پوتین سخنگوی بستری با کروناویروس

(مسکو) — ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و عبدالله می گوید که او در بیمارستان بستری است با کوروناویروس.

سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov گفت: اینترفاکس آژانس خبری روز سه شنبه “بله من و بعد فورا رفت واز بیمار است. من در حال درمان است.”

Peskov, 52, شده است سخنگوی پوتین از سال 2008 آغاز شده اما کار او در اوایل 2000s.

روس ها که از ویروس, اما نور و یا هیچ نشانه ای از بیماری مجاز به ماندن در خانه و آن را بلافاصله روشن اگر Peskov بستری نشان دهنده وخامت وضعیت خود و یا یک احتیاط اضافی.

خبرنگاران از کرملین استخر گفت: در توییتر که Peskov گذشته دیده می شد در روز 30 آوریل “در دیدار با ولادیمیر پوتین.” این روشن نیست که آیا به این معنی است که دو تن از آنان در همان اتاق به عنوان پوتین شده است انجام تمام جلسات خود را از طریق تلفنی در هفته های اخیر.

پس در اوایل شیوع رئیس جمهور روسیه به حداقل برسد جلسات و روشن به برگزاری روزانه تماس های تصویری با اعضای کابینه و مشاوران.

Peskov اعلام می آید فقط یک روز پس از پوتین گفت: روسیه موفق شد در کاهش عفونت و اعلام کرد کاهش برخی از سراسر کشور مستند محدودیت.

روسیه گزارش کرده است بیش از 232,000 تایید coronavirus موارد از شنبه. ساعت قبل از پوتین تلویزیونی اظهارات شنبه مورد پایان دادن به این کشور جزئی اقتصادی مستند مقامات بهداشتی گزارش یک رکورد روزانه بیش از 11,600 موارد جدید.

نخست وزیر روسیه میخائیل Mishustin نشان داد در 30 آوریل که او تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس و برنامه ریزی شده به خود منزوی. پوتین از نخست وزیر پرسید به او تماس بگیرید و پس از چک کردن به یک بیمارستان است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>