‘پیام عمومی: سردرگمی مطلق.’ انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون زیر آتش برای تعداد کم COVID-19 آزمون

(لندن) — هنگامی که نخست وزیر بوریس جانسون توسعه سرفه و تب او یک تست جدید برای کوروناویروس. اکثر انگلیسی ها نمی توان ارائه یک.

جانسون دولت محافظه کار بود در زیر آتش چهارشنبه برای عدم حفظ وعده خود برای افزایش مقدار از آزمایش های در حال انجام برای COVID-19 حتی به عنوان کشور شاهد بزرگترین افزایش در عین حال در مرگ و میر در میان افراد مبتلا به این ویروس به 2,352.

این موضوع تبدیل به یک اولیه بحران سیاسی برای جانسون که دارای علائم خفیف است و از انزوا در نخست وزیری در خیابان داونینگ آپارتمان.

ریچارد هورتون سردبیر مجله پزشکی لانست گفت: بریتانیا اداره COVID-19 بحران بود “جدی ترین علم سیاست شکست در یک نسل است.”

در یک صدای جیر جیر او اشاره کرد که انگلستان معاون افسر ارشد پزشکی گفت: در هفته گذشته که “وجود دارد می آید یک نقطه در یک بیماری همه گیر که در آن است که (تست) است نه یک مداخله مناسب.”

“در حال حاضر (تست) یک اولویت” هورتون گفت. “پیام عمومی: سردرگمی مطلق.”

مانند برخی دیگر از کشورهای انگلستان محدود آزمایش به بیماران بستری ترک مردم با علائم خفیف مطمئن نیستید که آیا آنها تا به حال ویروس. بسیاری از دانشمندان می گویند گسترده تر تست — به خصوص از مراقبت های بهداشتی کارکنان — اجازه می دهد تا پزشکان که در حال کار با علائم بازگشت اگر آنها منفی خواهد بود و به یک تصویر بهتری از اینکه چگونه این ویروس گسترش می یابد.

جوامع وزیر رابرت Jenrick اذعان جمعه که “ما نیاز به رفتن بیشتر است و ما نیاز به انجام آن سریع تر است.”

انگلستان در ابتدا انجام شده حدود 5000 آزمون در روز, اما دولت وعده داده شده برای افزایش این تعداد به 10000 تا پایان هفته گذشته و به 25000 اواسط ماه آوریل است. هدف روبرو شده است با 8,630 آزمایشات انجام شده روز دوشنبه آخرین روز که آمار و ارقام در دسترس هستند.

منتقدان در مقابل انگلستان با آلمان که در واکنش به سرعت به عنوان گزارش جدید ویروس تنفسی پدید آمده از چین در پایان سال گذشته است. آن شروع به تولید یک آزمون برای COVID-19 ژانویه تقریبا یک ماه قبل از u. k. مقامات بهداشتی تولید خود را تست. آلمان در حال حاضر ظرفیت برای انجام 500,000 آزمون در هفته است.

Jenrick گفت و انگلستان تست شمارش آمار باید 15,000 یک روز “ظرف چند روز” و 25,000 یک روز در هفته. اما پیشرفت شده است agonizingly کند.

دولت می گوید تست خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران در اولویت است — اما تنها از 2000 تست شده اند و تا کنون از خدمات درمانی نیروی کار از بیش از 1 میلیون نفر است.

مقامات انگلیسی سرزنش کمبود سواب برای گرفتن نمونه از مواد شیمیایی شناخته شده به عنوان معرف که نیاز به انجام آزمون.

“وجود دارد یک تقاضا برای مواد خام و تجاری کیت — این است که منحصر به فرد به انگلستان و بسیاری از اماکن دیگر دارای سهام ضروری معرف” گفت: استفان بیکر استاد میکروب شناسی مولکولی در دانشگاه کمبریج.

ایالات متحده نیز تلاش برای افزایش آن تست ظرفیت. آزمون تولید شده توسط مراکز کنترل بیماری رنج می برد در اوایل قابلیت اطمینان مشکلات وجود دارد و تاخیر در تعامل با بخش خصوصی به سطح شیب دار تا تست ظرفیت. ایالات متحده تست در حال حاضر به سرعت در حال رشد است اما به طور گسترده ای متفاوت از دولت به دولت.

بهداشت عمومی کارشناسان برآورد کرده اند که ایالات متحده باید تست بين 100000 تا 150000 نفر از بیماران روزانه برای پیگیری و حاوی ویروس است. بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر روز دوشنبه گفت که ایالات متحده در حال آزمایش “نزدیک به 100,000 نمونه در هر روز” و در حال حاضر تست شده بیش از 1 میلیون نمونه برای coronavirus. آن روشن نیست در صورتی که در شکل نشان داده شده واقعی بیماران و یا نمونه های فرآوری شده.

مقامات بریتانیا دفاع از رکورد خود را در توسعه و استقرار یک آزمون برای COVID-19. آنها همچنین می گویند که در حالی که کمی بیش از حد تست یک ضعف خیلی بیش از حد است چرا که تست تعداد زیادی از افراد سالم خواهد بود بی فایده.

که نقطه تکرار شد توسط سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری رئیس دکتر مایک رایان که گفت به نسبت 10 آزمایش منفی یکی مثبت بود “یک معیار کلی از یک سیستم است که انجام می دهند به اندازه کافی تست را انتخاب کنید تا همه موارد.”

در بریتانیا حدود 20% از آزمایشات مثبت بوده است, نشان می دهد تعداد قابل توجهی از موارد است که از دست رفته.

منتقدان دولت بریتانیا می گویند تست افتضاح است که نمونه ای از آن تنبل و از خود راضی پاسخ به همه گیر.

انگلستان شد و آهسته تر از بسیاری از کشورهای اروپایی به اجرای اقدامات لازم از قبیل بسته شدن مدارس و کافه ها و رستوران ها و مردم به ماندن در خانه به مانع انتقال ویروس است. در سراسر کشور قفل پایین تحمیل شد بیش از یک هفته پیش.

پس از یک دهه کاهش مخارج عمومی توسط دولت محافظه کار ملی خدمات بهداشت و سلامت عمومی بدن بسیار کمی ظرفیت یدکی.

جاناتان Ashworth, سلامت, سخنگوی مخالفان اصلی حزب کارگر گفت: کارگران بهداشت و درمان “به درستی اگر درخواست ما در سمت چپ آن را خیلی دیر شده برای خرید کیت و مواد شیمیایی نیاز داریم و یا اینکه آیا ما در آزمایشگاه ظرفیت بیش از حد نامعقول پس از سال ها از بودجه تنگ است.”

ویژه داستان
‘بدون همدلی هیچ چیز کار می کند.’ آشپز خوزه آندرس می خواهد برای تغذیه جهان از طریق همه گیر
سرآشپز مشهور خوزه آندرس متمرکز تغذیه آمریکایی مبتلا به کوروناویروس. در اینجا چگونه او قصد دارد برای انجام آن است.

“بیمه خدمات درمانی کارکنان و سرپرستان در خط مقدم که نیاز به این تست ضروری و شایسته فوری توضیح از دولت به عنوان به آنچه در جریان است,” او گفت:.

__

AP پزشکی نویسنده ماریا چنگ در لندن و AP سلامت نویسنده متی Perrone در واشنگتن کمک به این داستان.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>