پورتوریکو به دادگاه می رود در برابر بدهی-بازسازی مقابله

(SAN JUAN, Puerto Rico) — پورتوریکو دولت به دادگاه رفت در روز شنبه برای مبارزه با یک معامله است که فدرال کنترل هیئت مدیره نظارت بر خاک ایالات متحده را در امور مالی به تازگی رسیده با دارندگان اوراق قرضه به منظور کاهش این جزیره بدهی 24 میلیارد دلار.

در حرکت وکلای گفت: معلوم نیست چه هیئت مدیره در نظر دارد به حرکت به جلو با معامله بدون حمایت دولت و همکاری است.

حرکت واصل شد بیش از یک هفته پس از پورتوریکو رژیم صهیونیستی است. واندا Vázquez گفت که او مخالف بدهی-بازسازی مقابله اضافه کرد که در حالی که دارندگان اوراق قرضه خواهد دریافت مزایای اضافی به عنوان بخشی از اصلاح معامله آن را نامطلوب به بازنشستگان برخی از آنها را دریافت خواهید کرد تا به 8.5 درصد کاهش در حقوق بازنشستگی خود را. این سیستم بازنشستگی عمومی چهره بیش از 50 میلیارد دلار در تهی دست مزایای بازنشستگی.

“دولت ساخته شده است که کاملا روشن است که آن را نمی خواهد حمایت از هر طرح پیشنهادی که در آن آمده است و نه در جهت منافع مردم پورتوریکو” حرکت متحده است.

مقابله با گروه های مختلفی از دارندگان اوراق قرضه به منظور کاهش بدهی از 35 میلیارد دلار به حدود 11 میلیارد دلار نیاز دارد در بخشی که پورتوریکو قانونگذاران با تصویب یک لایحه به صدور اوراق قرضه جدید.

ادوارد Zayas یک هیئت مدیره و سخنگوی آسوشیتدپرس گفت که این هیئت هنوز در مذاکرات با پورتوریکو دولت.

“زمان وجود دارد برای به دست آوردن حمایت دولت در این روند اما انتظار و نه انجام هر چیزی در مورد آن در دولت موقت خواهد بود زیانی به هدف گرفتن پورتوریکو از ورشکستگی” او گفت:. “پورتوریکو نیاز به خروج از ورشکستگی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. قادر به ساخت یک پایه و اساس برای رشد پایدار اقتصادی و بهبود زندگی همه پورتوریکو ساکنان.”

در حالی که هیئت مدیره تایید نشده از توافق به اتفاق آرا آن, مدیر اجرایی, ناتالی Jaresko است خواست فرماندار به تجدید نظر موقعیت و گفت: این مایه تاسف است Vázquez نمی بینم به شایستگی از توافق.

این قرارداد یکی از بزرگترین از مقامات اعلام کرد در سال 2015 است که پورتوریکو قادر به پرداخت آن بیش از 70 میلیارد دلار بدهی عمومی بار پس از چندین دهه سوء مدیریت و فساد و وام گرفتن بیش از حد به تعادل بودجه. سپس آن را برای ثبت بزرگترین متحده ورشکستگی شهری در مه 2017.

پورتوریکو باقی مانده است فرو رفته در 13 سال رکود اقتصادی آن را به عنوان تلاش برای بهبود یافتن از طوفان ماریا و magnitude6.4 زلزله که آمار ماه گذشته آسیب دیده و صدها خانه و ساختمان در جزیره جنوبی منطقه.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>