روز تولد ملکه مشخص شده با کوچکتر مراسم به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

ملکه الیزابت بازدید اجتماعی فاصله نظامی مراسم در قلعه ویندسور برای گرامیداشت تولد رسمی در روز شنبه پس از coronavirus همه گیر مجبور به انصراف از حد معمول بزرگ رژه سربازان از طریق مرکز لندن.

آن را ملکه رسمی اولین حضور عمومی پس از کشور رفت و به مستند در اواخر ماه مارس است.

94 سال سن ملکه تماشای یک سری از آموزش توسط 1st Battalion ویلز سپاه پاسداران در قلعه چهارگوش به جای Trooping رنگ صورتی که به طور سنتی علائم این مناسبت است.

ملکه شده است که زندگی با او 99 ساله, شوهر, شاهزاده فیلیپ در قلعه در غرب لندن صادر کرده است تعدادی از محوری پیام به ملت در سه ماه گذشته از جمله آدرس تلویزیونی بوده که نادر در طول 68 سال سلطنت.

اما او تا به حال نه دیده شده در عمومی تا روز شنبه وقتی که لباس پوشیدن و در یک جید مانتو و پوشیدن یک الماس ویلز پاسداران سنجاق سینه او مشاهده سربازان پیوستن به دو متر اجتماعی فاصله حکومت و گوش دادن به موسیقی انجام شده توسط یک گروه از خانواده را بدست آورد.

Guardsmen حفظ فاصله اجتماعی آنها به عنوان پایه در شکل گیری برای یک مراسم به مناسبت ملکه تولد رسمی در قلعه ویندسور. (توبی ملویل/WPA استخر/گتی ایماژ)

در اوایل این هفته کاخ باکینگهام منتشر شد عکس جدید از زوج سلطنتی به جشن فیلیپ تولد. اسلحه سلام در لندن که به طور معمول جشن این مناسبت نیز لغو شد.

ملکه واقعی تولد است مارس 21, اما تولد او به طور رسمی مشخص شده در ماه ژوئن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>