوان مثال در ماه رمضان چادر پروژه خواهد شد میزبانی جمعی iftarsthe ویدئو کنفرانس پلت فرم زوم و livestreaming آنها را در Facebook “برای کسانی که احساس جدا شده در ماه رمضان.”

این مهم است که مردم می توانند به اشتراک گذاشتن یک حس تعلق عمر Salha, موسس و مدیر عامل شرکت از ماه رمضان چادر پروژه گفت: ملی روزنامه.

“ما مجازی iftars خواهد شد ارائه یک پلت فرم برای مردم با خیال راحت متحد به اشتراک گذاری تجارب خود را و رسیدن به یک حس تعلق در یک زمان هنگامی که آن را بیشتر مورد نیاز است.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>