Posted on

برجسته روس ها با روابط نزدیک به پوتین دولت را متهم به کانادا از دخالت در آن کشور قانون اساسی رای بر ازدواج همجنسگرایان مخالفت با ممنوعیت.

روس ها شده اند در رای گیری هفته گذشته در یک سری از اصلاحات قانون اساسی مهم ترین آن را به طور موثر اجازه می دهد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور برای ادامه کار را برای بقیه عمر خود را.

یکی دیگر از اصلاحات شامل یک شرط که ازدواج تنها می تواند بین یک مرد و یک زن است. مخالفان ادعا می کنند دیگر تغییرات در جدول خواهد سیمان عمیقا محافظه کار ایدئولوژی به قانون اساسی و تنظیم روسیه قرن ها به عقب.

‘کمتر فراگیر’

پنج کشورهای غربی با صدور بیانیه مشترک در غرور ماه سال 2020 از جمله کانادا و ایالات متحده و استرالیا و نیوزیلند و انگلستان

این بیانیه خواستار روسیه دولت “به پایبندی به آن اظهار داشت: تعهد به حفاظت از حقوق همه شهروندان از جمله لزبین, گی, bisexual, transgender و دو جنسیتی (LGBTI) جامعه است.”

در یک ویدیو ارسال به Facebook توسط یک, تجاوز گروهی, کانادا سفیر روسیه همچنین خطاب به متمم قانون اساسی که در جدول. آلیسون LeClaire پیشنهاد یک “بله” رای خواهد منجر به یک “کمتر فراگیر” وضعیت برای اعضای سازمان ملل’ جامعه تجاوز.

سازمان دیده بان | کانادا سفیر روسیه, آدرس, ازدواج همجنس بازان:

“در روسیه این وضعیت [بیش از حقوق همجنسگرایان] توسط مرکب افزایش خشونت و ارعاب جامعه توسط مقامات محلی و دیگر بازیگران … و پیشنهادات برای انجام اصلاحات در قانون اساسی است که اگر به تصویب رسید که منجر به به طور فزاینده کمتر فراگیر ملی در چارچوب قانونی,” او گفت:.

روز دوشنبه یکی از روسیه تاثیر گذار ترین بحث نشان می دهد در تلویزیون دولتی 60 دقیقهبازی تصویری و پاره پاره به LeClaire متهم او — و کانادا دولت از دخالت های سیاسی است.

‘او را در آتش جهنم’

“او را سوزاند و در جهنم” گفت: خشمگین پیوتر تولستوی یک نایب رئیس و عضو پوتین-دوستانه روسیه متحد حزب در پارلمان روسیه در طول نشان می دهد.

او سپس به راه اندازی یک حمله شخصی در LeClaire.

“این زن با سفیر کانادا نماینده نوعی از این نوع تک میانسال ‘خانم’ که فعالان برای حمایت از جامعه برنامه در اروپا و در آمریکا و در کانادا و در حال حاضر در اینجا” تولستوی گفت.

سفارت کانادا در مسکو ارسال شده یک عکس در توییتر نشان می دهد که کارکنان دیپلماتیک و دیپلمات های ایستاده در خارج از ساختمان در زیر یک غرور پرچم. (توییتر/سفارت کانادا در مسکو)

ایگور Korotchenko رئیس سردبیر دفاع ملی یکی دیگر از خوبی متصل کرملین, انتشار, پیشنهاد LeClaire باید و شاید حذف از پست.

“حداقل این سفیر باید به نام وزارت امور خارجه و او باید رسما و قاطعانه بود صادر شده اعتراض از دخالت در امور داخلی روسیه گفت:” در نشان می دهد.

Yvgeny پوپوف میزبان راننده سرشونو تکون دادن در توافق است.

“هنگامی که سفیر کانادا در وسط رای ما در قانون اساسی — که در آن ما تصمیم خواهد گرفت که اگر ما در مقابل اما ما تصمیم خواهد گرفت — او است که به ما می گوید چگونه به رای چگونه ما قرار است به واکنش نشان می دهند ؟” او گفت:.

یکی دیگر از panellist والری Fadeev که یک عضو از روسیه ریاست شورای حقوق بشر تکرار کرد.

“البته آنچه که سفیر است نشان داده است که تحریک و دخالت در امور داخلی,” او گفت:.

جولیا Potekhina و کارینا کوزنتسوا از سنت پترزبورگ. (الکسی Sergeev/CBC)

سفیر ایالات متحده به روسیه نیز تصویری منتشر شده بیانیه ای در غرور ماه اما تنها LeClaire های تصویری ساخته شده اشاره ای به آینده قانون اساسی رای می دهند.

CBC News پرسید امور جهانی کانادا برای پاسخ به انفجار در تلویزیون و تهمت با هدف سفیر, اما آن بیانیه را نه به طور مستقیم رسیدگی به این مسئله.

“هر سال در کانادا ماموریت در سراسر جهان پرواز پرچم و پیشنهاد کلمات پشتیبانی به LGBTQ2 جوامع در طول غرور” امور جهانی گفت.

پس از سال 2014 کانادا کارکنان سفارت در مسکو اتخاذ کرده اند مشخصات پایین به عنوان روابط میان دو کشور وارد یک سرما زیر الحاق کریمه به روسیه و حمایت مداوم برای جدایی طلبان در شرق اوکراین است.

