پوتین ریاست بیش از باریک پایین پیروزی روز به عنوان coronavirus موارد افزایش

روسیه مشخص شده 75 سال پس از پیروزی شوروی بر آلمان نازی در جنگ جهانی دوم در روز شنبه اما coronavirus شیوع آن مجبور به مقیاس جشن به عنوان دیده می شود افزایش حمایت از رئیس جمهور ولادیمیر پوتین.

با کروناویروس عفونت افزایش پوتین ماه گذشته به تعویق افتاد برجسته از پیروزی سالانه روز جشن عظیم رژه در میدان سرخ که ویترین مسکو پیچیده ترین تجهیزات نظامی به نامشخص تاریخ.

چادری در باران, کت, یک یادآوری به دنبال پوتین گذاشته و یک دسته گل رز قرمز در شعله ابدی یادبود جنگ در خارج از دیوار کرملین خلاصه بعد از یک رگبار در پایتخت روسیه است.

“ما قطعا مناسبت این سالگرد گسترده و رسما و به طور معمول” پوتین گفت: حمایت که روسیه را نگه دارید و آن سنتی در میدان سرخ رژه نظامی و یادبود کروبی در تاریخ بعد.

سپاه پاسداران از کرملین هنگ پیاده گذشته پس از او سخن گفته بود به عنوان یک گروه موسیقی نظامی برگزار و تیم ملی سرود.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به تماشای افتخار پاسداران هنگ ریاست جمهوری راهپیمایی به مناسبت سالگرد 75 از پیروزی بر آلمان نازی در جنگ جهانی دوم در Sobornaya مربع از مسکو کرملین در روز شنبه. (Alexey Druzhinin/Sputnik/خبرگزاری گتی ایماژ)

سربار 75 نظامی هواپیما و هلیکوپتر از جمله Sukhoi Su-57 خفا, جنگنده, روسیه, پیشرفته ترین هواپیماهای جنگی, پرواز بر فراز مرکزی مسکو با وجود آسمان ابری.

یک گروه از جنگنده ترک یک دنباله دار در آسمان در رنگ های روسیه پرچم ملی. در غیاب معمول زمین رژه تلویزیون دولتی پخش پخش از سال گذشته در میدان سرخ رژه.

نظرسنجی اخیر نشان می دهد تصویب امتیاز پایین

پوتین در سال های گذشته basked در غرور ملی, تماشای تانک های روسی سر و صدا در سراسر مربع با رهبران جهان توسط سمت خود را. اما یک نظرسنجی اخیر خود را به او داد کمترین تصویب امتیاز در بیش از دو دهه البته هنوز هم بالا 59 درصد و اقتصاد کشور است لغزش به یک رکود عمیق.

مسکو و دیگر مناطق را مشاهده مستندات از اواخر مارس به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus نیز آلوده کرده است که 198,676 روس ها تا کنون. تعداد موارد پیشی گرفت و فرانسوی و آلمانی عفونت در این هفته برای تبدیل شدن به پنجمین بالاترین در جهان است.

برخی از Muscovites تصمیم به سعی کنید به نگه داشتن خود را جشن رغم این مستند.

سالمندان جانباز از جنگ به تماشای ماه مارس از اعضای Yunarmia, روسی, نظامی وطن پرست سازمان از یک بالکن در طول روز جشن است. (اولگا Maltseva/خبرگزاری گتی ایماژ)

بیش از 10 نفر از جمله شهرداری سیاستمداران بازداشت شدند در یک میدان مسکو به عنوان آنها خواند به آکاردئون موسیقی به جشن پیروزی روز, OVD-اطلاعات مستقل نظارت گفت.

شبیه پرواز-pasts برگزار شد در دیگر شهرهای روسیه اما برخی تا به حال به لغو به دلیل نامناسب بودن شرایط آب و هوایی.

آتش بازی خواهد بود اجازه سراسر روسیه هنگامی که تاریکی می افتد, وزارت دفاع گفته است.

عمومی کروبی بزرگداشت شوروی شرکت کنندگان در این جنگ که به طور معمول برگزار شد در مارس 9 در محل حاضر و با مردم آپلود عکس از اعضای خانواده و گفتن داستان های جنگ.

در آستانه سالگرد پوتین با ارسال نامه تبریک به بسیاری از جمهوری های شوروی سابق و همچنین به رهبران بریتانیا و ایالات متحده و فرانسه نشان می دهد نیاز به rekindle خود سازمان ملل همکاری در طول جنگ جهانی دوم برای حل مشکلات امروز.

پوتین را متهم روسیه مخالفان از کاهش شوروی تلاش های جنگی و روز جمعه او هشدار داد که فروپاشی شوروی سابق و رهبران در برابر آنچه او گفته شد تلاش برای بازنویسی تاریخ جنگ جهانی دوم است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>