ملکه الیزابت ارشد نوه پیتر فیلیپس و همسرش, اعلام طلاق

ملکه الیزابت ارشد نوه پیتر فیلیپس و همسرش پاییز اعلام کرده اند آنها طلاق پس از 12 سال از ازدواج.

فیلیپس پسر شاهزاده ویلیام — ملکه دوم فرزند و تنها دختر و همسر سابق مارک فیلیپس. او در حال حاضر 15 در خط به تاج و تخت بریتانیا.

“پس از اطلاع HM ملکه و اعضای هر دو خانواده در سال گذشته پیتر و پاییز به طور مشترک به توافق جداگانه” زن و شوهر سخنگو در بیانیه ای گفت: ارائه به زمان صبح روز سه شنبه. “آنها رسیده بود نتیجه این است که بهترین اقدامات برای دو فرزند خود و مداوم دوستی. تصمیم به طلاق و به اشتراک گذاری بازداشت آمد و پس از چندین ماه بحث و اگرچه غمگین است دوستانه یکی. زوج اولویت اول باقی خواهد ماند ادامه داد: رفاه و تربیت خود, دختر فوق العاده ساوانا و ایسلا.”

این جفت ارز گفت: آنها قصد دارند هنوز هم زندگی می کنند در گلاسترشر (پاییز فیلیپس متولد و بزرگ شده در کانادا) و درخواست کرده اند “حفظ حریم خصوصی و دلسوزی برای فرزندان خود در حالی که خانواده همچنان به انطباق با این تغییرات است.”

آنها ازدواج کرده بودند در سال 2008 در قلعه ویندسور.

خود را اعلام می آید فقط چند هفته پس از ملکه نوه شاهزاده هری و همسرش, Meghan Markle, اعلام برنامه های خود برای پایان دادن به وظایف سلطنتی و تقسیم وقت خود را بین انگلستان و آمریکای شمالی در تلاش برای تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل است. شاهزاده اندرو ملکه دوم قدیمی ترین پسر نیز پا را از وظایف سلطنتی در ماه نوامبر میان اختلاف بیش از یک بار خود را به دوستی با محکوم مجرم جنسی جفری اپستاین.

کاخ باکینگهام کاهش یافته است به نظر بیشتر است.

نوشتن به مدلین کارلایل در madeleine.carlisle@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر