مقامات بهداشت عمومی مصرانه از صدها Missouri, استخر, پارتی مهمانان به خود قرنطینه

Health مقامات اصرار خود قرنطینه برای کسانی که بازدید از دریاچه از رشتهکوه اوزارک در مرکزی میسوری بیش از آخر هفته روز یادبود پس از ویدئوها نشان دادن جمعیت زیادی جمع آوری و در مقصد تعطیلات محبوب ویروسی رفت.

با وجود میسوری دستورالعمل های اجتماعی را حفظ فاصله برای متوقف کردن گسترش COVID-19 به عنوان بخشی از فاز اول آن در بازگشایی طرح فیلم از شلوغ استخرهای شنا در دریاچه از رشتهکوه اوزارک نشان داد صدها نفر از مردم ایستاده نزدیک به یکدیگر و نه با پوشیدن ماسک.

در پاسخ به گزارش مردم شکستن اجتماعی فاصله پروتکل St. Louis County صادر مشاوره سفر برای کسانی که به دریاچه از رشتهکوه اوزارک درخواست هر کسی که نادیده گرفته محافظ شیوه به خود قرنطینه به مدت دو هفته یا تا زمانی که تست منفی برای COVID-19. “این رفتار بی پروا به خطر می اندازد بی شماری از مردم و خطرات محیط ما را قابل ملاحظه ای از پیشرفت ما در کاهش گسترش COVID-19,” شهرستان اجرایی دکتر سام صفحه در بیانیه ای گفت.

Lake of the Ozarks توسل مقصد با دولت, پارک عمومی, سواحل, و چند استخر, کافه ها و رستوران ها محبوب قرعه کشی برای مردم از میسوری و اطراف متحده است. داگ مور سخنگوی St. Louis County اجرایی دفتر می گوید مردم “شروع تابستان” در نقطه تعطیلات و جمعیت دیده می شود در این منطقه بیش از آخر هفته روز یادبود معمولی برای این زمان از سال است.

اما در حال حاضر با امریکا و مرگ و میر از COVID-19 نزدیک شدن 100,000 مور می گوید: تعداد زیادی از مردم در دریاچه از رشتهکوه اوزارک شد “به وضوح نقض هر تنظیم یا قوی پیشنهاد هر آنچه شما می خواهید به آن تماس بگیرید.”

آنلاین بسیاری از دریاچه از رشتهکوه اوزارک بازدید کنندگان نمی پنهان کردن مشارکت آنها در روز یادبود جشن و ضمنی آنها می دانستند در مورد اجتماعی فاصله دستورالعمل. “شما تنها یک بار زندگی می کنند” نوشت: یکی Instagram کاربر نما با یک گروه در استخر شلوغ در حالی که یکی دیگر از زیر نویس های مشابه عکس “هیچ چیز مانند وجود دارد به عنوان تبلیغ بد یار.”

میسوری تایید کرده است 12,291 coronavirus موارد و حداقل 686 نفر در کشور فوت کرده اند. دولت تجمعی مورد تعداد افزایش یافته است و از حدود 9000 در اوایل ماه مه به بیش از 12 ، 000 در حال حاضر با توجه به داده ها از وزارت بهداشت و درمان.

در حالی که St. Louis County سرزنش رفتار هر یک از مسافران این منطقه که به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل های مقامات نمی توان به زور مردم را به خود قرنطینه بر خود بازگشت. “وجود دارد هیچ راهی برای احتمالا اجرای آن” مور می گوید گفت: آنها نمی تواند مسیر هر کسی که رفت به دریاچه از رشتهکوه اوزارک و یا با آنها در تماس بودند. “ما فقط به شدت تشویق مردم به انجام کار درست پس از انجام کاری فوق العاده اشتباه است.”

در مجاور کانزاس با مقامات دولت و وزارت بهداشت و محیط زیست در تلاش هستند یک رویکرد مشابه توصیه هر کسی که صرف آخر هفته روز یادبود در دریاچه از رشتهکوه اوزارک به طور داوطلبانه خود قرنطینه به مدت دو هفته.

“بی پروا رفتار ها نمایش داده می شود در طول این آخر هفته خطرات محیط جامعه ما عقب قابل ملاحظه ای برای پیشرفت ما در حال حاضر ساخته شده در کاهش گسترش COVID-19,” وزارت کار دکتر لی نورمن در بیانیه ای گفت. “اگر شما در سفر به دریاچه از رشتهکوه اوزارک بیش از آخر هفته ما مصرانه از شما به عمل مسئولانه و خود قرنطینه برای محافظت از خود و همسایگان و همکاران و خانواده است.”

تونی R. هلمز کلانتر برای Camden County, که شامل بخشی از دریاچه از رشتهکوه اوزارک در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه که پلیس نیست و باید از این قدرت برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله چرا که واجد شرایط به عنوان یک جرم و جنایت است.

“ما انتظار ساکنان و بازدید کنندگان به طور یکسان به نمایشگاه مسئولیت شخصی که در دریاچه” او گفت:. “ما همچنین احترام به حق شهروندان برای حرکت آزادانه در اطراف دریاچه و مسئولیت برای محافظت از خود از هر گونه انتظار خطرات مرتبط با COVID-19.”

“این بوده است که یک رکورد آخر هفته در دریاچه از رشتهکوه اوزارک در وسط یک وضعیت منحصر به فرد,” او اضافه شده است.

نوشتن به Mahita Gajanan در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>