یک استثنای قابل توجه بوده است و در موضوع حقوق همجنسگرایان که در آن کانادا شده است بیشتر پرقدرت در LGTBQ مسائل از جمله مخالفت 2013 روسیه که قانون ممنوع گی “تبلیغات.”

در سال 2017, کانادا نیز پذیرفته شده ده ها تن از مردان همجنسگرا از روسیه در جمهوری چچن به عنوان پناهندگان بسیاری از آنها شکنجه شده و رانده شده از خانه های خود.

نگرش در حال تحول

گی و لزبین فعالان در روسیه می گویند در یک دست نگرش نسبت به همجنسگرایی در حال تحول است. اما پوتین پس از بازگشت به ریاست جمهوری در سال 2012 سیاسی محیط زیست رو به وخامت گذاشته است.

“ما نه فقط به زمان شوروی سابق این ما را به عقب و حتی بیشتر” گفت: کارینا کوزنتسوا زندگی می کند که با او شریک جولیا Potetkehina در یک تخت در سنت پترزبورگ گفت: از پیشنهاد اصلاحات قانون اساسی. زن و شوهر اجرا می شود یک جامعه با مضمون کافه به نام رنگین کمان.

“این ما را به قرن 16 چگونه من آن را ببینید, با این نوع از اصلاحات, چرا ما باید فقط یک نفر مسئول مانند یک تزار.”

رنگین کمان کافی نت در سنت پترزبورگ است که در اجرا توسط کارینا کوزنتسوا و او را شریک جولیا Potetkehina. (Alexey Sergeev/CBC)

کوزنتسوا گفت: CBC News که دولت پوتین در تلاش است به شلاق تا خصومت نسبت, گی, سبک زندگی, به خصوص که شرایط اقتصادی در این کشور بدتر شده است.

در حال حاضر او می گوید: “ما مقصر همه چیز است.”

“ما نیاز به خون تازه تازه ایده های تازه تفکر … اما ما فقط بدست گیر کرده و در حال حاضر ما در حال رفتن بیشتر و بیشتر پایین,” او گفت:.

‘ارزش های سنتی’

در یک نظرسنجی در جامعه نگرش در روسیه منتشر شده در مارس 2019 مستقل Levada مرکز نظرسنجی و پژوهش سازمان وجود دارد گفت: تا به حال شده است پیشرفت های قابل توجه در نگرش نسبت به افراد همجنسگرا. تقریبا نیمی از افراد مورد بررسی نشان می دهد که آنها سزاوار حقوق برابر با دیگر شهروندان است.

اما در دیگر نظرسنجی اخیر که درگیر مصاحبه های شخصی با بیش از 1600 روس ها این ممکن است Levada گزارش تقریبا یک پنجم روس ها بر این باورند LGBTQ مردم باید “حذف شود.”

دیگر پوتین به عنوان رئیس جمهور نزدیک تر او در تلاش است تا تراز خود را با روسیه و کلیسای ارتدوکس و همراه با آن ترویج اصطلاح “ارزش های سنتی.”

“تا آنجا که به ‘پدر و مادر شماره یک” و “پدر و مادر شماره دو’ می رود, من در حال حاضر صحبت علنی در مورد این و من آن را تکرار دوباره: تا زمانی که من رئیس جمهور این اتفاق نخواهد افتاد. وجود خواهد داشت پدر و مادر” پوتین گفت: در ماه فوریه پس از اعلام اصلاحات قانون اساسی.

ساکن پوشیدن یک ماسک صورت برابر برای محافظت در برابر coronavirus کست یک رای به صندوق های رای در طول هفت روز در سراسر کشور رای اصلاحات در قانون اساسی به عنوان اعضای یک کمیسیون مراجعه و از راه دور حل و فصل در منطقه Yakutia در شرق سیبری, روسیه در ژوئن 25. (آندره Sorokin/فردا نیوز)

قانون اساسی پیشنهاد همچنین شامل بند که بر تفاوت میان روسیه و لیبرال دموکراتیک کشورهای غربی — از جمله ممنوعیت هر کسی که تا کنون برگزار اقامت در یک کشور دیگر از در حال اجرا برای ریاست جمهوری.

این حرکت جلوگیری می کند بسیاری از روسیه و “لیبرال ها” بسیاری از آنها را مطالعه کرده اند و یا زندگی در اروپا یا آمریکای شمالی از به چالش کشیدن دولت ،

هیچ پیشرفت

برجسته و نویسنده و منتقد دولت دیمیتری Glukovsky گذراند یک داغدار عمل متقابل به قانون اساسی رای و تغییر شرایط ریاست جمهوری پوتین در مخالفت با کاغذ نوایا گازتا.

“هنگامی که شما در قدرت هستند, شما می خواهید به ماندن در قدرت” Glukvosky گفت: CBC News در مصاحبه.

“شما در واقع نمی تواند خود را حرکت کشور رو به جلو چون شما کسی است که قرار است به ‘حفظ’ وضعیت نه پیدا کردن راه حل — و نه اصلاحات و نه پیشرفت هستند زیرا تمام منابع خطر برای ثبات.

“شما ارزش ثبات کلی — که شما در حال اصلی ذینفع است.”

کمی وجود دارد شواهدی وجود دارد که پوتین پیشنهاد تغییرات هم زده اند تا هیجان زیادی با رای دهندگان که تا روز چهارشنبه به بازیگران برگه های رای.

کرملین-پشتیبانی از “بله” طرف است و حتی با توسل به رایگان فروشگاه با ارائه می دهد از پول و ماشین و آپارتمان به مردم انگیزه برای رای دادن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *