اعتراض خود را به صندوق انداخت: که در آن جنبش برای عدالت نژادی گسترده در ایالات متحده می رود بعد

حضور جورج فلوید مراسم تشییع جنازه و آمدن چهره به چهره با باز کردن تابوت — Rev. Stephen A. سبز شد با غلبه بر احساسات بلکه یک احساس تازه ای از هدف است.

“راه رفتن و دیدن جورج فلوید دروغ گفتن در آن تابوت من خودم دیدم گفت:” سازمان جامعه و کشیش با بیشتر آلن A. M. E. کلیسای جامع در نیویورک است.

“من پشت کردم در هواپیما و فرود در نیویورک حتی بیشتر از کار اخراج شدند تا برای کار های پیش رو, طوری که هیچ بیشتر جورج Floyds و Breonna تیلور و Ahmaud Arberys.”

تیلور بود به ضرب گلوله توسط پلیس در Louisville, Ky., آپارتمان در ماه مارس در حالی که Arbery کشته شد در جریان درگیری با دو مرد سفید در گرجستان در ماه فوریه در حالی که او در دویدن. مردان یک پدر و پسر و یک سوم مردی که فیلم برداری این رویارویی به اتهام قتل.

پس از بیش از دو هفته از ادامه تظاهرات در شهرهای کوچک و بزرگ در ایالات متحده زیر فلوید مرگ در مینیاپولیس در مه 25, تشییع جنازه او در هوستون در روز سه شنبه بود یک لحظه مکث برای بسیاری مانند سبز را به حساب از آنچه که بدست آمده و نگاه به آینده که در آن جنبش برای عدالت نژادی در جریان است.

فلوید که سیاه و سفید است, درگذشت, پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن او در حالی که بازداشت او در خارج از فروشگاه به اتهام پرداخت با لایحه تقلبی. درک چوین است به اتهام قتل درجه دوم و سه نفر دیگر از افسران که در حال حاضر در صحنه در صورت اتهام کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم.

تغییر در جنبش

سبز گفت: جنبش خواهد شروع به تغییر در تاکتیک از تظاهرات توده ای در خیابان ها به مردمی سازماندهی جامعه است که شامل ثبت نام رای دهندگان و canvassing.

“من فکر می کنم این است که در حال حاضر یک تحول لحظه برای حرکت به عنوان ما تمرکز بر روی حرکت از اعتراض به انتخابات و واقعا منتهی به نوامبر و فراتر از آن” سبز گفت: با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری است.

Rev. Stephen A. سبز یک کشیش با بیشتر آلن A. M. E. کلیسای جامع در نیویورک بود یکی از 500 مدعوین به جورج فلوید خصوصی یادبود در روز سه شنبه. او می گوید که در سمت چپ این رویداد با احساس تازه ای از هدف در مبارزه برای برابری و عدالت است. (استیون d’souza/CBC News)

نظر به آینده چیزی بود که جاروب بیش از 16 سال Jalen کلید که به هوستون با خانواده اش از سن آنتونیو تگزاس به تماشای آخرین مرحله از بارداري به عنوان فلوید را تابوت در یک اسب کشیده حمل گذشت.

“من می خواهم به بخشی از چیزی است که می تواند واقعا بزرگ,” او گفت:. “این وضعیت تمام جهان در حال تغییر است و من فقط خوشحالم که ما را می توان در اینجا و بخشی از آن.”

تغییر را آغاز کرده است

در حال حاضر مطالبات توسط معترضان برای تغییر در آمریکا پیدا کرده اند پذیرای گوش در اتاق شوراهای شهر و قانونگذاران ایالتی.

در نیویورک به عنوان مثال قوه مقننه ایالتی تصویب یک بسته از پلیس اصلاحات که تا به حال متوقف شده است برای سال ها.

در میان اقدامات جدید به قانون امضا شده توسط رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در روز جمعه است که یک ماده است که جرم استفاده از chokeholds توسط افسران پلیس که منجر به آسیب جدی و یا مرگ. این امر می تواند مجازات تا 15 سال در زندان است.

این لایحه بود به نام اریک گارنر سیاه و سفید مردی که پس از قرار گرفتن در سبد توسط یک افسر در سال 2014. محدودیت ممنوع شده است توسط NYPD در سال 1993.

نیویورک دولت در قوه مقننه نیز لغو یک قانون بحث برانگیز است که محافظ پرونده های پلیس از بررسی و تصویب قانون الزامی شفافیت بیشتر در بازداشت داده است.

کومو نیز با صدور یک فرمان اجرایی در تماس با نیروهای پلیس برای به روز رسانی خود را آموزش و مدرن سیاست. اگر نه انجام مارس 1, 2021, عمومی, ورودی, نیروهای بومی و محلی می تواند از دست دادن بودجه دولت است.

نیویورک رژیم صهیونیستی است. Andrew Cuomo, مرکز علائم به صورت قانون در جمعه جارو بسته از پلیس پاسخگویی اقدامات است که دریافت جدید حمایت زیر اعتراضات قتل جورج فلوید توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس در مه 25. (Kevin P. کولین, دفتر فرماندار نیویورک Andrew M. کومو طریق آسوشیتد پرس)

در واشنگتن دموکراتیک کنترل مجلس نمایندگان هل دادن یک سری از اصلاحات از جمله ممنوعیت chokeholds یک پایگاه داده ملی برای پیگیری سوء رفتار افسر و نیاز به فدرال افسران به پوشیدن دوربین بدن.

“من فکر می کنم این یکی از آن لحظات که در آن به عنوان طولانی به عنوان فشار باقی می ماند, من فکر می کنم که ما همچنان به دیدن تغییر” گفت: Rashawn ری دانشیار جامعه شناسی دانشگاه مریلند و David M. Rubenstein همکار در اداره مطالعات در موسسه بروکینگز.

از خیابان ها به صورت آنلاین

ری گفت: فشار ندارد از ادامه تظاهرات خیابانی اما می تواند از گروه های کوچکتر سازماندهی از طریق رسانه های اجتماعی است که بیشتر هدف خود را فعالیت.

او گفت: Black Lives Matter جنبش زیر بنای این اعتراضات پدید آمده در یک مد مشابه در سال 2014 پس از اعتراض در فرگوسن Mo. پس از تیراندازی به مایکل براون توسط یک افسر پلیس است.

“من فکر می کنم چیزی در مورد نگه داشتن شتاب رفتن به ویژه برای رسانه ها اما پژوهش من انجام داده ام نشان می دهد که جنبش برای زندگی بسیج مردم و پس از آن بسیار سریع می شود بسیار سازمان یافته آنلاین به خصوص از طریق رسانه های اجتماعی” ری گفت.

معترضان مارس پایین خیابان پنجم در نیویورک در ژوئن 10, تماس پلیس اصلاحات. تظاهرات ادامه داد: در شهرستانها در سراسر ایالات متحده در پاسخ به پلیس به قتل جورج فلوید در مه 25 در مینیاپولیس. (دیوید دی Delgado/گتی ایماژ)

او گفت: نوامبر انتخابات ریاست جمهوری یک لحظه کلیدی که ضد نژاد پرستی گروه های تمرکز توجه خود را بر دانستن است که اگر دموکرات نامزد جو بایدن انتخاب رئیس جمهور آمریکا و حزب دموکرات به دست آوردن کنترل مجلس سنا از جمهوری خواهان شرایط ایده آل خواهد بود به تصویب انواع اصلاحات است که معترضان خواستار هستند

“من فکر می کنم [انتخابات] لحظه کلیدی است چرا که آن را به ما بگویید یا نه سیاست پنجره ای که ما در آن هستیم افزایش خواهد یافت و یا اینکه آیا آن را در پایان ماه نوامبر” ری گفت.

در حالی که شعارهایی مانند “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” رفته از معترضان فریاد به سیاستمداران’ سخنرانی با سرعت رعد و برق, برخی که با حضور فلوید را تشییع جنازه می گویند آنها می خواهند برای دیدن پایدار تغییر ساختاری — نه فقط وعده بیشتر از مقامات منتخب.

“آنها در حال رفتن به مجبور به تغییر زیرا در حال حاضر ما بر روی آنها هستیم گردن خود را به تغییر” گفت: Elaine جونز ساکن هوستون سوم بخش که در آن فلوید بزرگ شدم.

حل و فصل به فشار بیشتر سوخت توسط آتشین تماس به اقدام از سخنرانان در مراسم تشییع جنازه که التماس کسانی که در حضور و تماشای livestream اجازه نمی فلوید مرگ بیهوده باشد.

“جورج فلوید سقوط کرد. و در حال حاضر. کل جهان می ایستد تا,”, گفت: اسقف جیمز دیکسون خارج از سرویس است. “جورج فلوید رفت در بی عدالتی; ما ظهور در عدالت است. او رفت و در نفرت; ما افزایش یابد تا در عشق است. او رفت در تبعیض; ما افزایش در برابری.”

سازمان دیده بان | اعضای خانواده اجرای عدالت در جورج فلوید مراسم تشییع جنازه در هوستون:

پس از پرشور و سیاسی در مراسم یادبود جورج فلوید گذاشته شد و به استراحت در زادگاه خود هوستون فقط بیش از دو هفته پس از مرگ او در دست مینیاپولیس پلیس باعث تظاهرات جهانی ضد سیاه نژادپرستی و خشونت پلیس. 2:03

گسترش جنبش

سبز گفت: پرداختن سیستمیک پلیس مسائل فقط گام اول است و این جنبش نیاز به گسترش شامل نابرابری اقتصادی آموزش و پرورش و مراقبت های بهداشتی.

او گفت: سه شر از جامعه شناسایی شده توسط مارتین لوتر کینگ جونیور در 1960s — نژادپرستی و فقر و جنگ — نیاز به خطاب.

“جنبش در یک موقعیت شرکت را در یک جهت جدید واقعا ادامه میراث که [فلوید] خانواده صحبت در مورد” سبز گفت.

اما وجود دارد برخی از بحث در مورد چگونه به بهترین وجه به جلو حرکت کند. Rev. Al Sharpton برجسته رهبر جنبش حقوق مدنی در ایالات متحده پیشنهاد کرده است یک راهپیمایی در واشنگتن دی سی در ماه اوت به مناسبت سال 1963 مارس در واشنگتن برای شغل و آزادی که جلب بیش از 200 ، 000 نفر و که در آن پادشاه تحویل معروف “من رویایی دارم” سخنرانی.

دیگران استدلال کرده اند که جنبش باید غیر متمرکز با تظاهرات متمرکز به همان اندازه در مورد ساخت سرفصل های ملی به عنوان محلی نمونه هایی از خشونت پلیس.

تحقیق در مورد این مشکل

ری گفت: تغییر دیگری که در این جنبش است که نسبت به جمع آوری اطلاعات بیشتر در مورد این مشکل. او با اشاره به ایجاد طرح های از جمله کمپین صفر که پدید آمده از فرگوسن تظاهرات. هدف آن برای پایان دادن به پلیس قتل در ایالات متحده از طریق سیاست های پیشنهادی به عنوان آموزش بدن کم و محدود کردن استفاده از زور و آن را پشت کردن راه حل های خود را با داده ها و تحقیقات است.

او با اشاره به این که بسیاری از تغییرات پیشنهاد شده در حال حاضر بر اساس اطلاعات و تحقیقات جمع آوری شده در طول پنج سال گذشته.

“پس داده به ما بگویید که در آن ما باید تمرکز توجه ما — نه فقط در آن شکاف هستند اما همچنین که در آن ما ممکن است قادر به تدوین و فرموله کردن بهترین شیوه است.”

ری گفت: همیشه این ترس وجود دارد که تغییر سیاست خواهد بود پایین گرفتار روند و سیاست است. اما او گفت که این وضعیت رسیده است برای تغییر با لحاظ سیاسی آسیب پذیر رئیس جمهوری و رهبری است که به نظر می رسد مایل به گوش دادن و دموکرات هل دادن این مسئله است.

“شما باید همه با تمرکز بر این موضوع در هنگامی که نادر است و است که منجر به چیزی. سوال این است که آیا مردم فکر می کنم آن را به اندازه کافی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>